Pędzelki do makijażu (zestaw) Visions Brush Kit, Oriflame

Pędzelki do makijażu (zestaw) Visions Brush Kit, Oriflame

W skład zestawu wchodzą trzy pędzelki z naturalnego włosia i aplikator do makijażu twarzy, oczu i ust. Dzięki praktycznemu metalowemu etui możesz zawsze mieć je przy sobie, aby wykonać niezbędne poprawki.

Cena: 31zł

Bardzo OK

Zazanaczma , że posiadam tylko dwa z nich , do ust i do cieni , właściwie ten do ust zgubiłam w wakacje :( niemneij jednak wspominam go bardzo dobrze, a pedzelek do Cieni mam do dziś , od jakiś trzech lat i jestem bardzo zadowowolona, nieco farba zdarała się z trzonka, włosie jest jednak wciąż bez zażutu, może mieć tez inne funkcie. Bardzo ok

Takie sobie

Do zakupu tych pędzelków skusiło mnie opakowanie. Ale z samych pędzelków nie jestem za bardzo zadowolona. Rączki tych pędzelków są zbyt krótkie, pędzel do pudru jest za mały, a przy nakładaniu pędzelkiem do cieni , cienie w minimalnych ilościach osypują się na policzki. Znam lepsze pędzelki.

Nie mogę bez nich żyć!!!

Nielubię aplikatorów i męczyłam się z różnej jakości pędzelkami aż do czasu... Spodobało mi sie opakowanie i kupiłam 3.5 roku temu. Najpierw o opakowaniu:-praktyczne, zmieści sie wszędzie i jest proste w uzyciu-kosmicznie trwałe, moje po ponad 3 latach jest lekko zarysowane ale nawet napis się nie starł!! A o samych pędzlach:-ten największy świetny do różu i do pudru jak nie mam pod ręka dużego pędzla.-średni do cieni jest doskonały, ślicznie nakłada i nie obsypuja się z niego cienie-najmniejszy jest chyba do ust ale ja go używam do rysowania kresek cieniami i do dieniowania oka ciemnymi kolorami, efekt powalający :D-pacynki nie używam bo nie ludię aplikatorów wogóle.Ogólnie pędzle doskonałej jakości, nie wypadaja z nich włoski, są miękkie łatwo je wytrzepać z cieni i umyć. Rozpisałam się :D ale to doskonała żecz bez której żyć nie mogę. Dodan jeszcze że nie brudzą się w szczelnym opakowaniu:) uff to chyba juz tyle :D

depilacja ciąża

Profesjonalny zestaw

bardzo praktyczne

Są to bardzo trwałe pędzle, wygodnie nakłada się nimi makijaż. Z jednej strony wygodniej byłoby się malować gdyby miały dłuższe rączki, z drugiej jednak dzięki krótkim rączkom mieszczą się w każdej torebce czy kosmetyczne. Bardzo przydatne jako zestaw podróżny. Włosie mają miękkie. Poza tym bardzo ładnie, estetycznie się prezentują.