Gąbeczki do podkładu Make-up Sponges, Oriflame

Gąbeczki do podkładu Make-up Sponges, Oriflame

Nowością jest większy rozmiar i udoskonalony materiał. Robiąc makijaż za pomocą gąbki, masz pewność, że równo nałożysz kosmetyki i lepiej rozprowadzisz podkład. Najlepiej, aby gąbka była czysta. Po zrobieniu makijażu umyj ją dokładnie i pozostaw do wyschnięcia. Pakowane po dwie sztuki.

Cena: 5zł

Bardzo dobre gąbeczki

Kupiłam 1 zestaw gąbeczek.Okazały się bardzo dobre!!!

Zalety:
-dostępność
-cena
-wygodnie i dokładnie się nimi aplikuje kosmetyki
-nie niszczą się
-łatwe w czyszczeniu

Wady:
-brak

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

genialne

Fenomenalne gąbeczki. Idealnie rozprowadzają podkład na twarzy. Nie wyobrażam sobie bez nich życia. Niestety Oriflame chyba wycofało już je ze sprzedaży :(

Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam :P

Swietne

Mam duzo takich gabek w domu. Sa wspaniale, po pomalowaniu nie trzeba martwic sie o zakup kolejnych, gdyz umycie ich nie jest problemem. Doskonale przy nakladaniu podkladu czy korektora.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Pozytywnie

Ogólnie jestem z nich zadowolona. Są mięciutkie, miłe w dotyku, dobrze rozprowadzają fluid chociaż trochę go pochłaniają. Łatwo się je myje, szybciutko schną ;) Trzeba jednak uważać żeby się nie zniszczyły podczas "kąpieli" ponieważ są delikatne. I fajnie się je rozrywa po zakupie :D

Królowe wśród gąbeczek:)

Osobiście za najlepsze "narzędzie" do nakładania podkładu uważam moje paluszki (:P) ale kiedy już idzie o makijaż wykonany na kimś, to gąbusie są niezastąpione. A te są spośród nich NAJLEPSZE! Są niedrogie, bardzo trwałe i niezwykle precyzyjne, skróciły czas nakładania podkładu przy makijażu profesjonalnym do minimum. Wchłonięty przez gąbcię podkład można zaaplikować poprzez delikatne jej dociśnięcie do twarzy w miejsca trudno dostępne, a pranie gąbeczki z resztek kosmetyku nie sprawia problemów.
Ogólnie - są boskie, polecę je każdej i każdemu:)Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:dopiero drugie (o dziwo!)

bardzo pozytywnie :)

bardzo łatwo, szybko i równomiernie rozprowadzony podkład :) nawet brak czasu nie pozwoli Ci na zrobienie z twarzy maski :P polecam rozprowadzanie zaczynając od środka twarzy w kierunku szyi, uszu i wlosów. polecam gorąco :)

Lubie je

bardzo je lubie
kosztuja bodajze 5 zlotych i sa dwie;)
starczaja naprawde dlugo
dzieki nim podklad jest rozprowadzany super

polecam

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:duzo

bardzo fajne

Gąbeczki są bardzo mięciutkie, miłe w dotyku. Mimo, że są prane po każdym użyciu, to są wytrzymałe. Czyszczenie ich jest również bardzo łatwe. Kształt jak najbardziej odpowiedni do precyzyjnego nałożenia podkładu w trudno dostępnych miejscach. Niestety przez to, że są grube, ogromna ilość podkładu pozostaje wchłonięta i zmarnowana.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze się nie zużyły ;)

warto mieć

Dobre są. Nie trzeba brudzić sobie rąk. Efekt jest zdecydowanie lepszy po nałożeniu podkładu gąbkami niż palcami. Skóra jest taka "gładka i aksamitna". Kształt gąbeczek pozwala na umiejętne posługiwanie się nimi. Są bardzo wygodne w użyciu. Jedna gąbka wystarcza na naprawdę długo i wcale się nie rozpada :)Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 (2 gąbeczki, została mi 1, bo jedna zginęła).

po co to?!

Zupelnie bez sensu - gabka wiekszosc podkladu wchlania przez co niepotrzebnie marnujemy podklad, a efekt jest zdecydownie za slaby, zero krycia, natomiast na wilgotno krycie jest mocne, ale maska na twarzy gwarantowana, podklad wowczas podkresla pory i skora sie swieci. Uzywam jej czasem do rozcierania podklady pod oczami, ale to nie potrwa juz za dlugo, bo gabka bardzo szybko sie rozlatuje. Dla mnie klapa, nie wiem, czy tylko Oriflamowskie gabki sa tak kiepskie czy ogolnie wszytskie wymyslil jakis znudzony wizazysta. :/

Używam tego produktu od: kilku tyg.

nie ma to jak gąbeczki

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Nakładanie podkładu tymi gąbkami to przyjemność. Super rozprowadza się nimi podkład. Nie kupiłabym za nic w świecie innych

Ilość zużytych opakowań: narazie jedno

Świetna

Dzięki niej rozprowadzanie podkładu jest przyjemnością i zawsze dobrze wychodzi. Gąbeczka ma idealny kształt, przez co można nałożyć podkład w każdym miejscu, jest mięciutka i trwała. Bardzo łatwo ją po użyciu umyć, co jest bardzo wygodne, bo nie zajmuje dużo czasu. Kupiłam gąbki w promocji po jakieś 2 zł, cena niska, a pożyteczność produktu ogromna. Super, polecam Używam tego produktu od: około 2 lata
Ilość zużytych opakowań: nadal 1