Fluid rozświetlający

Fluid rozświetlający

Przybiera 3 harmonie odcieni:
- klasyczny - opalizujący fioletem (koryguje niepożądane efekty sztucznego oświetlenia, niezastąpiony w walce z oznakami zmęczenia skóry)
- morelowy z różowo - złotą mgiełką (idealnie rozświetla jasne karnacje, mimo niezauważalnego koloru wyrównuje wszelkie niedociągnięcia skóry twarzy i dekoltu)
- bursztynowy ze złotą poświatą (subtelnie ożywia karnację przydając twarzy piękna i naturalnego blasku)
Lekka, kremowa konsystencja przynosi skórze ukojenie i ochronę.

Cena: 11zł

cudny...był...

Mam wersję bursztynową i jestem zachwycona. Na codzień nie używam podkładów, ale ten uwielbiam od czasu do czasu, zwłaszcza po zimie, gdy cera jest szara i zmęczona. Pięknie rozświetla, a przy tym nie jest kryjący i za to wielki plus! Jest delikatny półprzejrzysty, ale świetnie spełnia swoje zadanie. Nie ma mowy o jakiejś masce, jest prawie niewidoczny, a delikatne drobinki pięknie wyglądają w słońcu lub na opalonej skórze. Mam jeszcze ok. pół tubki i oszczędzam..Nie mogę pojąć dlaczego Vipera wycofała ten produkt...

w tej kategorii - super

Mam odcień klasyczny. Na mojej raczej ładnej cerze daje cudny efekt - twarz jest jasna, wypoczęta. Nigdy nie miałam problemów z jego nałożeniem, na używanych przeze mnie kremach wypada bez zarzutu. Duży plus za konsystencję - przy wysiskaniu dość gęsta, nie leje się, przy zetknięciu z ciepłą skórą rzednie i ma dobry poślizg. Dla pań bez problemów z przebarwieniami, czy tłustą skórą - jak najbardziej godny polecenia.

;)

Podkuszona Waszymi recenzjami, kupiłam go, odcień bursztynowy, bo mam ciemną karnację. Jest lekki, nie kryje, nie matuje, ale wspaniale rozświetla, a ja uwielbiam rozświetlony dekolt ;) Jest abrdzo wydajny, ale nie stosuję go w zimie na buźke, tylko w polączeniu z innym Gestszym podkładem i na dekolcik. Dobra cena :)

Studio fryzur kucyk Beyonce

tak

Całkiem miły , jest taki delikatny , jak mgiełka na twarzy , Ładnie pachnie ,Nie matuje i nie kryje ale dobry żeby lekko błysnąć, Cera musi być pod nim wypoczęta i wygładzona -wtedy łądny efekt,polecam

fajniutki:)

Super podklad, idealny na lato,ale nie tylko:) Uzywalam wszystkich odcieni,ale najbardziej lubie bursztynowy, ktory zawiera delikatne drobinki zlota i wspaniale rozświetla skóre,odbija swiatlo. Cena tez jest rewelacyjna ok 13 zl :D Naprawde warto wypróbowac!

taki sobie

Kupilam sobie ten podklad, po tym jak przeczytalam o nim zachecajaca recenzje w jednej z gazet....hm....i troszke sie zawiodlam. Po nalozeniu go na twarz mialam uczucie niewygodnej maski, a wcale nie przesadzilam z iloscia, poza tym po kilku godzinach zauwazylam , ze fluid w tajemniczy sposob pociemnial/?/ Jest taki sobie, juz wiecej go nie kupie. Nawet przyjemnie pachnie i rzeczywiecie daje ladna poswiate, ale wiecej walorow nie znalazlam.

polecam

uwielbiam go!!!!!mam ten fioletowy i muszę przyznać że ładnie rozświetla,wygląda naturalnie,jest niewidoczny,ładnie pachnie.raczej dla osób z ładną cerą.niedrogi a efekt podobny do innych a droższych. polecam

fajny

Kupiłam go po przeczytaniu recenzji na Wizażu i nie zawiodłam się! Mam odcień z fioletem. Jest leciutki, nawet jakby wodnisty - ale to nie wada. Czasami przy nakładaniu troszkę się zbija ale szybko mozna to poprawić i jest ok. Ładnie rozświetla buzię. Ogólnie jest o wiele lepszy niż inne droższe podkłady. Na pewno będę go przez lato używać.

najlepszy :D

Kosmetyk ten jest bardzzooo dobry! wspaniale rozswietla cere dzieki czemu ta wyglada cały dzien swiezo :D mimo, iz nie ma własciwosci kryjacych jestem nia tak zachwycona, ze nie ma to dla mnie znaczenia. przez cały dzien mozna chwalic sie swieza buzka. zadnych szarosci :D

warto mieć

Uważam, że warto mieć to cudeńko w kosmetyczce [recenzuję odcień klasyczny -
opalizujący fioletem]

Latem można używać go samotnie :-) - ładnie rozświetla buzię nie zmieniając
koloru skóry. Zimą można mieszać go z podkładem.

Nie z każdym kremem się lubi - częściej niż inne "substancje
maskująco-korygujące" wałkuje się w czasie konfrontacji z kremami. Nie
przepada na przykład za kremami które nie wsiąkają w buzię tylko tworzą na
niej maskę [grubszy film] - niezależnie od tego czy to krem nawilżający z
gatunku lekkich [wodnistych] czy ciężkawych.

Ma fajną konsystencję - kremową. Nie jest rzadki, ale nie jest też tłusty.

Efekt: zdrowo wyglądająca buzia :-)

hmmmm....

Szczerze mówiąc, nie bardzo wiem jak podejść do tego kosmetyku. Nie wiem, czy moja opinia będzie miarodajna, ponieważ mam wątpliwości, czy ja w ogóle potrafię go używać. Nie to, że nie umiem nałożyć fluidu, ale z tym miałam naprawdę problem. Nałożyłam go na twarz tylko dwukrotnie - na krem nawilżający. Efekt był straszliwy. Nie potrafiłam rozłożyć go na twarzy, zbijał się w kupy i okropnie wałkował. Nic nie krył, może tylko w miejscach, w których zbił się w grudę. Twarz wyglądała co najmniej dziwnie. Nie odważyłam się wyjść z tym z domu, więc zmyłam go, a fluid wylądował w przepastnej szufladzie, gdzie się prawdopodobnie rozłoży, bo raczej nie będę już więcej próbowała się nim malować. Chyba, że chciałabym się ucharakteryzować na straszydło z okazji święta Halloween, czego raczej nie planuję. Jedyne co mi się podobało w tym kosmetyku to miły zapach (głównie z tego powodu próbowałam nałożyć ten fluid po raz drugi - z takim samym skutkiem jak opisany powyżej).

jest dobry

Kupiłam bo przeczytałam, że dobry i tani, mam ten z fioletem
Plusy
1. troszkę za ciemny jak dla mnie, ale nie wygląda to nienaturalnie
2. cera jest ładna, rozświetlona, jakby młodsza- to pewnie ten fiolet
3.nie jest drogi
Minusy
1. wałkuje się, ale te wałki da się usunąć
Uważam, że za takie pieniądze wart jest polecenia, jestem zadowolona z niego, nie żałuję