Korektor w sztyfcie

Korektor w sztyfcie

Występuje w 5 odcieniach beżu: naturalny, jasny, pastelowy, słoneczny, opalony.Najciemniejszy - opalony i słoneczny mają za zadanie tuszować (przyciemniając ich części) drugie podbródki, wydatne nosy i optycznie wyszczuplać krągłości twarzy. Naturalny, jasny i pastelowy ukrywają drobne niedoskonałości cery.

Do twarzy wybieramy odcień korektora o pół tonu jaśniejszy od jej naturalnego koloru.

Oceniam kolor zielony

Jego pigmentacja jest bardzo dobra. Wybrałam go przez dwie rzeczy - pierwszą była forma szminki, która ja osobiście wole sto razy bardziej od tych płynnych korektorów. Kolejny plus ma aplikacja, korektor sprawnie wysuwamy dzięki sztyftowi.

Nie rozumiem dziewczyn, które piszą, że korekor im się ślizga po natłuszczonej twarzy jeśli nie mają doczynienia z płynną formuła. TO STRASZNE! Normale jest to,że coś co ma taką formułę "szminki\' będzie się ślizgać po nie odpowiednio przygotowanej twarzy (mam na myśli bazę, ponieważ jeśli zamiast bazy użyjemy kremu niestety taki efekt ślizgawki mamy)

Używam tego produktu od: pól roku

Gorzej niż źle...

Absolutnie odradzam kupna tego produktu, bo korektorem bym tego nie nazwała. Zacznę od tego że ma okropną konsystencję - tłusto-sucha bym powiedziała, bardzo słabo rozprowadza się na odtłuszczonej twarzy, po kremie dosłownie jeździ i robi smugi. Krycie jest, owszem, ale przez max 2 h od nałożenia. Wtedy dopiero zaczyna się kabaret. Skóra pod korektorem zaczyna się mega przetłuszczać, korektor, podkład i puder zaczynają się ważyć... Twarz wygląda strasznie i jedynym wyjściem z tej sytuacji jest demakijaż....

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Tłustyyyy

Miałam 2 odcienie: 03 pastelowy i 02 naturalny
+ trochę kryje
+ ładnie pachnie
+ ma dosyc ładne opakowanie

- szybko znika z twarzy
- bardzo tłusty więc do mojej tłustej cery totalnie się nie nadaje
- mało wydajny
- zapycha
- mało kryje

Nie polecam! Są o wiele lepsze korektory od tego.

Używam tego produktu od: skończyłam pare miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Niewidoczna kreska na powiece

zielony na zaczerienienia

polecam!!!

+zakrywa niedoskonałości także czerwone plamki
+bezzapachowy
+nie zapycha
+długo 3ma :)
+takie na cienie po oczami (fioletowe)
+trądzik różowaty także zakryje
+konsystencja - sztyft
+opakowanie
-troszkę tłustawy

ogólna opinie

BDB :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2-3 sztyfty

Przeciętny

Faktycznie zakrywa czerwone przebarwienia ,ale jak się go rozetrze to w zasadzie nie za bardzo go widać. Jest taki tępy, suchy, trudno się rozmazuje. Z drugiej strony jak nawalę za dużo to go widać. Nie działa w ogóle z podkładem. ehhh no nie wiem średniak /

Najlepszy!

Moj KWC. Świetnie kryje, koi i nawilża podraznioną skórę - NIE PODKRESLA SKÓREK co drazniło mnie w pozostalych korektorach w sztyfcie.

Cena jest smieszna a jakośc - przynajmniej dla mnie - odwrotnie poporcjonalna. Na pewno do niego wróce ( tak jak do innych produktow vipery)!

na przebrawienia - polecam

Kupiłam zielony, aby zakryć bardzo nieładne, czerwone przebarwienia. Zdecydowanie spełnia swoją funkcję, a przy tym dobrze się nakłada ( nie wiem, czemu niektóre wizażanki piszą, że jest suchy. Według mnie bardzo dobra konsystencja, ponieważ nie spływa. ).
Faktycznie, dobry pomysł ze sztyftem.
Niemniej jednak nadal będę szukała.

Na przebarwienia - polecam.

Używam tego produktu od: zimy

całkiem niezły

Dość gęsta konsystencja dobrze kryje niedoskonałości. Zielony kolor dobre też pokrywa zaczerwienienia na twarzy. Dość długo utrzymuje się na twarzy. Jak chodzi o maskowanie cieni pod oczami to nie wiem, bo nie używam tam korektora.

Suchy i tępy

Nie podoba mi sie ten korektor. Miał maskować drobne krostki i ślady po nich. Niestety jest strasznie suchy. Ma bardzo zwarta konsystencję i trudno nałożyć go w małej ilości. Do tego na twarzy sprawia wrażenie tłustej plamki.
Opakowanie też mi sie nie podoba, nie zdaje egzaminu- nie wiem dlaczego ale różne pyłki przedostaja sie do środka i oblepiaja sztyft, a to mnie wyjątkowo irytuje.
Jedyną zaletą jest chyba tylko to, że nie uczula i ma dużo pigmentu, przec co dobrze kryje.
Podsumowując nie polecam- są lepsze w podobnej cenie.

Używam tego produktu od:8 miesięcy

suchy

posiadam kolor zielony. miał służyć do maskowania zaczerwień i wyprysków przed nałożeniem beżowego korektora, jednak jest za suchy by go rozsmarować, gdy nakłada się go bezpośrednio na skórę to pozostaje za gruba warstwa. trudno go potem wkomponować w podkład. dzięki temu doświadczeniu przyznaję rację niektórym wizażystom, żeby posługiwanie się korektorami o barwie innej niż beżowa, pozostawić im

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 1.

polecam

Uratował mnie, gdy potrzebowałam szybko ukryć na twarzy zaczerwienienie, kryje bardzo dobrze! Konsystencja dla mnie w sam raz-gęsta i nasycona kolorem, dobrze się trzyma (przypudrowany). Wydajność też na plus. Mam odcień jasny, który naprawde ładnie stapia się ze skórą. Polecam.

Dobry :D

Kupując go nie zauwazylam ze jest napisane ze do cerry normalnej i suchej. zobaczylam to dopiero w domu i troche mnie przerazilo, bo mam tlusta cere ale sprobowalam. i okazalo sie ze ma tlusta konsystencje, ale o dzwio podpasowalo mi to. nie zatyka porow, wcale nie czuje ze mam cos tlustego na twarzy. dobrze kryje, kolor (pastelowy) dobrze dopasowany, nie swiece sie ;) dziwne, ale coz :D narzekac nie mam co :D:D
raczej go kupie 2 raz ale nie wykluczone ze sprobuje czegos nowego

Używam tego produktu od: 1,5miesiaca