Soraya, Beauty Biotic, Bioaktywny krem odżywczy do skóry bardzo suchej

Soraya, Beauty Biotic, Bioaktywny krem odżywczy do skóry bardzo suchej

Kategoria
Marka

Soraya Beauty Biotic - odżywczy krem bioaktywny skóra bardzo sucha.
Uważasz, że naturalna równowaga to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia, a tylko zdrowa skóra może wyglądać pięknie? Masz całkowitą rację.
Gdy bariery ochronne skóry nie funkcjonują prawidłowo Twoja skóra staje się przesuszona, szorstka, bardziej podatna na podrażnienia, pojawiają się zaczerwienienia i niedoskonałości, a Ty czujesz dyskomfort.
By rozwiązać ten problem Soraya stworzyła linię Beauty Botic, czyli podwójne wsparcie dla równowagi skóry. To wyjątkowa pielęgnacja, która chroni naturalny mikrobiom skóry, a jednocześnie regeneruje barierę naskórkową, przywracając zdrowy balans. Dzięki formułom Beauty Biotic Twoja skóra będzie odpowiednio nawilżona, jedwabiście gładka i miękka, a Ty poczujesz przyjemny komfort pielęgnacji. Bioaktywny krem odżywczy został stworzony, aby zatroszczyć się o potrzeby cery bardzo suchej. Zaskoczy Cię bogatą, jedwabistą formułą z Pro-Balance Duo System i olejkiem jojoba.
Skóra to najbardziej zewnętrzna powłoka, która nas chroni. Ale co chroni naszą skórę?
Po pierwsze mikrobiom, czyli dobre bakterie, które na co dzień nosimy "na sobie". Chronią nasz organizm przed patogenami i pomagają nam funkcjonować.
Po drugie bariera lipidowa naskórka, która chroni skórę przed nadmierną ucieczką wody oraz przed wnikaniem czynników drażniących.
By wspierać tą podwójna ochronę, w kremie Beauty Biotic zastosowaliśmy Pro-balance Duo System:
Prebiotyk - odżywka dla dobrej mikroflory skóry, przywraca równowagę mikrobiomu, redukuje zaczerwienienia i niedoskonałości
Skafander lipidowy - kompleks specjalnie dobranych emolientów, hydro-wosków i naturalnych olejów. Uszczelnia i wzmacnia barierę lipidową, dając poczucie intensywnej regeneracji i odżywienia.

lekkie
w słoiczku
Wiek
20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+

Bardzo dobry krem

Krem świetny! Zakupiłam go z myślą o moich suchych skórkach wokół nosa i ust. Już po 2 dniach czuję bardzo dużą różnicę, skóra jest jedwabista a skórki znikły prawie wszystkie.