Lirene Dermoprogram, Idealne Dłonie, Rękawiczki odmładzające profesjonalny zabieg do domowego użytku

Rękawiczki odmładzające- profesjonalny zabieg odmładzający na dłonie do domowego użytku, zapewniający kompleksową odnowę skóry dłoni i płytki paznokci. Maseczka w formie gotowych do użycia nasączonych rękawiczek zawiera 15% kompleksu anti- aging, który wielowymiarowo nawilża, regeneruje i odmładza skórę dłoni oraz wzmacnia płytki paznokci. Niacynamid wspomaga walkę z przebarwieniami skóry, zapewniając rozjaśnienie skóry dłoni, jednocześnie pozostawiając ją elastyczną i miękką przez długi czas. Ekstrakt z Żeń-szenia działa antyoksydacyjnie chroniąc skórę przed wolnymi rodnikami oraz przyspieszając regenerację u osób narażonych na negatywne efekty czynników środowiskowych (UV, zanieczyszczenie środowiska, stres). Kompleks 10 witamin aktywnie wspiera kompleksową odnowę skóry dłoni i paznokci, sprawiając, że stają się głęboko odżywione, nawilżone i widocznie odmłodzone.

sucha, normalna
maska do rąk
nawilżające, zapobiegające starzeniu, ujędrniające, regenerujące, na przebarwienia
zapachowa
jednorazowego użytku
bogate

Tak 2/10

Moje ręce szybko się wysuszają i mają skłonności do podrażnień.

Nie przepadam za kremami do rąk, bo zawsze muszę czekać niemalże w bezruchu by czegoś nie dotknąć. Nie mówiąc już o tym, że nie lubię uczucia lepkości. Dlatego też szukając ratunku znalazłam rękawiczki, pomysł genialny. Zakładasz i bach - dzieje się samo. Ale zacznijmy od początku.
Rękawiczki są całkowicie zamknięte i ciężko jest je otworzyć, co minusem, ale też i plusem bo nic z nich nie ucieka i nie są lepkie na zewnątrz. Do tego są dość spore i wystarczająco długie by naciągnąć je za nadgarstek. Przydadzą się nam gumki do włosów, ponieważ rękawiczki zdają się nieco zsuwać i sama nie wytrzymałam nawet minuty bez gumek. Poza tym są ok.
Dziwny zapach, to pierwsze co mnie uderzyło. Nie jest on jakiś specjalnie nieprzyjemny, ale nie chciałabym go czuć dłużej niż potrzeba. Wystarczająca ilość płynu, na początku troszkę mi było chłodno w ręce, ale po chwili przeszło.
Trzymałam je na rękach 30 minut i zgodnie z zaleceniem próbowałam wmasować resztkę w ręce - bezskutecznie (ale moje ciało jest toporne jeśli chodzi o wchłanianie substancji więc może to dlatego). Od razu zauważyłam, że mam lekko podrażnioną skórę w postaci czerwonych kropeczek, czego się nie spodziewałam, bo nic mnie ani nie swędziało ani nie piekło. Ręce wydają się bardzo delikatne i miękkie i skóra faktycznie sprawia wrażenie mniej napiętej i zmęczonej. Także moje ranki wyglądają lepiej. Co do nawilżenia to pozostawia wiele do życzenia.

Ogólnie wydaje mi się, że te rękawiczki sprawdziłyby się u osób które praktycznie w ogóle nie mają problemów ze skórą rąk.

PS. Dodałam zdjęcie po, nie martwcie się ich suchością skóry, bo wyglądała nieco gorzej przed, ale chciałam zwrócić uwagę czerwone punkty, które się pojawiły.

IDEALNE DŁONIE

Rękawiczki odmładzające Lirene???? to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które w szybki sposób bez wizyty w salonie kosmetycznym chcą poprawić wygląd swoich dłoni i paznokci.

Produkt jest bogaty składem w olejki i ekstrakty z roślin - masło shea, olej z orzechów makadamii, wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z ryżu, mocznik - co sprawia , że dłonie po aplikacji są rzeczywiście gładkie i nawilżone. Efekt utrzymuje się kilka godzin przy moich zniszczonych dłoniach.
Przyjemna kwiatowa woń ulatniała się z dłoni przez cały dzień.

Rękawiczki opakowane w srebrną folię zamknięte są w białym, estetycznym pudełku. Niestety, po wyjęciu z folii dość trudno się otwierają (brak perforacji).
W opakowaniu znajdziemy 2 nasączone rękawiczki w dużym rozmiarze - będą pasować również na mężczyznę:) Rękawiczki są dla mnie zdecydowanie za duże , do tego brak jakiegokolwiek ściągacza czy gumki dla komfortu noszenia, by się nie zsuwały.