W7, Major Matte, Natural Matte Eye Colour Collection (Paletka 9 matowych cieni do powiek)

Major Matte zawiera dziewięć matowych cieni do powiek w odcieniach, które pozwolą wykonać zarówno makijaż dzienny jak i wieczorowy.Całość zamknięta w solidnym, metalowym pudełeczku, które możesz wszędzie ze sobą zabrać bez obaw, że ulegnie ono zniszczeniu.

To nie to :(

Zamówione w ciemno drogerii internetowej, bardzo ciekawie wyglądały na ilustracji. Takich, zdawało by się, szukałam. Dotarły, w oryginalnym, solidnym metalowym pudełeczku. I faktycznie cienie ładnie wyglądały w zestawie. Ale nie na oku. Namachałam się porządnie, chcąc uzyskać w miarę naturalny, ale lekko widczny efekt. Nie dało się, cienie zlewały się ze sobą w ten sposób, że zdawałoby się, jakbym makijaż oka wykonała jednym tylko. Przy aplikacji zresztą pyliły i obsypywały się koszmarnie. Przez to pylenie miałam wrażenie, jakby kto dał mi piaskiem po oczach. Dyskwalifikacja, niestety!
Potem dokupiłam co prawda paletkę czterech cieni z tej samej firmy i tu okazało się, że wszystko jest tak jak trzeba.
A tej już więcej na pewno nie kupię. Nie lubię mieć piasku w oczach przez cały dzień :(

Bardzo dobre cienie, zamknięte w ciekawym opakowaniu

Już na samym początku moją uwagę przykuło metalowe opakowanie z ciekawym nadrukiem. Jego kolorystyka nawiązuje do kolorów cieni zawartych w paletce. Zdecydowanie dla osoby zwracającej uwagę na szczegóły to już jest mocna strona produktu.
Cienie jak wskazuje nazwa są matowe. Wśród nich są 3 o większej pojemności, a ich kolory są najczęściej używane, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Są to kolor kremowy, brzoskwiniowo-beżowy oraz jasny, zimny brąz. Kolejno znajduje się 6 mniejszych cieni, które umożliwiają stworzenie wielu makijaży. Wśród nich są kolory zimne, cieplejsze, rude czy też ciemne brązy. Za pomocą jednej paletki można stworzyć wiele makijaży.
Cienie są lekko pudrowe jednak posiadają dobrą pigmentację, nie pylą się i utrzymują cały dzień nałożone na bazę. Ładnie się blendują, łączą, nie powstają nieestetyczne plamy, cienie się nie rolują i nie znikają na pędzelku. Kolor po nałożeniu na powiekę nie różni się od koloru w opakowaniu.
Jasne cienie są widoczne na powiece, nawet jasny kremowy. Cienie są wydajne mimo użytkowania od prawie roku ich zużycie jest widoczne jednak nie jest ono duże. Jest to dużą zaletą tego produktu, gdyż są to na prawdę dobre cienie, które najczęściej zabieram ze sobą w podróże.
Cienie są matowe dzięki temu makijaże są wg mnie bardzo eleganckie, a mimo to ciekawe i widoczne na oku. Dzięki rozbudowanej palecie, która mimo, że jest stonowana to można wykonać mocne i delikatne makijaże.

Kolejna tania i dobra paletka.

Trafiłam na ta paletkę na jednej z drogerii internetowych i spodobało mi się to, że posiada same matowe kolory. Kiedy nadeszła paczka z zamówieniem to się zakochałam. Opakowanie ma świetne, wykonane z metalowego pudełka, które jest niezwykle trwałe. W środku czeka na nas 9 matowych cieni, od jasnych po ciemne. Ja jasne używam jako bazę i się świetnie sprawdzają, nie osypują się bardzo. Mogłyby być bardziej napigmentowane ale za tą cenę nie ma co wybrzydzać. Długo się trzymają i nie rolują na powiecie.