Pierre Rene, Performance Mascara (Tusz do rzęs intensywnie pogrubiający)

Pierre Rene, Performance Mascara (Tusz do rzęs intensywnie pogrubiający)

Innowacyjny tusz do rzęs zapewniający objętość i mocne podkreślenie rzęs piękną czernią. Kremowa i delikatna tekstura sprawia, że jest komfortowy i łatwy w użyciu, a specjalna szczoteczka gwarantuje perfekcyjną aplikację tuszu od nasady, aż po same końce. Formuła bazująca na naturalnych woskach i witaminach dodatkowo odżywia i wzmacnia rzęsy. Nadaje spojrzeniu zmysłowy i uwodzicielski wyraz. Efekt spektakularnej objętości w odcieniu intensywnej, głębokiej czerni.
Maluj rzęsy ruchem zygzakowatym.

Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
grzebyk
niewodoodporne

irytujący

Tusz ma bardzo rzadką konsystencję przez co bardzo dużo produktu nabiera się na szczoteczkę, skleja rzęsy, i długo zastyga przez co rozmazuje się.
Szczoteczka jest fajna, dociera do najmniejszej rzęsy no ale tusz to porażka.

Fajnie pogrubia

Tusz zakupiłam w drogerii internetowej, chcąc sprawdzić jak będzie się sprawował, bo nigdy go wcześniej nie miałam. Fajne czerwone opakowanie, spodobał mi się design. Co do samego tuszu, jest intensywnie czarny na rzęsach, to zdecydowanie na plus i bardzo ładnie pogrubia rzęsy jeśli maluję się je tzw. zygzakiem (ja tak właśnie praktykuje). Tusz jest bardzo wydajny i ma zapach neutralny. Natomiast zauważyłam że trochę skleja rzęsy i z tymi mniejszymi rzęsami sobie nie radzi. Naprawdę trzeba się nagimnastykować żeby pomalować te pierwsze najmniejsze rzęsy. Ale ogolnie to fajny :)

Nie na cienkie rzęsy

Nie lubię tego typu wielkich szczot, bo wydaje mi się, że nie radzą sobie z moimi cienkimi rzęsami. Mimo to dwóm mascarom o takiej szczotce udało się mnie zaskoczyć - ale tej, niestety, nie.

Szczotka jest duża i ma grube, ale miękkie i elastyczne włosie.Nie zauważyłam, aby nakładało się na nią zbyt dużo produktu, ale i tak zwykle wycierałam nadmiar. Formuła jest jakby żelowa. Próbowałam różnych metod nakładania, również tej zalecanej przez producenta, czyli malowanie zygzakiem. Z początku efekt nie podobał mi się wcale, bo musiałam się sporo namachać, aby produkt osadził się na moich rzęsach, ale po jakimś czasie, gdy formuła się przegryzła, rzęsy szybko stawały się intensywnie czarne i podkreślone. Nie był to efekt jak na imprezę, ale dawał radę. Plus za brak pajęczych nóżek i brak grudek. Niestety spektakularnego pogrubienia, jakiego oczekiwałam, nie uzyskałam nigdy. Wydłużenie było, zaś co do podkręcenia to się nie wypowiem, bo moje rzęsy są już naturalnie podkręcone.

Podsumowując: daje efekt intensywnie czarnych rzęs, lekko pogrubia rzęsy, nie skleja ich, nie tworzy grudek podczas dodawania kolejnych warstw, nie osypuje się i nie odbija w ciągu dnia. Efekt pomiędzy dziennym a imprezowym.

Na zdjęciu, które dołączyłam, na rzęsach mam tylko jedną warstwę produktu.