AA Plus AquaZen, Krem do ciała

AA Plus AquaZen, Krem do ciała

Najpopularniejszy produkt z serii Aquazen. Najbardziej luksusowy z preparatów do ciała firmy Oceanic. Wg informacji dostępnych na stronie; uspokaja, błyskawicznie, długotrwale i głęboko nawilża, wygładza i odżywia.
Jednym słowem full service.

ok

Fajny, gęsty krem. Naprawdę gesty, wydajny, dobrze nawilza i odzywia. Ładny zapach ale niestety znika po kilkudziesięciu sekundach. Wielki plus za nawilżenie i odzywienie. Minusy za znikający błyskawicznie zapach i cene.

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Tragiczny za tą cenę !

Co to za cena w stosunku do jakości! ten specyfik to jak krem z niższej półki: zapach nie najgorszy, ale krótkotrwały, konsystencja "tępa", ciezka, trzeba się nieźle napracować zanim sie go wsmaruje, absolutnie nie wydajny, nic nie robi: ani nie nawilża, ani nie odżywia. Jednym słowem kompletny niewypał....

jest dobry

krem ma przepiekny zapach!!!! zachęcona nim kupiłam potem maseczke relaksujaca i gorzko sie rozczarowałam, ale o tym w innej recenzji. do rzeczy:
- dobrze nawilza skorę i czuc efekt nawodnienia prze kilka godzin
- szybko sie wchłania
- zapach długo utrzymuje sie na skórze
- ma przyjemna , nie klejącą sie konsystencje
- piekny słoik
cena mogłaby byc nizsza

Peeling do ciała

piękny zapach

Uwielbiam ten zapach, choć dosyć szybko się ulatnia. Bardzo umila wsmarowywanie kremu.Plusy:+ śliczny zapach+ bardzo ładne opakowanie+ szybki efekt nawilżeniaMinusy:- bardzo mało wydajny- ciężko rozsmarować- efekt nawilżenia jest bardzo krótki

co za zdzierstwo!

Rzeczywiście jedynym jego plusem jest zapach. Kupiłam ten krem po zużyciu próbki (wtedy byłam nim zachwycona) pożałowałam zakupu już po pierwszym użyciu. Nie zauważam żadnych specjalnych właściwości, jedynie ten zapach, który jest poprostu prześliczny i długo utrzymuje się na skórze. To jednak troche mało jak na te 70 zł....Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, nigdy więcej

za tą cenę?

Ma jeden plus - ładny zapach. A tak poza tym - to miałam już balsamy za kilka zł które lepiej nawilżały i dawały jakieś efekty w postaci wygładzenia skóry czy ogólnego polepszenia jej kondycji. A ten - na pewno nie wart swojej ceny. Nawet specjalnie nie nawilża. Ta cena faktycznie jest jakąś pomyłką.

rozczarowanie

Kupiłam go bo lubię kremy do ciała w słoikach i liczyłam na obiecany piękny zapach i działanie uspokajające i aromaterapeutyczne. I zawiodłam się na nim bardzo. Pachnie zwyczajnie, na pewno nie jest to obiecana róża, orchidea i cytrusy, raczej zielona herbata trochę podchodząca pod różę i cytrusy ale niewiele. Gęsty, dobrze się rozprowadza i wchłania, wystarczy trochę, ale nawet przy niewielkiej ilości zostawia delikatną, choć nietłustą, ale zawsze warstwę. Nawilża przeciętnie, bez cudów. Wydajny. Rzeczywiście nie wiadomo za co oni chcą tyle. Opakowanie ma śliczne, ale przecież nie dla opakowania kupuje się kosmetyki, zwykle i tak stoi schowany.

Dobry, ale...

To jest calkiem niezly balsam / krem do ciala, ale stosunek jakosci do ceny to jakas pomylka.Dlatego tylko dwie gwiazdki. Pachnie chyba troche lepiej niz kremy do twarzy z tej serii, jest gesty, ale latwo go rozprowadzic, wchlania sie dosc dlugo, ale to po prostu balsam do ciala, zadnych cudow, zapach nie jest zniewalajacy, ot-nawilza, ale niezbyt dlugo trwa ten efekt. Z przesuszona i podrazniona skora sobie nie poradzil.ZA CO oni sobie zycza tyle kasy? Za opakowanie?Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego i ostatniego