Super Demaquillant Yeux Waterproof [Waterproof Eye Makeup Remover] (Płyn do usuwania makijażu wodoodpornego)

Natychmiast usuwa wszelkie ślady makijażu oczu, nawet najtrwalszy tusz wodoodporny. Testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.

Tragedia.

Przeokropnie tłusty, niewydajny produkt, który mocno podrażnia! Przestrzegam dziewczyny z tendencją do podrażniania oczu.
Zmywa w miarę okej - za to gwiazdka, ale niesamowicie podrażnia, co skreśla go na stracie.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1130116].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię oj lubię

Swój demakijaż zawsze zaczynam od zmycia oczu, zawsze dwufazówką.
Przetestowałam ich już naprawdę wiele, ale ten produkt jest jednym z moich ulubieńców.
Dokładnie i szybko zmywa makijaż bez efektu pandy, a maluję się dość mocno.
Nie wywołuje u mnie łzawienia, co innym płynom się zdażało.
Co tu dużo mówić? Po prostu polecam, zresztą zużyłamjuż tyle opakowań, że chyba o czymś to świadczy.

Używam tego produktu od: Kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Czwarte lub piąte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1069626].usefull || 0 }}% pomocna.

cudny, ale jednak zbyt się cenią...

Miałam to szczęście, że udało mi się dorwać próbkę 25ml z gazetką. ;) Na co dzień używam micelka, ale lubię mieć w razie czego dwufazówkę pod ręką.

Ta jest bez dwóch zdań świetna, skuteczna, naprawdę w sekundy rozpuszcza kosmetyki, do tego co ważne oczu nie podrażnia i nie daje wrażenia zamglonych oczu, a to bywa uciążliwe, czasem oczy łzawią mi po płynach cały wieczór... Do tego był niesamowicie wydajny. Używałam go raczej rzadko, ale starczył mi na ponad rok, bo niewielka ilość starczała mi zawsze, żeby ładnie oczyścić oczy, nawet jednym płatkiem. ;)

Chętnie przygarnęłabym pełnowartościowy produkt, ale 45zł (wg strony Sephory) za 200 ml to dla mnie kosmos. :D Porównując płyn z podobnymi produktami innych marek, jeśli chodziłoby tylko o jakość, ten wygrywa, ale nieco gorsza (mimo wszystko więcej poprawek) wg mnie, a przy tym znacznie tańsza była Ziaja, równocześnie z tym płynem używałam płynu Nivea, ale tu nie ma co porównywać... Prawda jest taka, że używam dwufazowych preparatów sporadycznie, jak wspomniałam i moje testy są raczej skromne. Na rynku dostępnych jest jednak tyle podobnych produktów w przystępniejszych cenach, że odejmuję całą gwiazdkę za tę napompowaną cenę, bo to wg mnie przesada... ;)

Jeśli jednak będzie okazja kupić płyn taniej/dostać podstępem w Wasze łapki, spróbujcie koniecznie!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 25 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043321].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

bardzo dobrze zmywa makijaż

Bardzo dobrze zmywa makijaż nawet tusz wodoodporny. Fakt, że cena jest wyższa od innych płynow do demakijażu ale czasami za jakość trzeba dać kilka zł więcej. Zawsze kupuje największe opakowanie ze względu na wydajność. Wystarczy niewiele płynu żeby zmyć makijaż z całej twarzy. Stosując jednego dnia płyn miceralny a drugiego dnia płyn z sephory, płyn z sephory wystarczy mi na maks na 5 mies. Pozostawia na twarzy oleistą powłokę ale nie przetłuszcza cery.

Używam tego produktu od: 8mies

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028598].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry plyn

Moim ulubionym plynem do demakijazu oczu, do ktorego wracam niestety tylko w przyplywach wiekszej gotowki, jest dwufazowy "All Mascaras" Heleny Rubinstein. To najlepszy plyn ever, ale przyznam, ze troche szkoda mi wydawac 30 euro za 125ml, ktore koncza sie po kilku tygodniach. Stad ciagle testy w poszukiwaniu tanszego zamiennika i pomysl na przetestowanie dwufazowego plynu Sephory.

+ latwo zmywa nawet ciezki makijaz oczu, czyli: baze, a na niej cienie, kredke do oczu, eyeliner i tusz. Namoczony platek bawelniany przykladam do oka, trzymam chwile czekajac, az plyn rozpusci kosmetyki, po czym przecieram nim delikatnie powieke
+ Po jednym przetarciu oka znika prawie caly makijaz, nie ma potrzeby tarcia delikatnej skory wokol oczu. Z reguly zuzywam 2 waciki, po jednym na kazde oko
+ Daje sobie rade ze zmyciem wodoodpornego tuszu
+ Nie podraznia
+ Nie szczypie
+ Nie wysusza delikatnej skory wokol oczu
+ Nie zostawia tlustej powloki
+ Ma calkiem ladne opakowanie

Wad nie ma. Dla mnie malenka moze byc dostepnosc. Mieszkam w Niemczech, a niestety nie ma tutaj Sephory. W plyn moge sie zaopatrzyc tylko podczas wypadow do Holandii lub do Polski.
Wydajnosc srednia, ale to jakby standard takich plynow.
Na pewno polecam.

Używam tego produktu od: grudnia 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010098].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemny

Po kilku latach rozłąki, jedna z vlogerek przypomniała mi o nim i postanowiłam znów go zakupić.

Płyn bardzo przyzwoicie radzi sobie z wszelkimi wodoodpornymi produktami - wystarczy przyłożyć wacik na kilkanaście sekund i cały makijaż oka znika. Produkt pozostawia tłusty film, co dla mnie nie jest minusem. Płyn nie podrażnia moich oczu.

Wcześniej używałam dwufazówek z Nivei oraz Ziajii -u mnie spisały się o wiele gorzej od produktu Sephory.

Duża butelka o pojemności 200ml starcza mi na 1,5 - 2 miesiące.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003630].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

Mnie nie zachwycił.....przede wszystkim trzeba się trochę pomęczyć, żeby zmył makijaż oczu, nie zawsze szybko sobie z tym radził. Poza tym jest mało wydajny, czasami zostawiał mgiełkę, co wiadomo nie jest przyjemne. Myślę, że cena jest trochę zbyt wysoka. Za mniejsze pieniądze można znaleźć płyn do demakijażu, który radzi sobie z makijażem oczu szybciej nie podrażniając.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002891].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozmywa, nie zmywa

Na szczęście prodekt dostałam w postaci dwóch gratisów o standardowej wielkości. Według mnie nie ma on żadnych zalet, nie umywa się do tańszej o połowę ziaji.

Wady:
* nie zmywa makijażu, a jedynie go rozmazuje;
* wypadają po nim rzęsy;
* szczypią mnie po nim także oczy;
* trudna aplikacja, na wacik wylewa się zbyt dużo produktu;
* nie jest on wydajny (punkt wyżej);
* zbyt wysoka cena.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992409].usefull || 0 }}% pomocna.

Zadowala

Obecnie kończę trzecie opakowanie. Używam do demakijażu całej twarzy, nie tylko oczu.
Produkt radzi sobie z kosmetykami wodoodpornymi, jednak trzeba wacik nieco dłużej przy twarzy przytrzymać. Nie podrażnia, nie szczypie.

Uważam że do demakijażu, płyny dwufazowe nadają się najlepiej. Próbowałam zamienić go na Ziaję, niestety ta się u mnie nie sprawdza. Więc pozostanę temu wierna :P

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988028].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry produkt

demakijaż oczu jest w moim przypadku utrapieniem, jakikolwiek płyn/mleczko podrażniały moje oczy, demakijaż wręcz sprawiał ból (np gdy miałam cienie i eyeliner)

ten płyn w końcu to zmienił!
używam go tylko do demakijażu oczu.

+ wydajny
+ nie podrażnia skóry wokół oczu

- pozostawia tłustą warstwę na skórze
- cena
- trzeba użyć paru wacików, aby dokładnie zmyć makijaż (ale skóra nie piecze jak to bywało przy użyciu innych produktów)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[975426].usefull || 0 }}% pomocna.