12-godzinny Krem do rąk odżywczy z algami

12-godzinny Krem do rąk odżywczy z algami

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Szczególnie polecany dla skóry wysuszonej. Zawarte w nim algi, olejek z pestek brzoskwini, d-pantenol i witamina A doskonale odżywiają i pobudzają działanie keratyny.
Regularnie stosowany: odżywia przesuszoną skórę, wygładza i nawilża naskórek, wzmacnia i uelastycznia płytkę paznokcia, odnawia zniszczony naskórek, zmniejsza utratę wody w skórze.

na mnie nie działa

Krem działa chwilowo, zaraz po posmarowaniu rąk odczuwałam dużą ulgę, natomiast już po 30 minutach ręce wracały do stanu wysuszenia. Dla mnie to trochę za krótko, ponieważ 8 godzin w pracy klepię w klawiaturę, nie mam ochoty odrywać się co 30 minut smarować rąk.
Krem szybko się wchłania, nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia tłustości, jest bardzo wydajny, a dodatkowo jest tani :)

Używam tego produktu od: pół opakowania
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Przyjemny :)

Kremik kupiony trochę przypadkiem w Auchanie za grosze. Zapach bardzo przyjemny, delikatny i świeży. Daje poczucie czystości dłoni :) Musze przyznać że krem bardzo wydajny Już mi się kończy ale mam go ponad pół roku Wystarczy wielkość groszku i dłonie są świetnie nawilżone i mięciutkie :) Jeśli da się go za wiele to długo wchłania i troszke się lepi Więc dla mnie optymalną wielkością jest właśnie malutka kropelka bo od razu się wchłania :) Nie wiem czy go kupię jeszcze ponieważ lubie próbować nowe kosmetyki :) ale kremik naprawdę godny polecenia Raz że ładnie dba o dłonie a dwa że tani jak barszcz :) tylko chyba trudno dostępny bo poza Auchanem go niestety nie widziałam ...

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: konczę pierwsze

KDZS

Krem Do Zadań Specjalnych - mój ulubieniec ;)

Powróciłam do niego, po jakiś 9 miesiącach, podczas których chcąc nie chcąc, byłam zmuszona do testowania innych kremów jako że nagle tego kremu nigdzie nie mogłam znaleźć - zniknął z Rossmana i innych drogerii, ale ostatnio szczęśliwie udało mi się go kupić w Auchan.

Zaczęłam go ponownie używać w trakcie używania nieszczęsnego kremu kokosowego Barwy, a potem również wraz z kremem z AVONu (któremu nie udało się do końca naprawić szkód spowodowanych ogromnymi mrozami).

Kolastyna algowa (kiedyś zużyłam również opakowanie cytrynowo-glicerynowej, ale tamta wersja zasługuje na 3 gwiazdki w porównaniu z wersją algową) BARDZO szybko poprawiła stan mojej skóry, znikły zaczerwienienia, suchość skóry, zwłaszcza w pewnych upiornych partiach prawej dłoni ;), no i wróciły gładkie dłonie (dla mnie również zadbane dłonie to podstawa :p: ).

Krem może być nieco za ciężki na lato, ale generalnie jest naprawdę odżywczy, świetnie regenerujący, ładnie pachnie, jest bardzo wydajny (i ta duża pojemność! 135ml), taniutki, no i ma obecnie ładniejsze opakowanie. ;) Jedyny minus to ostatnia utrudniona dostępność. No i może faktycznie do torebki się nie nadaje, ale generalnie jestem nim zachwycona i go polecam. ;)

edit: od paru miesięcy znów go nigdzie nie widzę, a niestety nie udało mi się póki co znaleźć kremu na jego poziomie

edit2: ZNÓW można go dostać w Auchan ! jestem wniebowzięta :D (rok 2011) - dodam jeszcze, że próbowałam również oliwkowego, który też jest dobry, jednak algowy cały czas wygrywa (również zapachem)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wieeeeele, obecnie w trakcie kolejnego

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Najlepszy i bardzo tani

Mam ten krem a raczej jego resztki:)
Krem jest zamknięty w dobrej tubce o pojemności aż 135 ml!
Wg mnie to bardzo dużo i powinien starczyć na bardzo długi czas,mi wystarczył na ok.3 miesiące no może więcej:)
Krem ma dobrą konsystencje,
nie lepi sie
dobrze sie rozsmarowuje
ładnie i przyjemnie pachnie,nie nachalnie.Zapach bardzo przyjemny
Dłonie nie są spierzchnięte,wrecz przeciwnie nawilżone,wygładzone bez bruzd czy tam czegokolwiek.
Cena też jest zachętą.Kupiony w Rossmannie.Może kiedyś skuszę się na inną wersję zapachowa.Polecam warto!
Ja jestem w 100% ZADOWOLONA.Świetny produkt za śmiesznie niską cenę :)Polecam bardzo serdecznie:)Używam tego produktu od: jakiegoś czasu,głównie nocą
Ilość zużytych opakowań: 1,dzisiaj (algi)
Niestety ale już zdążył mi się skończyć,byłam bardzo poztywnie zaskoczona.Polecam wszystkim!!!!
Niestety,ale muszę go dzisiaj wyrzuć powód jest prosty: skończył mi się :)

fajny i za psie pieniadze

nie spodziewalam sie,ze za takie smieszne pieniadze bedzie taki dobry. kremy do rak zuzywam w tempie ekspresowym-wychodze z zalozenia, ze zadbane dlonie to podstawa, bo nigdy nie wiadomo, czyja reke nam przyjdzie wkrotce uscisnac;)
chroni na dlugo, nie trzeba wyciskac duzo. wchlania sie przecietnie. rece po nim sa sprezyste i mile w dotyku.
przyjemnie pachnie. "morsko:)

Używam tego produktu od:3 tygodni

oblepia dłonie :-(

Specjalnie kupiłam krem ODŻYWCZY, który miał zregenerować moje wysuszone dłonie. I pierwsze rozczarowanie: on jedynie nawilża (i to też tak raczej średnio, o 12-godzinnym komforcie można zapomnieć). Mało tego: miałam problem z dozowaniem odpowiedniej porcji do wsmarowania. Wystarczyło, że wycisnęłam go odrobinę za dużo, nie dość że nie chciał się wchłonąć (nawet po kilkunastu minutach) to jeszcze pozostawiał dziwne uczucie zaklajstrowanych czymś rąk :( Jak nałożyłam za mało - ręce wołały o więcej a więcej nałożyć nie chciałam, bo bałam się tego zaklajstrowania. Błędne koło.
Przeszkadzał mi również intensywny, "morski" zapach.
Nie kupię go ponownie, bo pracując przy komputerze potrzebuję kremu, który w miarę szybko się wchłania i nie będzie mi brudził klawiatury.

Używam tego produktu od: 2-3 m-cy

Mój KWC!

Pomimo wcześniejszych niekorzystnych opinii zdecydowałam się na zakup tego kremiku i szczerze mówiąc nie żałuję... Wręcz przeciwnie, poleciłabym go każdemu. Moje dłonie po licznych pracach domowych pozostawiały wiele do życzenia, a już po 1 użyciu tego kremu prezentowały się genialnie! Zniknęło uczucie pieczenia, skórka stała się gładka. Nigdy nie miałam takich dłoni! A kremy do rąk stosuję co najmniej kilka razy dziennie.
Stosowałam już wiele DROŻSZYCH kremów i nie byłam z nich zadowolona, a tu miła niespodzianka :) 3,5zł i masa radości :) Zwykle miałam problemy z tym, że krem nie chciał się wchłaniać. Na opakowaniu zwykle pisało żeby stosować go po każdym myciu rąk, tymczasem ja po każdym myciu rąk nakładałam krem i gdy tylko nawet po kilkunastu minutach chciałam cokolwiek zrobić musiałam na nowo myć ręce bo na dłoniach pozostawał tłusty film :-/ Kupiłam krem kolastyny i problem zniknął :) Już po kilku minutach krem prawie całkowicie się wchłania! W dodatku pięknie pachnie :) Ojj kolastyna u mnie zapunktowała :)

Kremik kupiłam w nieco innym opakowaniu ;) Tubka biało-niebieska z muszelkami ;)

Używam tego produktu od:2 miesięcy

taki jak cena

nic specjalnego. krem jak krem za 3,50. przyjemny zapach, duża tubka, troche za miękka, boje sie włożyć do torby prawdopodobnie skonczyloby sie to wylaniem bo konsystencja jest dość wodnista. nawilżenie przeciętne, może nawet lekko nie tak jak być powinno.Raczej nie polecam

Używam tego produktu od:2tyg

Przeciętny-ale ładny zapach

Duża tubka -przystępna cena- w miarę dobre nawilżenie i .. nie klei się (!) oraz ładny orzeźwiający zapach..Podobny do serii Nivea Young. Nawilżenia nie na długo.. Naewno to nie jest 12 h. Żeby to chociaż 2 h były..ale w porównaniu z innym polskim kremem to jest dobry. Pasuje mi ze wzg. na zapach.

Czyli..MOŻE BYĆ ;)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę już 1

średni i tyle

Krem ciężko sie wchłania, nie pachnie zbyt ładnie i sprawia, że ręce są jakby w rękawiczkach. Nie wiem jak to nazwać. Gdybym wiedziała, na pewno nie szarpnęłabym się na jego zakup, bo choć krem jest tani, to nie warty swojej ceny.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: pół

bardzo fajny

Jestem miło zaskoczona tym kremem. Ma on przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Bardzo dobrze radzi sobie z nawilżaniem i wygładzaniem suchej skóry. Nie podrażnia zmian atopowych. Jest bardzo wydajny - pierwszą tubkę używałam kilka razy dziennie przez ponad miesiąc! Wystarczy niewielka ilość by pozbyć się nieprzyjemnego uczucia naciągnięcia i szorstkości. Zapach ma delikatny, nie jest on nachalny. Szczególnej pielęgnacji paznokci nie zauważyłam. Warto spróbować.

Czas używania produktu: 2-gi miesiąc

Adekwatny do ceny

Nie lepi sie po nasmarowaniu, nie wałkuje.
Trzeba wiele razy dziennie stosowac zeby skora była miękka.
Nie regeneruje i nie naprawia zniszczen.
Taki zwykły krem.
Aha, i bardzo wydajny.