Blue Lagoon, Serum nawilżająco-wygładzające do rąk i paznokci

Blue Lagoon, Serum nawilżająco-wygładzające do rąk i paznokci

Nowoczesny preparat o skoncentrowanej formule do codziennej pielęgnacji skóry rąk i paznokci.
Specjalnie opracowana, bogata receptura utrzymuje dłonie w doskonałej kondycji. Intensywnie nawilża i odżywia skórę oraz chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wyrównuje koloryt i wspomaga odbudowę zniszczonego naskórka, a także wzmacnia i regeneruje uszkodzoną płytkę paznokciową oraz zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się paznokci.
Serum doskonale się rozprowadza i szybko wchłania. Po jego użyciu skóra dłoni staje się delikatna, aksamitnie gładka i znacznie młodsza na długi czas, a paznokcie mocne i lśniące. Polecane do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry dłoni, aby zachować ich piękny, młody wgląd.

Pompka do wymiany

Zastanawiam się tak w ogóle czym rózni się owo serum od kremu tegoż samego producenta zapakowanego w czerwoną tubę?

Bo jak na mój nos oby dwa miały tą samą konsystencję , ten sam zapach, to samo wchłanianie, to samo działanie.

Ale cena rózniąca , krem można mieć w postaci szt 2 za cene jednego serum , którego pomkę udusić bym mogła.

Zepsuła się zaraz na początku więc nabawiłam się z deczka coby zużyć produkt do końca .

Samo działanie oceniam na średnie , konsystencja lekka szybko się wchłania , cudownie pachnie i już.

Nie mam zniszczonych dłoni suchość czasem taka widoczna doskwiera (środki czyszczące) i słabo sobie z tym radził .

Nie ma mowy o żadnym pielęgnowaniu , wzmacnianiu paznokci itp .

Słaby produkt ot co dla rąk niewymagających większej pielęgnacji .

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

najlepszy

To jest HIT! kremowa konsystencja dłonie gładkie, nawliżone, piękny zapach, wygodne i higieniczne w użyciu opakowanie w dodatku bardzo eleganckie czego chcieć więcej? cena jak za tą jakość przystępna. Stosowałam w zimie na przemrożone dłonie. Dawał radę a pracowałam wówczas przy niskich temperaturach.

Używam tego produktu od: około rok
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Raczej krem niz serum

Skusiłam się na opakowanie z pompką, bo to higienicznie , ale o ile na początku byłam zadowolona to po zużyciu 1/3 zawartości opakowania zadowolenie zastąpiła frustracja. Pompka się zacina, nie mówiąc juz o tym, że 1/3 produktu się marnuje bo nie jestem w stanie go wydobyć. Pompka się nie sprawdza, a pudełko jest tak twarde, że nie można go rozciąć.
Jeżeli chodzi o sam krem, bo jak dla mnie to jest krem, to dobrze się wchłania, ale nie daje jakiegoś cudownego nawilżenia, ładnie, delikatnie pachnie,nie poprwił też kondycji moich paznokci. Są lepsze kremy, które w dodatku można zużyć do końca także więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Świetny

Używam już 4 może 5 opakowania i uważam, że to cudowny kosmetyk. Wcześniej miałam duży problem z egzemami na rękach, z bardzo suchą ich skórą i łuszczeniem. Piekły okropnie :( a teraz od kiedy używam blue lagoona mam śliczne, miękkie ręce, deliaktne, bez żadnych defektów!

Używam tego produktu od: około 10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 czy 5 całych

Porządna piątka

Krem kupiłam zachęcona nagrodą przyznaną przez konsumentki oraz z ciekawości ponieważ nigdy wczesniej nie miałam z nim styczności. Szczerze mówiąc, zachęciła mnie nazwa produktu - serum, nie krem.

Nigdy nie stosowałam go samodzielnie jako krem na dzień czy na noc tylko jako uzupełnienie kuracji a mianowicie przez zastosowaniem maski do rąk - najpierw wcieram dokładnie dosyć sporą ilość tego serum a następnie wykonuję około 15-minutowy masaż dłoni na masce z Bielendy lub Peggy Sage.

Warto wspomnieć, że mam problem z dłońmi - ich skór ałatwo ulega podrażnieniu, zwłaszcza na kostkach.

Uważam, że kosmetyk jest dobry ponieważ zauważyłam różnicę przy stosowaniu maski w połączeniu z serum a bez niego. Dłonie są bardziej miekkie, zdecydowanie lepiej nawilżone i ten efekt przy zastosowaniu tego serum dłużej się utrzymuje. Dodatkowo, serum jest wydajne gdyż nie trzeba stosować duzej jego ilości aby ukoić skóre.

Jeden z najlepszych kremów jakie miałam

Zamówiłam go przypadkiem w ramach poszukiwań dobrego kremu do rąk i jestem z niego bardzo zadowolona.

Plusy:
:] Zapach, bardzo przyjemny, nie męczący i nie chemiczny.
:] Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu.
:] Bardzo wydajny.
:] Dobrze nawilża, chociaż na noc wspomogam go nieco tłustszym specyfikiem.
:] Bardzo eleganckie opakowanie.
:] Cena, kupiłam swój za 12 zł.

Minusów nie zauważyłam. Uważam, ze jest to krem jak najbardziej warty wypróbowania.

Może być

Kremik kupiłam przez dobre oceny na wizażu oraz przez pompkę, które ostatnio wielbie w kosmetykach ;).

Opakowanie ładne i poręczne, jedna pompka starcza mi na dwie dłonie więc dość wydajny.

Krem ma fajną konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.

Moje dłonie są skłonne do przesuszeń tymbardziej zimą. Krem nie jest bardzo nawilżający, jednakże jeżeli używa się go kilka razy dziennie znaczną różnicę można zauważyć. W tej chwili leży u mnie w łazience i używam go po każdym umyciu dłoni, na noc używam coś tłuściejszego i lepiej działającego.

Nie wiem jak z paznokciami bo te i tak mam zdrowe i mocne.

Podsumuwując, na codzień lub dla dłonie nie wymagających silnego nawilżenia sprawdzi się świetnie, jednakże jeżeli szukasz czegoś co porządnie nawilży przesuszone dłonie będziesz zawiedziona.

bardzo dobre

Mam dosyć suchą skórę dłoni i mało który krem zabezpiecza moją skórę przed wysuszeniem. Bardzo dobrze się wchłania, skóra od razu jest wygładzona i nawilżona. Na pewno jest to serum warte wypróbowania

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w dostępnej pojemności

przyzwoite :)

Naprawdę dobrze się wchłania :) jeśli ktoś ma bardzo wysuszoną skórę dłoni to działa rewelacyjnie.
Nie zostawia tłustego filmu.
Zapach przyjemny.
Dobra wydajność.
Czasem zacina się pompka ale da się przeżyć ;)
Świetnie ratuje dłonie, zwłaszcza te, które są bardzo przesuszone, zniszczone zimnem czy domowymi porządkami.
Myślę że cena wygórowana nie jest biorąc pod uwagę intensywne i widoczne działanie :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Kosmetyk TAK, opakowanie NIE

Kupiłam go przypadkiem bo spodobało mi się opakowanie. Duże znaczenie miało też słowo "serum" w nazwie i naklejka z nagrodą Cosmopolitan.
Co do wymagań:
- moje ręce są wysuszone częstym myciem a pazurki trzeba odżywiać między jednym a drugim malowaniem,
- ręce mojego męża są mega zniszczone pracą a do tego wysuszone i zaniedbane opornością właściciela na kosmetyki.

Kosmetyk jest świetny:
- dobrze nawilża,
- świetnie odżywia,
- szybko się wchłania,
- nie pozostawia tłustego filmu,
- wydajny pomimo częstego i intensywnego użytkowania przez 2osoby,
- przystępna cena.

Wad nie zauważyłam ... poza tą przeokropną i humorzastą pompką serum jest dość gęste i pompka go nie zasysa. Trzeba je wydłubywać rureczką od pompki. Dzisiaj je przełożę do słoiczka bo kosmetyk sam w sobie jest naprawdę dobry. Myślę, że i tak go jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: około 2 tygodnie

Luksus do rąk :)

Zadaniem serum jest nawilżanie skóry dłoni, delikatne natłuszczanie, eliminowanie szorstkości, łagodzenie podrażnienia, zmiękczanie naskórka, uelastycznianie płytki paznokciowej oraz wspomaganie regeneracji.
I to serum faktycznie tak działa !

Przede wszystkim bardzo dobrze wygładza oraz sprawia, że skóra jest świetnie napięta, a efekt ten utrzymuje się nawet po umyciu, co rzadko zdarzało mi się przy stosowaniu innych kremów.
Doskonale się rozprowadza, szybko wchłania, pozostawia lekki film ochronny. Faktycznie dobrze nawilża i delikatnie natłuszcza.
W stopniu wystarczającym dba o dłonie. Jest lekkie i przyjemnie się go używa, również dzięki temu, że zapach jest przyjemny, świeży, ale nie nachalny. Stosowany na dłuższą metę dobrze wpływa na słabe paznokcie, zaczynają one wyglądać zdrowo.
Mnie zachwycił ten produkt choć odejmę pół punkciku za cenę.

DZIEKUJĘ BARDZO, czyli jestem na Nie

Opisuję tylko swój przypadek.
Rzeczywiście świetnie nawilża gdy jest na dłoniach, szybko się wchłania, nie czuć go na dłoniach ale dłonie są nawilżone nie wysuszone ale... to działa tylko do umycia dłoni. Uwielbiam jak krem szybko się wchłania i za chwilę się go już nie czuje i wtedy bez obaw można np. brać do ręki myszkę komputerową i klikać bez obaw o wybrudzenie myszki tym filtrem które one (kremy) pozostawiają na dłoniach.
Tak więc dłonie są w świetnej kondycji gdy są posmarowane tym kremem Farmony ale gdy umyjemy dłonie choć raz suchość dłoni wraca .

Stosuje go tylko na dzień (bardzo często)
na noc stosuję o wiele lepszy krem z La Roche-Posay (on jednak regeneruje dłonie)

Moja pompka działa bez zarzutu(teraz ją chwalę a za chwilę pewnie się zepsuje wiec już przestaję ją chwalić)

Kosztował mnie około 12 zł/100 ml Używam tego produktu od: jakiegoś czasu, kilka razy dziennie co ja piszę kilkanaście razy dziennie
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego opakowania-100ml