Kiss, Haute Couture, Wink Kiss, Natural Premium Lashes (Zestaw sztucznych rzęs)

Kiss, Haute Couture, Wink Kiss, Natural Premium Lashes (Zestaw sztucznych rzęs)

Zestaw sztucznych rzęs Kiss "Wink Kiss" z aplikatorem oraz klejem.
Opakowanie zawiera 2 pary sztucznych rzęs, klei i aplikator.

aplikatory, sztuczne rzęsy
do rzęs, do oczu, do twarzy
zestaw
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3

nie bardzo

Rzęsy kupiłam w Rossmanie na promocji za jakieś 26 zł. Cena jak za dwie pary rzęs, klej i aplikator naprawdę super. Są to moje pierwsze rzęsy, więc też nie mam porównania.

Rzęsy są na bardzo miękkim pasku, który można dopasować do oka. Pasek się klei, bo były one przyklejone do opakowania. Nie wiem czy zawsze tak jest, ale dzięki temu mogłam sobie najpierw j przyłożyć i lekko dokleić, żeby sprawdzić czy nie są za długie a później dopiero przykleić na klej.

Klej jest biały, ale gdy wysycha robi się przeźroczysty. Ciężko było mi je założyć dołączonym aplikatorem, więc zrobiłam to pęsetą.

Rzęsy trzymały się 8 godzin, po czym je ściągnęłam bez większego problemu. Są one dosyć gęste i trochę za ciężko wyglądały blisko wewnętrznych kącików oczu, ale gdy je przycięłam, to w ogóle było dziwnie, bo na większości oka mega gęste rzęsy a przy kąciku nic. Chyba trzeba mieć do nich bardzo duże oczy albo przyciąć i w kącikach wewnętrznych dokleić kępki.

Pasek rzęs jest bardzo mało widoczny, więc nie musiałam nawet malować kreski eyelinerem by nie rzucał się w oczy.

Ciężko było usunąć resztki kleju z moich rzęs, co było minusem.
Tak samo rzęsy po jednym noszeniu nadawały się do wyrzucenia, bo nie mogłam ich wyczyścić i mimo czesania były bardzo posklejane. Nie wiem czy to wina tych rzęs, czy moja bo to moja pierwsza styczność z rzęsami, ale jakoś mi się nie podobają.
Wyglądają na oku ciężko, chociaż ładnie się zgrały z moimi rzęsami.