S. Oliver, For Her EDT

13501 opinii
Średnia ocena: 4.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Woda toaletowa dla kobiet marki s.Oliver. Nuty zapachowe:
Nuty głowy: różowy pieprz, liczi i bergamotka.
Nuty serca: róża turecka, piwonia i magnolia.
Nuty bazy: bursztyn, piżmo i irys.

wody toaletowe
50 - 100ml, <50ml
piżmowe, kwiatowe

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Klasyka kobiecość styl

Zapach zamknięty w szklanej butelce z rose goldowym korkiem i wstążką (przypomina inny, wysokopółkowy flakon ze znanych perfum). Zapach jest jednak dość prosty, za to piękny i długo utrzymujący się zwłaszcza na ubraniach. W składzie znajdziemy nuty słodkie, ale nie jest to typowy ulep i pożywka dla os, a przypudrowana wersja najbardziej kobiecych kwiatów - róży i piwonii. Przywodzi na myśl spacer wśród tureckich lub bułgarskich bazarków wypełnionych stoiskami z olejkami różanymi. Nie męczy, nie jest nachalny i nie boli po nim głowa, dla większości na dzień dla innych wieczorowy i otulający, dzięki tej właśnie pudrowości. W tej cenie, czy to regularnej czy promocyjnej, wart wypróbowania.

Klasyczny słodziak

Perfumy kupiłam zachęcona ostatnia wizyta w drogerii kiedy szukałam klasycznych perfum na wiosnę. Zachęciło mnie ciekawe klasyczne opakowanie. Perfumy długo utrzymują się na skórze oraz pięknie pachną. Nie są przytłaczające, bardzo się z nimi polubiłam. Nutami wiodącymi w tym zapachu jest owoc liczi, różowy pieprz oraz Bergamotka. W tle zaś wyczuwalne są kwiatowe nuty zapachowe róża turecka piwonia???? i magnolia

• Flakon: 4

Kobiece piękne

Perfumy kobiece kwiatowe i słodkie, ale nie męczące, dosyć klasyczne i uniwersalne. Cudny i trwaly(jak na wodę toaletową) zapach zamknięty w pięknym klasycznym flakonie. Za taką cenę naprawdę fajny i przez swoją uniwersalność, idealny na prezent.

Trwały

Otrzymałam w prezencie z niemieckiego Rossmanna i się z nim polubiłam. Flakonik jest subtelnie piękny. Bardzo prosty z różowa wstążeczka - elegancja i minimalizm połączenie które uwielbiam. Zapach jest bardzo wyrazisty. Czuć głównie róże. Bywa jednak dosyć przytłaczający więc raczej nie używam go na co dzień a jedynie okazjonalnie. Zdecydowanie wieczorową porą . Co nie zmienia faktu że jak dla mnie jest klasyczny i w dość krótkim czasie zużyłam ponad połowę flakonika.

• Flakon: 5

oczekiwałam czegoś innego ale ma ukryte zalety

Perfumy dostałam na dzień kobiet w wyniku pomyłki z innymi perfumami tej marki. Pierwsze co mnie zaskoczyło to dość proste ale eleganckie opakowanie i już miałam nadzieję że będzie to mój wymarzony zapach na dzień ślubu ale.....po psiknięciu poczułam intensywną woń róży która przeradza się w dość mydlany zapaszek. Nie polubiliśmy się.... Po kilku dniach postanowiłam dać temu zapachowi szanse używając ich w połączeniu z dodatkiem innych perfum i to był strzał w 1! Mój ulubiony lecz nie trwały zapach Zary stał się nagle bardzo trwały. Nuta róży podbija trawałość innych perfum także napewno wykorzystam je w połączeniu w innymi mało trwałymi zapachami.

Długotrwały i piękny zapach

S. Oliver, For Her idealny dla kobiet, które lubią lekko słodkie zapachy i uwielbiają pięknie pachnieć przez długi czas. Zapach nie ulatnia się szybko i pozostaje na skórze kilka godzin a na ciuchach nawet do następnego prania np. sweterka, bluzy itd. Jest łatwo dostępny i w przystępnej cenie. Zdecydowanie polecam!