Hamamelis, Lait Doceur Corps (Delikatne mleczko do ciała (nowa wersja))

Hamamelis, Lait Doceur Corps

Nawilżające mleczko do skóry wrażliwej, pH fizjologiczne, kompozycja zapachowa bez alergenów. Składniki pochodzenia roślinnego: oczar, masło karite, olej kokosowy z kopry, gliceryna roślinna, witamina E. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, barwników.

Skóra
krem

Dodanych produktów: 29

Napisanych recenzji: 279

uwielbiam i wracam :)

Uwielbiam te mleczko i często do niego wracam :)
Duża butla jest mega wydajna, zapach przepiękny - dla mnie kojący i uspokajający, uwielbiam po wieczornym prysznicu nakładać na ciepłe ciało :)

Mleczko bardzo przyzwoicie nawilża skórę, staje się ona gładka, miękka, odżywiona. Różnicę czuć już po 1 aplikacji!
Fajnie się rozsmarowuje, jest śliskie, jakby "woskowate", wchłania się szybko nie pozostawiając uczucia lepkości.
Konsystencję ma dość lejącą, ale można chociaż wydobyć cały kosmetyk do końca, stawiając go na głowie. Konsystencja akurat tu mi nie przeszkadza wcale.
Używane systematycznie daje porządne efekty!

Używam tego produktu od: 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: 5 lub 6?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1092946].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

średniak

+ szybko się wchłania
+ wydajny
+ przyjemny delikatny zapach

- wodnista konsystencja
- nie nawilża - na chwilę daje uczucie świeżości i nawilżenia, ale niestety nie jest to efekt długotrwały
- cena

Podsumowując: na rynku jest wiele produktów znacznie lepszych i tańszych od tego mleczka.

Ilość zużytych opakowań: jedno (300 ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992544].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 138

niezły

Kupiłam sobie delikatne mleczko do ciała a potem się zastanawiałam czy mi wystarczy - bo mam skórę suchą i raczej stosuję cięższe, odżywcze balsamy. Ale nie było tak źle, przy dobrych żelach pod prysznic, które nie wysuszają, od biedy dawało radę. Zapach jest świetny - delikatny, roślinny, odpręzający. Ogólnie polecam dziewczynom, które nie mają dużych problemów z suchą skórą, bo mleczko jest lekkie, nie natłuszcza, szybko się wchłania, i niewymagającą skórę dobrze nawilży i odżywi, dla mojej nie zawsze to wystarczało. Myślę że zabrakło właśnie tego natłuszczenia, i pozostającej na skórze warstewki. Ale jeśli komuś to niepotrzebne, to śmiało.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[897553].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja opóźnianie porostu włosów

Napisanych recenzji: 2

Nawilża i odżywia skórę

Mleczko bardzo fajnie się wchłania i nawilża skórę, zapach trochę dziwny, ale można się przyzwyczaić. Skóra po użyciu jest gładka i nawilżona.
Kupiłam mleczko za około 18-20 zł, było w promocji.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[890977].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 133

na polanie pośród lasu...

Jak to sie stało, że wcześniej tego czegoś nie używałam, nie smarowałam sie od stóp do głów, nie polowałam na promocje ?? no jak ??:P

W sumie to nie przepadam za balsamami do ciała i mleczkami, a te z YR jakoś wybitnie mi do gustu nie przypadły. Przypadkiem, jako prezenty do zamówień, wpadały mi w łapki różne perfumowane mleczka czy inne z serii PN i żadne nie powaliło ani działaniem, ani zapachem, ani tym bardziej składem- zwyczajowo szły dalej w świat, by cieszyć innych swym urokiem, bo na mnie on nie działał. W efekcie tego typu kosmetyków w YR nie kupowałam, w ogóle raczej omijałam z daleka od jakiegoś czasu, bo przerzuciłam sie na olejki do ciała, których używam do wszystkiego :)

Tym razem jednak potrzebowałam jakiegos "zapełniacza" do zamówienia w e-eklepie, czegoś w okolicach 10zł... kolejny żel pod prysznic nie, szampon też nie... może coś z serii Hamamelis ?? znałam dobrze zapach, nie raz miałam żel czy mydło w płynie lub dezodorant w kulce (szkoda, że już go nie ma). Patrze, a tu balsamy w promocji -50%... może wezmę taki mały za 13 zł na próbę ?? wzięłam :P

Paczka dotarła w godzinach przedpołudniowych, na smarowanie sie od stóp do głowy nie było czasu - posmarowałam więc tylko przedramiona... i znalazłam sie w lesie :D
Spodziewałam sie lekkiej, ziołowej nutki, raczej słabo wyczuwalnej, raczej nietrwałej - bo to przecież rodzinny balsam, łagodny i delikatny... a tu takie zdziwienie, zapach trwał na łokciach niemalże do wieczora, a potem od wieczora do rana :D Zapach zapewne kontrowersyjny - ziołowo-zielony, cierpki, ostry...ja takowe wonie uwielbiam :) ale wierzę, że mogą drażnić.

Butelka jak to butelka, przypuszczam, że w niedługim czasie zmieni sie jej szata graficzna - oby tez nie skład i zapach.
A działanie... zwyczajne, ot lekko nawilża. Nie mam przesuszonej skóry,codziennie po kąpieli wcieram olejek lub po prostu kapie sie w wodzie z oliwką :) mleczko zatem jest tylko dopełnieniem - wobec czego nie zauważyłam ani słabego nawilżania i natłuszczania,ani przesuszenia...ot, przyjemne lekkie mleczko, które swym zapachem przenosi do innej krainy :) wchłania sie szybko, nie tłuści, nie brudzi...czego chcieć więcej ??:)

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, nie ostatniego :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[861590].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 80

Napisanych recenzji: 680

było warto

Przed zakupem luknęłam na opinie wizażanek i fakt że były one bardzo różne jeszcze bardziej kusił mnie do wypróbowania- nie żałuję ;)
Pierwsze wrażenie? Świeży, ziołowy i subtelny zapach.
Przyjemna kremowa konsystencja. Inna niż w mleczkach których dotąd miałam okazję używać. Ma w sobie coś innego ale nie potrafię do końca określić na czym to polega ;)
Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Po innych mleczkach miałam poczucie że się lepie i już nie czułam się tak świeżo pomimo że dopiero wyszłam z wanny- tu było zupełnie inaczej Świeżo, komfortowo i rześko.
Mleczko ładne nawilża i nie powoduje alergii.
Wydajne i warte swojej ceny.
Plus za wygodne opakowanie i szatę graficzna opakowania.
Tylko coś czuje że niedługo je wycofają jak wszystkie produkty ze starym logo ;/

Używam tego produktu od: niedawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[834714].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

najepsze mleczko jakie używałam

Zazwyczaj mleczka balsamy mało kiedy mi pasują i w większości zużywam pół opakowania a nie widząc poprawy od razu kupuje inne. W ten sposób mam zawaloną łazienkę kosmetykami a z którymi się potem męczę.

W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Mam dużą butle 500ml. Zużyłam może z 1/3 opakowania i zauważyłam że skóra jest ładniejsza, nawilżona. Nie tylko ja zauwazyłam różnicę ale również moi przyjaciele. Zapach mleczko ma dla mnie cudne - ale wiem że to kwestia gustu. W tej chwili wiem że zakupie kolejne opakowanie jak tylko to mi sie skończy.

Może dodam iż mam bardzo suchą skórę ciała. To mleczko przynosi mi ukojenie i odprężenie po zastosowaniu. Zapach utrzymuje się cały dzien na mojej skórze :)

Ilość zużytych opakowań: prawie połowa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[679674].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 82

Napisanych recenzji: 281

przyzwoity i rodzinny produkt.

Jak to zwykle na promocji w YR bywa skusiłam się na coś na co nie do końca byłam przekonana. Kolejne pozytywne zaskoczenie, ostatnio chyba mam do nich szczęcie :)

+Balsam ma bardzo przyjemną i lekką konsystencję. Jest gęstsza niż większości balsamów i to na duży plus. Bardziej składania się ku rzadkiemu kremowi.
+świetnie nawilża. Skóra jest wyraźnie odżywiona i napięta. Oczywiście nie na długo, ale efekt jest satyfakcjonujący. Daje takie uczucie zdrowej skróry.
+w.w. uczucie ma zapewne związek z jakimiś dobroczynnymi substancjami zawartymi w balsamie :)
+ nie uczula, nie podrażnia, nie wywołuje alergicznych niespodzianek i zaczerwienień.
+ to najszybciej wchłaniający się balsam jaki miałam - porównywalnie z kremem do rąk.
+cena - często na promocji
+opakowanie - sztywne i poręczne, nie wyślizguje sie z ręki. Co do wydobywania końców to w większości opakowań trzeba je rozciać. Pomijając ozywiście słoiczki.
+szalenie wprost wydajny - duża pojemność i ogólna skłonność balsamów do dużej wydajności.

+- zapach, który mnie się podoba, ale jest na tyle specyficzny i intensywny, że części na pewno się nie spodoba.

Wypróbowałam, nie żałuję, ale więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[590624].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

bardzo dobry

Dla mnie najlepsze mleczko jakie miałam okazję używać. Zapach bardzo mi się podoba. Szybko się wchłania i pozostawia skórę jedwabiście miękką ,bez tłustej powłoczki. Efekt idealnie gładkiej i miękkiej skóry utrzymuje się przez cały dzień. Uwielbiam to mleczko.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[556819].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 197

tragedia

Tego mleczka używałam jakieś 2 lata temu i dopiero niedawno wyrzuciłam z łazienki opakowanie z zawartością, jakąś 1/3...
Wg mnie to mleczko to jakiś żart.

Wady:
- z a p a c h - wiem, że to rzecz gustu, rozumiem to, ale dla mnie to jakiś smród zgniłej trawy wymieszanej z błotem, taki "zielony" w najgorszej postaci; pamiętam go do dzisiaj...
- nie nawilża, nie natłuszcza, nie robi nic
- wodnista, lejąca się konsystencja
- paskudne opakowanie kojarzące mi się (nie wiem czemu) ze szpitalem i lekami
- cena regularna zbyt wysoka

Plusy a właściwie jeden:
+ duże opakowanie z wygodnym zamknięciem

To najgorsze smarowidło do ciała jakie miałam w swoim życiu. Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 2 latat temu
Ilość zużytych opakowań: 2/3 jednej butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[555126].usefull || 0 }}% pomocna.