Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka odbudowująca do paznokci wrażliwych

Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka odbudowująca do paznokci wrażliwych

After Hybrid Sensitive odżywka odbudowując-utwardzająca + baza pod lakier.
Innowacyjna odżywka stworzona z myślą o paznokciach wrażliwych i delikatnych, osłabionych manicure hybrydowym. Skoncentrowana formuła precyzyjnie stapia się z płytką paznokcia, wspomaga odbudowę jej struktury i skutecznie utwardza. Wyjątkowa receptura efektywnie wzmacnia odporność paznokci wrażliwych na uszkodzenia mechaniczne, wygładza ich powierzchnię, redukuje bruzdy i nierówności. Stosowana jako baza pod zwykły lakier chroni skutecznie paznokcie, pielęgnuje je i przedłuża trwałość manicure.

mi się podoba

Zawsze mam problem.Chcę mieć zdrowe paznokcie i też chcę robić hybrydy, ale mam bardzo cienkie, wrażliwe paznokcie. Ta odżywka, moim zdaniem, bardzo dobrze wpływa na moje paznokcie, widzę efekty.

Superowa

Mam wyjątkowo wrażliwe paznokcie i podatne na złamania itp. Odżywkę stosuję raz na jakiś czas i faktycznie, fajnie wzmacnia moje paznokcie,są twardsze a sama odżywka jest też delikatna, neutralna w kolorze, więc na co dzień ładnie wygląda.

fenimen

fenomenalny prosukt. brakowało mi takiego na rynku. przystepna cena i wspaniały efekt. aznokcie sa bardzo mocne. wczesniej miałam łamliwe i problem zniknął

dobra

Całkiem dobra odżywka do pazmokci, ładnie sie rozprowadza jest wydajna nie uszkadza skórek, daje ładny połysk na płytce. Juz po pierwszym uzyciu daje efekty widoczne, nadaje sie jako baza pod lakier i spokojnie daje rade ze zniszczonymi i kruchymi paznokciami bo udało mi sie je nieco zapuscic. POLECAM

rewelacja

Zależało mi głównie na wzmocnieniu paznokci, ta odżywka pomogła, w końcu mogłam je zapuścić. Ja nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń, jest skuteczna, bardzo szybko widać pierwsze efekty po jej zastosowaniu, moje wrażliwe paznokcie dobrze ją znoszą.

super

Odżywka działa, jednocześnie nie robi krzywdy moim wrażliwym, kruchym paznokciom, bardzo dobry produkt, skuteczny. Paznokcie się wzmocniły już po tygodniu stosowania, także byłam w dużym szoku. W końcu wyglądają tak, jak powinny, na pewno będą do niej wracać co jakiś czas.

polecam

Mam bardzo delikatne paznokcie, które przy najmniejszym urazie mechanicznym się łamią, to znaczy tak było dokąd nie zaczęłam stosować tej odżywki. Ku mojemu zaskoczeniu po kilku tygodniach paznokcie zrobiły się twarde i przestały się rozdwajać, także ja jestem na TAK.

poleccam

Bardzo długo szukałam takiej odżywki, która w przeciągu kilku tygodni byłaby w stanie wzmocnić paznokcie. Z natury mam słabe paznokcie bardzo kruche, wrażliwe, łamiące, powinnam napisać MIAŁAM, bo po stosowaniu odżywki są w lepszej kondycji, pokusiłam się nawet o manicure hybrydowy.

bardzo dobra

Odżywka pomogła mi w zregenerowaniu paznokci, po samodzielnym ściąganiu lakieru hybrydowego, co nie było najlepszym pomysłem. Jestem zadowolona, odżywka naprawdę działa, w kilka tygodniu udało mi się zregenerować paznokcie, są mocne, szybko rosną, udało mi się je w końcu zapuścić.

polecam

Warto, jak najbardziej warto. Odżywka uratowała moje paznokcie po nieudolnym manicure hybrydowym, polecam, nie jest droga, wszędzie można ją dostać, nie drażni, sprawdza się nawet w przypadku bardzo delikatnych paznokciach.

jestem na tak

Odżywkę poleciła mi znajoma, która stosuje ją od lat, oczywiście w między czasie skład się zmienił, ale postanowiłam ją przetestować, bo miałam problem, po prostu paznokcie były mega kruche. Po dwóch tygodniach regularnego stosowania zauważyłam znaczącą poprawę. Paznokcie stały się twardsze, szybciej rosły, udało mi się je zapuścić, także potwierdzam, ze odżywka skuteczna, daje radę nawet w przypadku takich lichych paznokci, jak moje.

paznokcie odżywione

Wszystko okej, paznokcie odżywione, odbudowane i to po kilku tygodniach stosowania. Jedna z najlepszych odżywek na rynku, skuteczna, nadaje się do wrażliwych, bardzo delikatnych paznokci, mogę to potwierdzić.