Ziaja, Aloesowa, Mleczko do cery normalnej i suchej

Ziaja, Aloesowa, Mleczko do cery normalnej i suchej

Łagodne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy. Delikatnie, ale skutecznie usuwa makijaż, oczyszcza i zmiękcza skórę. Reguluje stopień nawilżenia oraz natłuszczenia skóry. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. Nie narusza naturalnego pH skóry i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Polecane do cery normalnej i suchej.
Substancje aktywne: Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E, Wyciąg z aloesu

Dobre mleczko, które spełnia moje wymagania

Miałam to mleczko i byłam zadowolona z tego produktu. Jest dostępne w każdej drogerii, dobrze zmywa makijaż i nawilża, wydajne- starcza na długo, nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza skóry twarzy, jest tanie. Ma ładne opakowanie, które jest wygodne w użytkowaniu, konsystencja w sam raz- mleczkowata, nie za rzadka i nie za gęsta. Jedynie do czego mogę się przyczepić to zapach- nie podobał mi się, ale to tylko jedyny taki nie znaczący minusik, który jak dla mnie nie jest przeszkodą by nie używać tego mleczka, ponieważ ma inne plusy jak wspomniałam wcześniej. Na pewno wrócę jeszcze do tego kosmetyku.

Ojoj nie...

Kupiłam to mleczko, bo chciałam wyprobować coś innego niż mojego ukochanego ogórka z Ziaji. I to był bład... Już od pierwszego użycia wiedziałam, że z ustęsknieniem będę czekać aż pokarze sie dno w butelce. I dziś właśnie nastąpił ten dzień :D

Od samego początku przeraził mnie zapach, który jak dla mnie wcale nie pachnie jak aloes. Jest duszący i drażniący.
Podobnie jak brat ogórek nie radzi sobie z demakijażem oczu, ale jakoś strasznie mnie to nie denerwuje bo i tak używam płynu micelarnego. Mam wrażenie jest za ciężki dla mojej skóry, po demakijażu nie mam uczucia odprężenia i ukojenia a wrecz przeciwnie, że twarz jest obciążona i czeka tylko na zastosowanie toniku....

Plusy:
- cena
- wydajność
- dostępność

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

jest dobry, ale zawsze może być lepiej

Kupuję go od początku mojej zabawy z makijażem czyli już dobrych pare lat. Jak nie ogórkowy to inny, ale nie robią dla mnie różnicy.
Staram się wybierać ten ogórkowy bo zawszze liczę na to że coś z tego ogórka tam jest, który ma właściwości wybielające piegi.

Plusy:
cena 5/5
dostępność 5/5
wydajność 5/5
skuteczność 4/5
nie wysusza 5/5

Minusy
czasami zaszczypie oko lub załzawi, ale to rzadkom tylko wtedy kiedy dostanie się duża ilość do oka

edit: odejmuje jedną gwiazdkę za skuteczność po wypróbowaniu mleczka z Garniera.

Ilość zużytych opakowań: około 12

Cellulit adipocyty

chyba najłagodniejsze z ziajowych

Wypróbowałam kilka różnych mleczek tej firmy: lawendowe (już niedostępne), nagietkowe, rumiankowe, oliwkowe. Niektóre mi pasowały, inne nie. To kupiłam przy okazji wizyty w sklepie Ziaja dla Ciebie i raczej poza tymi punktami ciężko jest je dostać. Nie ma go w Rosmannach, w niektórych Naturach bywa, ale tylko od czasu do czasu. Nawet w małych drogeriach go nie uświadczyłam.
Moim zdaniem jest to jedno z najbardziej udanych mleczek Ziaji, a z pewnością najłagodniejsze dla oczu ze wszystkich, których używałam.
Produkt jest niezbyt gęsty i ma formułę raczej lekką. Daje lekki poślizg, dzięki temu można nim w miarę bezboleśnie wykonać demakijaż oka. Szybko rozpuszcza większość niewodoodpornych tuszy do rzęs, z cieniami, podkładem, pudrem, różem nie ma najmniejszego problemu. Jeśli przez przypadek dostanie się do oka, to nie szczypie jak dziki, nie powoduje też podrażnień skóry.
Do demakijażu z tym mleczkiem zwykle starczają mi dwa płatki (z różowym Garnierem było to od 4 do 6), a mniej płatków to również mniej zużytego jednorazowo produktu.
Opakowanie jest typowo Ziajowe i nie mam mu zupełnie nic do zarzucenia - spisuje się u mnie bardzo dobrze. Zapach jest łagodny, kosmetyczny, niedrażniący.
Cena mleczka aloesowego jest niestety wyższa, niż innych, bardziej dostępnych mleczek tej firmy. Z czego to wynika? Ano z tego, że można je dostać prawie wyłącznie w sklepach Ziaja dla Ciebie, które mają z reguły wyższe ceny niż duże sieci drogeryjne. Mimo wszystko w dalszym ciągu koszt produktu nie jest wielki.

Po skończeniu obecnego opakowania mam zamiar wrócić na chwilę do nagietkowego, żeby "na świeżo" skonfrontować te dwa produkty.

Używam tego produktu od: trochę więcej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Dla mnie wystarczający

Na mój delikatny, codzienny makijaż (eyeliner, tusz do rzęs i kredka na brwi) sprawdza się bardzo dobrze. Puder zmywam żelem do mycia, więc na całą twarz tego mleczka nie używam, boję się że może podrażniać. Nie wiem, jak sprawdza się na mocnym, tzw. scenicznym makijażu, ale moje oczekiwania względem tego mleczka są spełnione.

Plusy:
+ dobrze usuwa makijaż
+ jest tani i wszędzie dostępny
+ bardzo wydajny, w trakcie roku nie zużyłam nawet połowy buteleczki

Minus:
- szczypie w oczy, ale krótko

Polecam :-)

Używam tego produktu od: rok

Za tą cenę rewelacja!

Nie mam dużych wymagań co do płynów do demakijażu. Na ogół mam dość mocny makijaż oczu, używam wodoodpornych maskar, a mleczko z Ziaji radzi sobie świetnie. Do tego nie podrażnia i ładnie pachnie.
\\nPolecam!

nie bardzo

Niestety posiadam ten produkt, nawet nie jestem w jego połowie i nie mam zamiaru już więcej go używać. Jego głównym zadaniem, które mu wyznaczyłam, było zmywanie makijażu oczu, ale niestety tu rewelacji nie ma. Po prostu go nie domywa. Na domiar tego strasznie po jego użyciu mnie pieką oczy i łzawię.
Plus za duże opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

taki sobie

Minusy:
- niestety nie domywa mocnego makijażu, trzeba długo trzeć twarz co powoduje podrażnienia a i tak później najlepiej poprawić innym kosmetykiem ;/

Plusy:
- fajny ogórkowy zapach,
- wydajność i cena,
- nie uczula

nie dla mnie

Miałam okazje używać tego produktu od miesiąca i już po 1 użyciu byłam zawiedziona. Kupiłam go głównie po to aby zmywać nim oczy ale niestety totalnie sie do tego nie nadaje. Nie domywa mocnego makijażu i oczy po nim bardzo pieką. Do twarzy - tak, do oczu NIE.
Jedynym plusem jest duże, dość wydajne opakowanie w niskiej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dla mnie czad

Jak dla mnie to mleczko jest numerem jeden.
+ładnie zmywa tusz, bez tarcia i masakrowania oczu
+nie wysusza i nie podrażnia
+ładnie pachnie
+fajna konsystencja-ani za gęste, ani za rzadkie
+cena(7 złotych hebe?albo coś w tych okolicach)
+bardzo wydajne
+wytwarzane przez polskiego producenta
+po użyciu pozostawia uczcie czystości i delikatnego nawilżenia
Jednym słowem:POLECAM

Ilość zużytych opakowań: pół butelki

Dobre, ale ma 2 minusy ;)

Mleczko jest w porządku, chociaż kilka innych z Ziai bardziej przypadło mi do gustu. ;)

Plusy:
+ dobrze oczyszcza skórę twarzy,
+ rozjaśnia, po umyciu mleczkiem twarzy wyglądam świeżo i promiennie,
+ nie wysusza skóry twarzy, po użyciu nie jest ona ściągnięta, delikatnie ją pielęgnuje,
+ raczej nie podrażnia oczu (zdarzyło mi się tylko jeden jedyny raz, że oczy piekły przy używaniu mleczka - byłam wtedy niewyspana i oczy były przewrażliwione np. na światło, więc na mleczko pewnie też).

Minusy:
- zapach jest jak dla mnie nieprzyjemny i odrzucający - wydaje mi się, że aloes pachnie nieco inaczej (ładniej), pod koniec używania buteleczki przyzwyczaiłam się już do tego zapachu,
- dość ciężko zmywa tusz z rzęs - poślizg jest dość słaby, na waciku po przejechaniu albo dłuższym przytrzymaniu na powiece zostaje dość niewiele tuszu - trochę trzeba ponacierać skórę powiek, żeby usunąć tusz (tragicznie nie jest, ale w porównuję z innymi mleczkami Ziai, np. ogórkowym, którym tusz z rzęs zmywa mi się gładko), na szczęście przez to nacieranie skóra się nie wysusza, za to marnuje się trochę czas. ;)

Raczej specjalnie nie kupię kolejnego opakowania (bo inne mleczka z tej firmy lubię bardziej), ale jeśli w drogerii nie byłoby innego wyboru, sięgnęłabym po to mleczko bez oporu kolejny raz. ;)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Mam obecnie 3 mleczka Ziaja - to mi odpowiada najbardziej!

Mam aktualnie 3 mleczka: Rumiankowe, Aloesowe i Nagietkowe.
Najbardziej odpowiada mi Aloesowe:

+ nie podrażnia cery
+ nie zostawia na cerze bardzo tłustej warstwy
+ nie podrażnia moich oczu, a fajnie usuwa makijaż
+ jest bardzo wydajny

Minusy:
- nie chce się skończyć ;)

Używam tego produktu od: rok