Skin-So-Soft, Nawilżający olejek do ciała w spray-u

Skin-So-Soft, Nawilżający olejek do ciała w spray-u

/stara wersja, dostępna w sprzedaży do końca 2004 r./
Żaden balsam do ciała czy krem nie zapewnił mi tak jedwabistej skóry. Olejek nie jest tłusty, łatwo się nakłada (spray) i błyskawicznie wchłania. Jedyny minus to intensywny, słodko-kwiatowy zapch, do ktorego można się jednak przyzwyczaić.

Niczego sobie.

Miałam obydwie wersje.
Obie ładnie pachniały: jedna miała kremowy zapach jak klasyczna seria SSS, druga leśny.
Olejek natłuszczał skórę, sprawiał, że była miła w dotyku, czasami niestety zapychał skórę na ramionach i plecach, za co dostaje tylko 3,5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2-3

uczulał

Miałam wersję o zapachu leśnym.Zapach niesamowicie mi się podobał,nie czułam w nim alkoholu.Działanie..no jak to olejek natłuszczał skórę porządnie,stawała sie ona miła w dotyku,ale...powodował że wyskakiwały u mnie krostki.I to prawie na całym ciele.Rzecz niewybaczalna.Za ten zapach i miłą skórę mogę dać najwyżej 2 gwiazdki...

Używam tego produktu od:dawno temu

Koszmarny

Skórę raczej wysuszał niz nawilżał. Strasznie tłuscił sie na skórze, wogóle nie chciał sie wchłaniać. Opakowanie bardzo nieporęczne- cięzko sie jest popsikać kiedy zatłusci się nim ręce

Używam tego produktu 3 lata temu

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Może być

Olejek jest całkiem całkiem. Nawet dobrze nawilża skórę. Nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Stosuję go po kąpieli na wilgotną skóre przez co zatrzymuje wodę. Zapach kwiatowy jest śliczny.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

bez zarzutów

Bardzo lubię ten olejek, zwykle pryskam sie nim gdy gdzieś wychodze wtedy skora tak ladnie blyszczy, zapach nie najgorszy (chociaz ten w nowym opakowaniu jest chyba łagodniejszy). Nie mam żadnych zarzutów.:)

Ilość zużytych opakowań: 3-4

dobrze, że już go nie ma

Tradycyjnie firma zainwestowała w dobijający zapach (miałam leśny) :(.
Natłuszczał, ale nawilżał słabo. Przez natrętny zapach przebijał alkohol. Na nogach pojawiła się po nim wysypka.
Jedna * należy się akurat za to, że jak na olejek całkiem dobrze się wchłaniał i za wygodne opakowanie.

eeetam

Nie przypadł mi do gustu zdecydowanie, jak dla mnie badziewie; natłuszcza skórę, ale nie nawilża, a to natłuszczenie polega na tym ze po założeniu ubrania, ciuchy są natłuszczone, nie ciałko, ot co :( Właściwości pielęgnacyjne ma żadne. Poza tym, tak samo jak olejek do ciała avonu z serii planet spa-takie samo badziewie, spowił moja podłogę w łazience tłuszczem, czego rezultatem było wyrżnięcie orła i ponabijanie sobie siniaków (dobrze ze nie skręciłam karku!!! :(). Jak widać olejek jest wszędzie: na ubraniach, podłodze, ale napewno nie tam gdzie być powinien. Nie polecam. Strata pieniędzy

Good...

Z efektów jestem zadowolona, w sam raz, gdy potrzebuję szybkiego nawilżenia ciała ;). Zapach przyjemny, ale mógłby być bardziej subtelny.

***

Taki sobie. Sądziłam,ze zastąpi balsam,i będzie szybsza wersją nawilżenia skóry,jednka zawiodłam się. Zapach łądny,ale pod koniec opakowania zrobił się taki duszący i męczacy. Poza tym ładnie nabłyszczał skóre,więc na lato,moze być z niego jakiś pożytek.

średni

Nie przepadam za olejkami ze względu na ich tłustość, ale postaram się być obiektywna ;) Nie wiem, czy ten olejek nawilża, na pewno zatrzymuje wodę w skórze, skóra nie jest wysuszona. Na pewno natłuszcza. Dosyć intensywnie pachnie, kwiatowo. Niestety, przy rozpylaniu go, również bardzo intensywnie czuć alkohol. Jego zapach i tłustość wchłaniają się w ubranie. Niestety, spowodował u mnie wysypkę w kilku miejscach, w związku z czym mogę go stosować tylko na łydki ;)

Mam wersję leśną. Uwielbiam ten zapach, dla mnie jest bosssssski:) Podoba mi się, że nie zostawia na skórze tłustej powłoki i dobrze się wchłania. Za to nawilża średnio...I ten alkohol w składzie!!

ilość zużytych opakowań: jedno, ale będą następne (zapach...)

super

Mam wersję bez rozpylacza, więc wlewam kilka kropel do wanny lub rozsmarowuję na ciele. Świetnie nawilża, lekko natłuszcza, szybko się wchłania. Zapach kwiatowy bardzo mi odpowiada.