Lawendowe mleczko do demakijażu

Lawendowe mleczko do demakijażu

Delikatne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy. Doskonale usuwa makijaż i oczyszcza skórę, dając uczucie świeżości.

Reguluje stopień nawilżenia i natłuszczenia skóry.

Łagodzi podrażnienia. Ma naturalne dla skóry pH.

Polecane do każdego rodzaju cery.

Substancje aktywne: Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina E, Wyciąg z kwiatu lawendy

Średni.

Miałam raz, więcej nie kupię. Dlatego, że konsystencja nie ta. Na płatku kosmetycznym za każdym razem było go za dużo, był ciężki i nachalny. Plusem jest to, że nie podrażniał oraz zmywał makijaż. Ja jednak zostanę przy płynie do demakijażu. Mleczka nie są dla mnie.

Tani i słaby

Zacznę może od tego, że kupiłam mleczko przez internet, nigdy wcześniej nie widziałam tego mleczka w drogerii. Zachęcona ceną kupiła i się zawiodłam strasznie.

Mleczko dobrze zmywa makijaż. To fakt. Skóra wydaje się być oczyszczona i nawilżona. A na drugi dzień skóra jest zapchana i pojawiają się krosty. Odpoczęłam od mleczka tydzień i do niego wróciłam. I dokładnie to samo. Moje oczy gorzej już znoszą ten kosmetyk, łzawią i robią się czerwone.

Spodziewałam się zapachu lawendy i się rozczarowałam. Zapach ma intensywny i nijaki. Dla mnie średnia przyjemność.

Jak to kosmetyki Ziaji mleczko jest tanie jak barszcz.

Nie wrócę do niego, męczę się z nim od stycznia i doraźnie stosuję do demakijażu jak skończy mi się inny preparat.

Ogólnie marka Ziaja się potwornie popsuła. Kiedyś stosowałam namiętnie kosmetyki tej firmy,ale widzę, że jakość kosmetyków jest coraz gorsza. Jak tak dalej pójdzie Ziaja pozbędzie się swoich klientek a zaufanie będzie trudno odzyskać.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: od stycznia

dobre, ale nie do demakijażu oczu

Zawsze mam w domu jakieś mleczko Ziaji. Używam do demakijażu. Spełnia swoją rolę, dobrze oczyszcza twarz z pozostalości kosmetyków kolorowych. U mnie niestety nie sprawdza się do demakijażu oczu - szczypie i podrażnia, więc z tego powodu więcej nie kupię.
Zapach ładny, kwiatowy. Funkcjonalna butelka, dobra wydajność. Cena niska.
Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Manicure z chmurkami

Spełnia swoją role

PLUSY:
+ dobrze zmywa makijaż, max. 3-4 waciki wystarczą ;)
+ wydajny
+ piękny zapach
+ przyjemne kremowa konsystencja
+ nie uczula ani nie podrażnia
+ przystępna cena

Minusów raczej nie zauwazyłam ; ) Innych mleczków do demakijażu Ziaji jeszcze nie próbowała, więc trudno mi porównać, na pewno się skuszę.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Całkiem fajne :)

Mleczko mi się spodobało, niestety buteleczka szybko się wytraciła - inne mleczka z Ziai jakoś wolniej mi idą. ;)

Plusy:
+ łagodne, nie podrażnia,
+ pielęgnuje i rozjaśnia cerę,
+ dobrze radzi sobie z demakijażem twarzy,
+ ma przyjemny zapach.

Minusy:
- średnio radzi sobie z demakijażem oczu - czasem poszło mi kilka wacików na demakijaż samego nie-wodoodpornego tuszu do rzęs,
- jest niewydajne i szybko się wytraciło z racji tego, że na demakijaż oczu dość dużo go poszło.

Ogólnie nie jest złe, choć inne wersje (ogórkowe, nagietkowe, rumiankowe...) oceniam lepiej i chętniej sięgnę ponownie po tamte, a po to tylko w przypadku, gdy nie będę mieć ciekawszej alternatywy. ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

1,5

Kupiłam drugi raz, gdy uzywalam go nieregularnie, od czasu do czasu nic nie było. Ale gdy zdecydowałam sie uzywac go codziennie wraz z tonikiem to była PORAŻKA. Owszem, makijaz bardzo dobrze zmywał, twarz była swieza, nawilzona, ale pozniej.. Strasznie mnie po tym wysypało. OKROPNIE. Cena bardzo dobra, ale produkt do mojej cery sie nie nadaje. Zuzyłam 1/10 produktu, moze ktos chetny sie znajdzie i mu odpsrzedam. ;]

Używam tego produktu od: kilku dni i już koniec
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe...

ok

calkiem w porzadku nie narzekam bo mam go od dawna(juz rok:O)i dopiero teraz mi sie konczy,fakt ze maluje tylko oczy:).
plusy:
-dobrze zmywa
-wystarcza go naprawde na dlugo
-poreczne opakowanie
minusy:
-lzawia oczy

Ilość zużytych opakowań: 1 i kiedys troszke

Gdzie ta lawenda?

Lubię mleczka Ziai, bo całkiem nieźle usuwają makijaż, dobrze wygładzają i odżywiają cerę (po demakijażu mleczkiem, i przetarciu tonikiem nie muszę już używać kremu, bo skóra jest miękka i gładka). Właściwie mleczka z różnych serii niewiele się różnią właściwościami poza zapachem, dlatego też traktuję kolejne ich wersje jako miłe urozmaicenie dla nosa i oka ;) W przypadku mleczka lawendowego lawendy mamy jak na lekarstwo :/ Jeśli spodziewałyście się po nim lawendowego, kojącego zapachu, to niestety, ale czeka Was rozczarowanie... Mleczko owszem pachnie przyjemnie... bliżej niezidentyfikowanymi kwiatkami... Poza tą nieścisłością mleczko jest świetne (z resztą jak i inne mleczka Ziai). Konsystencja jest nieco bardziej rzadka niż w mleczku rumiankowym. Jednak nie jest leista. Mleczek nie używam do demakijażu oczu właśnie ze względu na ich konsystencję, która dla mnie jest za ciężka i powodują takie dziwne uczucie "zamgławienia" wzroku. Mam tak po każdym. Ale to jest wspólna cecha wszystkich mleczek (nie tylko ziajowych), więc za to nie obniżam oceny.

Plusy:
+ nie podrażnia
+ nieźle oczyszcza
+ jest delikatne
+ wygładza, zmiękcza, odżywia i nawilża skórę (nie muszę po nim używać już kremu)
+ wydajne
+ przyjemnie pachnie - kwiatowo, ale nie lawendą :/
+ tanie
+ ładne, minimalistyczne opakowanie (ale to już takie moje skrzywienie na punkcie stylistyki ziajowej )

Minusy:
- słabo dostępne - wszędzie tylko mleczka ogórkowe i nagietkowe, inne ciężko dostać... :/

Używałam tego produktu: latem

Bardzo OK

Kupiłam z ciekawości, zresztą znudził mi się już zielony ogórek.
Z plusów to bardzo dobrze zmywa makijaż, skóra jest po nim super gładka i miękka, nie podrażnia, podobnie jak wszystkie inne mleczka z tej firmy, bardzo ładnie pachnie, wydajny. Jest dość rzadko spotykany w moich stronach:) Widziałam go tylko w jednej z drogerii (za to jedna gwiazdka mniej).
Polecam:)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

całkiem dobre ale chyba jednak nie ulubione z ziajowych mleczek :)

Mleczko podobnie jak inne tego typu mleczka z Ziai ma niską cenę. Głownie z tego powodu skusiłam się na przetestowanie go. Pomyślałam najwyżej niewielka suma pójdzie w błoto ( ok 8 zł). I powiem tak ogólnie jest ono dobre i porównywalne do innych mleczek ziajowych jednak nie dam mu większej oceny z powodu gorszej wydajności i zapachu. Ale po kolei...
Mleczko jak to mleczko ma lejącą się konsystencję, łatwo zmywa twarz chociaż przyznam że u mnie nie musi ono walczyć zbytnio z makijażem :) delikatnie nawilża skórę i pozostawia taki jakby tłustawy film na upartego nie potrzeba by się już niczym więcej smarować :)
Nie podrażnia twarzy, nie pieką mnie po nim oczy nawet jeśli by mi się dostała odrobina do oka. Ogólnie jestem zadowolona. Ale... no właśnie coś mnie męczy w nim. Nie wiem do końca co. Tak na doprecyzowanie tego czegoś powiem, że wersja lawendowa ma gorszą wydajność. Poprzednie kończyły się po conajmniej 2 miesiącach a to sięgnęło przysłowiowego denka po miesiącu stosowania... I zapach spodziewałam się pięknej relaksującej lawendy. Tymczasem jest to zapach niby kwiatowy, niby apteczny taki nijaki. Wiem że lepiej mieć jakąśkolwiek woń niż bezwonnie (przynajmniej ja tak uważam) jednak tu mnie zapach poprostu rozczarował. Niby to nie jest rzecz najważniejsza ale ja tam wolę jak mi coś przyjemnie pachnie. Ten kosmetyk może nie pachnie nieprzyjemnie ale myślałam że będzie pachniał inaczej..
Podsumowując działanie wg mnie ok i napewno gdybym miała wybierać to czy kakaowe to wybieram to. Jednak znam lepsze ziajowe mleczka do których z pewnością powrócę.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Dość dobry

Szczerze mówiąc, kupiłam bo nie mogłam znaleźć rumiankowego. Niestety, nie pasowało mi tak jak rumiankowe. Działać działało tak jak rumiankowe, bez problemu zmywało makijaż. Jednakże moja skóra i nos nie lubią jakichkolwiek domieszek lawendy w kosmetykach. Czasem nie mogłam znieść tego zapachu. Ale działał dobrze

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Niezłe ;d

Ma swoje wady i zalety, ale ogólnie jest na plus.

Może zacznę od zalet.
Przede wszystkim, wg mnie, dobrze oczyszcza. Wacików sporo trzeba użyć to fakt, ale jak się używa, to pomału coraz mniej jest brudu na waciczkach, a tak przeciez właśnie ma działać. Mleczko bardzo fajnie łagodzi podrażnienia skóry, rzeczywiście reguluje nawilżenie i natłuszczenie. Na skórze zostaje taki jakby ochronny płaszczyk. Poza tym ładny zapach, dobra konsystencja, i mega wydajność.
Zaletą jest również niska cena.

No a teraz wady.
Szczypie w oczy. Mnie akurat nie podczas stosowania, ale po stosowaniu szczypie dłuższy czas. Czasem przydaje się przemyć oczy wodą.
No i średnie opakowanie, tzn ładne, ale jak jest końcówka, to butelkę trzeba stawiać do góry nogami, a wtedy podczas otwierania dużo kosmetyku się na wacik wylewa, co mnie czasem irytuje.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 200 ml