Rumiankowa, Mleczko do demakijażu

Rumiankowa, Mleczko do demakijażu

Łagodne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy. Delikatnie, ale skutecznie usuwa makijaż, oczyszcza i zmiękcza skórę. Reguluje stopień nawilżenia oraz natłuszczenia skóry. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. Nie narusza naturalnego pH skóry i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Polecane do każdego rodzaju cery.
Substancje aktywne:
wyciąg z kwiatów rumianku oraz witaminy A, E i prowitaminę B5 (D-panthenol).

Dobre mleczko do demakijażu

Dobre mleczko do demakijażu, lecz niestety z jednym minusem.

Plusy:
- dobrze zmywa makijaż
- nie wysusza
- ładnie pachnie
- bardzo wydajny i tani

Minusy:
- podrażnia, czasami pieką mnie po nim oczy

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

podrażnia

Mleczek używam do wstępnego demakijażu, później stosuję żel lub mydło.
Ogólnie lubię mleczka Ziaji, bo są dobre i tanie, moim faworytem jest ogórkowe.
Mleczko rumiankowe jest rzadkie i lejące. Jedynym plusem jest piękny zapach, który przypomina mi różę. Poza tym podrażnia i nie usuwa dokładnie makijażu. Do oczu nie stosowałam.
W trakcie demakijażu tym mleczkiem twarz piecze.
Nie kupię więcej

Używam tego produktu od: kilka dni

Delikatny

Jest bardzo delikatny, usuwa tusz bez problemu, nawet posklejane grudy. Dla mnie to wazne bo mam zbyt malo rzes na jeszcze dodatkowe uszkadzanie ich. JAk sie dostanie do oka to owszem zaszczypie ale przewaznie nie powoduje dyskomfortu. Prawie bez zapachu, co w mleczku jest mi obojetne

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale wciaz

Anna Małecka masaż twarzy

oj szczypie

Miałam to mleczko już jakiś czas temu. Ma ono lejącą, lekką konsystencję i nie jest zbyt tłuste. Jak dla mnie dawało zdecydowanie za mały poślizg na skórze. Dobrze radziło sobie z demakijażem niewodoodpornym, dwa waciki załatwiały sprawę, ale przy tym straszliwie podrażniało skórę wokół oczu i niemiłosiernie szczypało, jeśli choć odrobinka dostała się do środka. Po demakijażu z reguły miałam wokół oczu czerwone placki i to przesądziło o tym, że wiecej już tego mleczka nie kupię.
Nie polecam tego produktu dziewczynom o suchej bądź delikatnej skórze, reszta powinna byc zadowolona :)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu, opakowanie starczyło na 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno, całe

łagodniejsze od nagietkowego

Używłam go na zmianę z nagietkowym i zdecydowanie bardziej przypadło mi do gustu.
Po pierwsze nie podrażnia po drugie słodkawy, ciekawy zapaszek.
Bardzo wydajne.
Bardzo dobrze usuwa makijaż ale także pozostawia tłusty film na skórze- ale mniejszy niż nagietkowe mleczko.

Chyba za dużo wymagam.

Przeważnie nie używałam kosmetyków do demakijażu, a makijaż zmywałam wieczorem mydłem Alep, ale kilka dni temu stwierdziłam że im krócej będzie makijaż na mojej skórze, tym lepiej dla niej. Poszłam więc do drogerii i padło na Ziaję.

Jak ją pierwszy raz użyłam skóra zaczęła mnie piec, z każdym kolejnym użyciem piekło coraz miej, ale niesmak pozostał

Zostawia na skórze tłustą warstwę.

Przejdźmy do tego jak usuwa makijaż. Niestety ma z tym duże problemy, żeby jakoś usunąć kosmetyki z twarzy trzeba mocno trzeć, potrzebuje też kilka powtórzeń, przeważnie 2-3. Muszę wspomnieć że mój makijaż jest bardzo lekki (podkład lumena). Z tuszem do rzęs wcale sobie nie radzi. Raz miałam sytuację że musiałam usunąć nim tusz i potrzebowałam na to aż 5 wacików i mocnego tarcia, a później i tak okazało się że nie do końca go usunął.

Więcej nie kupię tego mleczka, ponieważ cale nie spełnia swojego zadania.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

jak tanie tak okropne

miałam je jeden raz i to był ostatni raz. Już po pierwszym użyciu oczy zaczęły mnie okropnie piec. żeby makijaż zszedł trzeba było mocno trzeć ;/ oczy zostały spuchnięte i całe czerwone jeszcze długo po jego użyciu. Ale w sumie czego się spodziewać po tak tanim kosmetyku

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Katastrofa

W życiu nie testowałam gorszego mleczka. Kupiłam je przypadkiem.

MINUSY!!:
-nie usówa makijażu! (maże tusz, cienie, linery itd. po całej twarzy)
-pozostawia tłustą warstwę, która powoduje u mnie uczulenie

w sumie nie spełnia żadnej ze swoich funkcji

pół plusa za znośny zapach i niską cenę
NIE POLECAM!

PS: nie lubię wyrzucać kosmetyków, ale zawartość tego po prostu znalazła się w umywalce ;] nie nadawał się nawet do czyszczenia pędzli.

Używam tego produktu od: kupiłam 2 tygodnie temu
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Mój KWC wśród mleczek :)

Mleczka Ziaji znam i cenię sobie od lat.
Używałam ich kilka lat temu, później przerzuciłam się na płyny micelarne, jednak te szybko się u mnie kończą.
Aktualnie od miesiąca używam tego mleczka i jestem bardzo zadowolona.
Kiedy buteleczkę damy pod lampę widać zużycie. W ciągu miesiąca zużycia u mnie praktycznie nie widać.. :)

+ wydajność
+ cena
+ nie podrażnia oczu, testowałam już wiele mleczkek różnych firm, te jest najlepsze!
+ delikatna konsystencja
+ prosta i poręczna buteleczka
+ bardzo dobrze zmywa mocniejszy makijaż
+ nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy

- póki co minusów nie znalazłam.

Polecam każemu.
Mleczka Ziaji przebijają wszystkie płyny i środki do demakijażu. :)
Zamierzam wypróbować również inne wersje. :)

Dobry produkt za niską cenę

Lubię produkty Ziai do twarzy. Zazwyczaj używałam mleczka ogórkowego, jednak tym razem padło na rumiankowe.

KOSMETYK: Mam wrażenie, że jest delikatniejszy niż wersja ogórkowa - trochę gorzej radzi sobie z makijażem, już nie wystarczają 1-2 płatki kosmetyczne. Zostawia lekki filtr na twarzy, ale nie jest jakieś bardzo tłuste. Niestety, na drugim miejscu w składzie parafina, która może zapychać buzię i zatykać pory. Ma delikatny, przyjemny zapach. Poza tym nie wysusza skóry, biorąc pod uwagę jego cenę i dostępność - jest okej.

OPAKOWANIE: Typowo minimalistyczne, jak to Ziaja, dosyć wygodne i porządne.

CENA/JAKOŚĆ: Jeden z tańszych produktów do demakijażu na rynku, zapewne nieustępujący jakimś droższym mleczkom. Buteleczka starcza na spokojnie 1,5 do 2 miesięcy.

W tej chwili używam już sporadycznie, bo przerzuciłam się na OCM, jednak na wyjazdach bądź gdy nie mam siły robić całego zabiegu - bardzo dobrze się sprawdza.

znakomicie wygładza!

Mleczko uważam za bardzo dobre dla tych, które malują się mało bądź wcale - delikatny makijaż schodzi bez zarzutu. Doskonale służy przy zwykłym porannym/wieczornym oczyszczaniu twarzy. Po nałożeniu i spłukaniu skóra jest miękka, wygładzona, nie świeci się - a zaznaczam, że cerę mam mieszaną. Nie podrażnia (ewentualnie trochę szczypie w okolicy oczu), dobrze się zmywa. Zapach średni, jednak mimo to uważam, że warto kupić:) Najlepsze mleczko, jaki kiedykolwiek miałam.

PLUSY [+]:
-dobrze działa na skórę
-łatwo się zmywa

MINUSY [-]:
-zapach
-niewygodne opakowanie, nie widać, ile mleczka zostało

Najlepszy ! :)

Jak dla mnie idealny ! :)

PLUSY:
+ nawilża
+ tani
+ wydajny
+ nie powoduje podrażnień
+ zmywa każdy makijaż
+ skóra jest po nim super oczyszczona, gładka i delikatna w dotyku
+ wyciąg z rumianku odżywia skórę
+ przyjemnie (delikatnie) pachnie

Jestem z niego bardzo zadowolona, używam go już dłuższy czas i jak narazie nie zamierzam zamieniać go na żaden inny :) Polecam :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: wieleee