Ziaja, Rumiankowa, Mleczko do demakijażu

Ziaja, Rumiankowa, Mleczko do demakijażu

Łagodne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy. Delikatnie, ale skutecznie usuwa makijaż, oczyszcza i zmiękcza skórę. Reguluje stopień nawilżenia oraz natłuszczenia skóry. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. Nie narusza naturalnego pH skóry i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Polecane do każdego rodzaju cery.
Substancje aktywne:
wyciąg z kwiatów rumianku oraz witaminy A, E i prowitaminę B5 (D-panthenol).

dobry ;)

Mleczko to dostałam, kiedy miałam wysypkę na twarzy i bałam się jej dotykać czymś agresywnym. Na szczęście ten produkt nie podrażnił jej - wręcz przeciwnie - dobrze zmył makijaż, nawilżył i zmiękczył skórę. Nie zapycha, chociaż po użyciu czuć na twarzy tłusty film - mnie on nie przeszkadza, nie muszę używać natychmiastowo kremu. Jest też ekonomiczny, chociaż nie mam porównania z innymi mleczkami, ale na szybkość znikania nie narzekam. :D Niestety nie dam mu maksymalnej ilości gwiazdek, ponieważ nie lubię zmywać nim rzęs i powiek - często powoduje "zamglenie" oczu. Mimo wszystko bardzo polecaam :)

Używam tego produktu od: lipca 2011 roku

Zmywa wszystko co niewodoodporne i nawilża skórę.

Zmywa moje czarne cienie z powiek, pudry i niewodoodporne tusze.
Dodatkowo nawilża skórę, odkąd go używam mam bardziej nawilżoną skórę wokół oczu, jak mam napięte z suchości policzki, to można go nanieść na nie więcej i poczekać a potem zetrzeć resztki a skóra umyta bez tradycyjnego mycia wodą + jakiś krem i mamy piękną cerę.
Polecam bo spełnia zadanie oczyszczania.

Używam tego produktu od: Pół roku.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie zużyte.

Dla suchej skóry - świetne

Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Cieszę się, że sięgnęłam po to mleczko - kolejne udane mleczko Ziai.

Plusy:
+ moja skóra po użyciu mleczka jest gładka i rozjaśniona,
+ pozostawia skórę nawilżoną, nie muszę koniecznie stosować potem kremu tak jak zazwyczaj robię,
+ nie powoduje podrażnień, przesuszeń,
+ dobrze zmywa makijaż.

Minusy:
- jeśli chodzi o demakijaż oczu, to czasem szczypie, a czasem nie (nie wiem, od czego to zależy).

Jestem zadowolona, podoba mi się moja skóra po użyciu tego mleczka. Szkoda, że z oczami radzi sobie trochę gorzej.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 cae opakowanie.

polecam :)

Praktycznie można by tutaj przekopiować inne moje recenzje mleczek z Ziai, bo w działaniu nie różnią się one wiele. Ma lekką mleczkową konsystencję, nie szczypie w oczy, dobrze oczyszcza skórę. Tworzy razem z tonikiem bardzo dobrze zgrany duet. Jest bardzo wydajne i ma przyjemne dla oka minimalistyczne opakowanie :)
Cena to bajka... a zapach to baśń... czuć tutaj woń kwiatów róży i konwalii.. wiem że ma to niewiele wspólnego z rumiankiem ale mój nos ten zapach tak właśnie rejestruje.
Ja jestem tym produktem zachwycona i bardzo lubię ziajowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Był czas że myślałam sobie takie tanie to napewno będą beznadziejne, ale od kiedy je regularnie stosuję zmieniłam zdanie :) Teraz goszczą one u mnie ciągle w łazience. I wersja rumiankowa napewno będzie królować właśnie ze względu na super zapach i świetne działanie.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca

przyjazne i skuteczne :)

Mleczko jest świetne dla mojej skóry, łagodzi podrażnienia, dobrze usuwa makijaż i inne zanieczyszczenia. Jest lekkie- nie pozostawia tłustego uczucia na skórze. W połączeniu z tonikiem- super duet :) Opakowanie- charakterystyczne dla produktów Ziaja- minimalistyczne i przyjemne dla oka. Do tego dobra wydajność i niska cena :) Jedyny minus (taki malutki)- mleczko trochę gorzej radzi sobie z wodoodpornym makijażem- trzeba się wtedy mocniej napracować. Podsumowując- zdecydowanie polecam!

nic dodac, nic ujac

+ wydajny
+tani
+dobrze zmywa (choc ja sie jakos specjalnie nie maluje)
+ładnie pachnie

- nie odnotowałam

To by było na tyle, jak ktos lubi tanie i naturalne produkty to mleczko ziai jest w sam raz

Używam tego produktu od: 2 tyg

bardzo dobre ;)

+cena
+ pojemność
+szybko i wszystko usuwa
+ ziaja produkuje jedne z niewielu mleczek, które nie podrażniają moich oczu. Rumiankowe też nie podrażnia
+ ładny zapach, taki naturalny, rumianek
+ polecam na wieczór, nasączyć obficie dwa płatki kosmetyczne i położyć na oczy na jakieś 10 min. potrafi zdziałać cuda!!!

minusy:
- jedyny minus to taki, że przez butelkę nie widać ile mleczka zostało.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

świetne

używam tego produktu chyba więcej niż rok i pozostaje mu wierna,bo bardzo mi spasował:)
Mleczko jest delikatne, nie podrażnia,dobrze zmywa nawet wodoodporny tusz z rzęs i jest tani:) Poza tym ma lekką konsystencje,fajne opakowanie i bardzo wydajny
Jak dla mnie super,polecam ! Cena bardzo w porządku

Ilość zużytych opakowań: Duzoo

fajne mleczko za rozsądną cenę

+wydajne
+nie uczula
+dobrze zmywa makijaż
+ładne opakowanie
+cena
+dostępność

- nie zaobserwowałam

Myślę, że kiedyś do niego wrócę mimo, że lubię eksperymentować z kosmetykami.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

No mleczko!

Potrzebowałam taniego dobrego nieskomplikowanego mleczka do demakijażu i oto takie znalazłam. :D

To jest zwykłe, proste klasyczne mleczko, po którym nie oczekiwałam nic więcej poza zmywaniem makijażu bez wysuszenia skóry i podrażnienia.

Ładnie pachnie, podoba mi się żółciutki kolorek na opakowaniu. Porządnie rozpuszcza make-up, nie podrażnia mnie (a mam dość wrażliwą cerę) to pewnie przez nieskomplikowany skład.
Bardzo lubię to mleczko więc nie mam problemu z codziennym dokładnym demakijażem. I dodam, że bardzo podoba mi się cena. :D

Ulubione.

Uwielbiam mleczka do demakijażu Ziaji! Używałam już nagietkowego, teraz kończę rumiankowe, kupione ok 5 miesięcy temu. Z obydwu jestem tak samo zadowolona, więc nie będę wystawiać osobnych recenzji.
To mleczko chyba nie ma żadnych wad. Jest bardzo wydajne, tanie, nawet łatwo dostępne (nagietkowe łatwiej, rumiankowego trzeba trochę poszukać). Spełnia swoje najważniejsze zadanie, czyli dobrze usuwa makijaż. Przy tym nie podrażnia. Po użyciu nie powstają żadne niespodzianki, nie mam żadnych reakcji alergicznych. Lekko nawilża. Zapach jest ok. Nie wiem, jak jest z demakijażem oczu, bo do tego używam osobnego płynu (też Ziaji :-))
Na kilku produktach Ziaji się zawiodłam, ten jednak jest bardzo udany.

Używam tego produktu od: 5 mies.
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

podrażnia okolice oczu!

nieźle radzi sobie ze zmyciem makijażu, nie wysusza, pozostawia delikatnie tłustą warstwę. nie zauważyłam jakiś konkretnych właściwości pielęgnacyjnych. duży minus za to, ze podrażnia oczy.

Używam tego produktu od: kilka lat temu