Balea, Hippie Vibes Tuchmaske (Maseczka na twarz z tkaniny)

Balea, Hippie Vibes Tuchmaske (Maseczka na twarz z tkaniny)

Maseczka z tkaniny Hippie Vibes zapewnia odpowiednią pielęgnację o bogatej formule potrzebną skórze latem. Maseczka wspaniale odpręża, zapewnia promienną cerę oraz długotrwałe nawilżenie.

lekkie
materiałowa / w płatach
w saszetce
materiałowe/w płatach
normalna, naczynkowa, sucha, trądzikowa, mieszana
oczyszczające, rozświetlające, ujędrniające, nawilżające, wygładzające

Maseczka do twarzy w płachcie firmy Balea. Maseczka wspaniale odpręża, zapewnia promienną cerę oraz długotrwałe nawilżenie. Dzięki niej skóra jest bardzo dobrze odświeżona, nawilżona ale także wygładzona i przyjemna w dotyku. Maseczka ma przyjemny według mnie letni owocowy zapach. Tkanina jest dość dobrze nasączona dlatego nadmiar maseczki dodatkowo wklepał w twarz i szyję. Maseczka dość dobrze przylega do twarzy. Osobiście bardzo lubię maski tej firmy. Kupiona w drogerii DM. Koszt około 4 zł. Polecam

Fajna

Płachty balea są bardzo fajne - idealnej grubości, dobrze nasączone płynem, ani za małe ani za duże, z wystarczającymi otworami. Ta ma bardzo ciekawy zapach - trochę owocowy, z czymś mi się kojarzy, ale nie potrafię tego sprecyzować. Jeśli chodzi o efekty jakie daje, to skóra po niej jest mięciutka, gładka i rozjaśniona. Przyjemny i tani produkt

Bez rewelacji

Osobiście najbardziej lubię maseczki na tkaninie. Pozwalają mi zaoszczędzić czas i wiadomo mniej z nimi bawienia się. Chodzi mi o to że nie muszę czyścić pędzla.
Bardzo wygodna forma aplikacji.
Mam stały dostęp do dm i lubię markę Balea.
Z tych dwóch powodów zakupiłam ową maseczkę. Tkanina jest odpowiednio nawilżona ale jest gruba i sztywna a z doświadczenia wiem że jest problem z dopasowaniem jej do kształtu twarzy.
Niestety tu też jest problem.
Źle wyprofilowane otwory, utrudniają dopasowanie tkaniny, jest gruba i sztywna. Tworzą się,, bąble "powietrza gdzie naseczka nam odstaje. Mam cerę wrażliwa i maseczka nie podrażnia mi jej to się chwali. Mam za sobą trzy zużyte sztuki i efekt za każdym razem taki sam.
Po za nawilżeniem niezaowazylam innych efektów. To stanowczo za mało żebym kupiła ja ponownie.

Zapowiadała się źle

Tkanina była dobrze nasączona ale odcisnęłam jeszcze trochę płyny na wszelki wypadek.Wykonana jest z dobrego i grubego materiału, podczas jej nakładania nie sposób ją porwać. Jednak bardzo słabo trzyma się skóry twarzy.Nie wiem czy to wina, że odcisnęłam trochę tej esencji ale ciągle się odczepiała.Na dodatek wg mnie jest zbyt duża, otwory były dobrze wycięte jednak mogłaby być mniejsza albo chociaż węższa.Pachnie bardzo ładnie zapach od razu skojarzył mi się z latem.Podczas noszenia maski czułam lekki dyskomfort, ponieważ czułam lekkie pieczenie skóry.Bałam się jaki widok zastanę po zdjęciu płachty ale dziwo wszystko było dobrze.Żadnych podrażnień, alergii czy zaczerwienień nawet skóra była nawilżona i miękka w dotyku. Maska daje efekt zdrowszej i bardziej odświeżonej cery. Nie musiałam nic wklepywać czy zmywać z buzi bo cała esencja wchłonęła się do końca w skórę.Wybaczam jej to pieczenie bo efekty końcowe były jak najbardziej na plus.

Pijany hipis

Nazwa maseczki nawiązuje chyba do letniego owocowego zapachu, który powinien uprzyjemnić nam aplikację. Niestety jest to raczej zapach likieru owocowego, ponieważ maseczka strasznie ciągnie alkoholem.
Mając płachtę na twarzy przez 15 minut, miałam obawy wsiąść za kierownicę....

Co do innych jej aspektów: wielkośc płachty jest optymalna, maseczka dobrze przylega do twarzy, choć nie jest tak dobrze nasączona jak inne tego typu maseczki które miałam okazję testować.
Po 15 minutach i ściągnięciu jej, na twarzy zostaje mała warstewka, którą łatwo rozmsarowaci która za chwilę się wyparowuje/wchłania.

Niestety od całego tego alkoholu twarz jest trochę podrażniona, choć nie jest wysuszona. Z drugiej strony zaczerwienienie może byś skutkiem kwasu hialuronowego.

Nie wiem jakich właściowości powinnam od niej oczekiwać, bo ani jakoś super nie nawilża, ani nie oczyszcza, ani nie orzeźwia zapachem... Miejmy nadzieję, że przynajmniej zabija wolne rodniki.

Jest tania, kosztuje niecałe euro.

Nie kupię więcej,