Krem do rąk glicerynowo-ogórkowy

Krem do rąk glicerynowo-ogórkowy

Delikatny krem nawilżający do rąk. Zawiera glicerynę o doskonałych właściwościach nawilżających i wyciag z miąższu ogórka bogaty w sole mineralne oraz biologicznie czynne substancje organiczne. Tonizuje, wybiela i wygładza skórę, nadaje jej elastyczność i chroni przed wysuszeniem.
Substancje aktywne:
wyciąg z miąższu ogórka, gliceryna.

Cena: kilka zł / 75 ml

najlepszy :)

Lubię kosmetyki z tej firmy, a ostatnio kupiłam właśnie ogórkowy krem do rąk. Kremik bardzo służy moim suchym dłoniom :) Plusy:
-łatwo się rozsmarowuje
-szybko się wchłania
-dobrze nawilża
-daje uczucie gładkości

Minusem jak dla mnie jest jego zapach, ale to rzecz gustu ;]

Coś niesmowitego

Bardzo go lubię :) kosztuje grosze a jaki efekt!. Szybciutko się wchłania, ma prześliczny zapach (świeżutkiego i delikatnego ogóreczka), ręce są naprawdę nawilżone ;)

niezły.

+ bardzo tani (ja zapłaciłam 2,90)
+ ładny zapach (delikatnie ogórkowy)
+ bardzo wydajny (używałam ponad pół roku)
+ szybko się wchłania

- efekt nawilżenia trzyma się do pierwszego umycia rąk
- przez jakiś czas czuć na dłoniach tłustą powłoczkę

Za tą cenę krem jest bardzo dobry, podobno nowa formuła jest jeszcze lepsza, więc może skuszę się na niego raz jeszcze :ehem:

Manicure - velvet nails

bardzo dobry

Od dawna kupuje kremy do rak z Ziaji, jednak chcialam poszukac czegos nowego, wiedzialam, ze ta firma jest dobra wiec sie nie zawiode. Kupilam ten krem ze wzgledu na niska cene i nie zawiodlam sie! :) bardzo dobrze nawilza, ladnie pachnie, nie pozostawia uczucia lepkosci.
POLECAM!

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1/3 tubki

w porządku

Do tej pory nie używałam kremów do rąk, a gdy zimą były spierzchnięte od mrozu, smarowałam je kremem Nivea do twarzy. Jednak w końcu postanowiłam zainwestować w krem tylko do rąk:). W drogerii akurat natknęłam się na ten krem i kupiłam go ze względu na cenę (jakieś 7 zł) i na jego właściwości opisane na opakowaniu. Na początku wydawał mi się za tłusty i za ciężki, ale wtedy zbyt dużo użyłam go na raz. Tymczasem wystarczy 1 kropla na każdą dłoń. Krem jest faktycznie dość gęsty, ale po rozsmarowaniu szybko się wchłania. Już po kilkakrotnym użyciu zauważyłam rozjaśnienie skóry rąk i jej wygładzenie. Zapach jest łagodny i ładny, ogórkowy. Ponieważ krem szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Efekt wygładzenia jest dla mnie zadowalający, choć niezbyt trwały - muszę smarować ręce co jakieś 3 h, a już na pewno po każdym moczeniu rąk w wodzie. Ogólnie to przyzwoity krem. Wystarcza mi na moje potrzeby i myślę, że kupię kolejne opakowania, choć te, które mam, jest b. wydajne (ma 75 ml i z racji gęstości na jedno użycie wystarcza dosłownie jedna kropla). Cena jest przystępna -7-8 zł.

w sumie.. ok

Kupiłam ten krem zachęcona zapachem ogórków i niską ceną. Niestety, po posmarowaniu rąk zapach nieco się zmienia, coś jakby ogórki z czymś zepsutym:( No, ale to można jeszcze wybaczyć. Nie podoba mi się ta śliska powłoczka na dłoniach; producet pisze, że nie pozostawia uczucia lepkości, to fakt, ale pozostawia uczucie śliskości!!:)
Mimo tych wad krem jest przyzwoity, zwłaszcza, że używam go tylko na noc, więc te naoliwione dłonie mi nie przeszkadzają tym bardziej, że dośc szybko ta śliskość znika.
Cena bardzo niska, więc warto spróbować.

ilość zużytych opakowań: połowa tubki

uczulił mnie

oj użyłam go raz jak nocowałam u koleżanki. posmarowałam nim ręce na noc i to był błą. po kilku minutach na moich dłoniach pojawiły się czerwone plamki a zaraz potem okropnie mnie piekło :( próbowałam jeszcze kilka razy przekonać się do tego kremu lecz reakcja mojej skóry była taka sama :( smarowałam moje dłonie róznymi kremami i to był pierwszy krem, na który tak one zareagowały. nie polecam... do tego konsystencja i zapach są okropne :(

lubię ogórki

A mi sie własnie w nim podoba głównie ten ogórkowy zapach! Taka naturalna woń, jak wiosenna mizeria. Krem dziwnie zachowuje sie na skórze - najpierw sie wchłania, a po chwili zmienia się jakby w śliską oliwkę. Dlatego nie polecam go uzywać w ciągu dnia. Efekt nawilżenia jest taki sobie, ale lubię ten kremik. Waham się między 3 a 4, ale za tę cenę daję czwórkę.

ilość zużytych opakowań: 1,5

słaby

Nie spełnia dobrze swojego zadnia. Nawilża chwilowo, pozostawia na skórze tłusty film- taki, że mam wrażenie jak bym sie olejem wysmarowała :P Zapach jest chemiczny, oscyluje wokół ogórka- ale nie należy do przyjemnych... Nie polecam.

taki sobie

za wodnisty, za mało natłuszcza i nawilża dłonie. ładnie pachnie i ma poręczne opakowanie, ale brakuje mu lepszego i skuteczniejszego działania. można ostatecznie spróbować...

moze byc

Bardzo mi sie podoba. Nie jest tłusty, szybko sie wchłania, nawilza, bardzo dobra cena. Tylk zapach mi sie nie podoba taki troche jak skwaszone mleko bleee :(

Fantastyczny!

jest to jeden z najlepszych kremów do rąk, jakie do tej pory używałam! Zapach mi się podoba, gdyż nawet lubię takie ogórkowe aromaty, a konsystencja jak dla mnie idealna! Czuć w dotyku glicerynkę, dzięki której ręce są baaardzo gładziutkie, naprawde super! Godny polecenia! I w dodatku taniutki!

Używam tego kosmetyku od kilku tygodni
ilość zużytych opakowań: jedno pożyczane od siostry ;)) Ale na pewno zaopatrze się w swoje!