AnneMarie Börlind, AnneMarie Börlind, ZZ Sensitive, Night Cream (Krem na noc dla cery wrażliwej)

Łagodzące, wzmacniające i dostarczające wilgoci substancje aktywne dostarczają nadwrażliwej skórze wartościowe substancje budujące i podnoszą właściwą skórze barierę ochronną. Skóra zyskuje na delikatności i elastyczności.

Skład: Aqua, Squalane, Zea Mays Oil, Glycerin, Sorbitol, Ethylhexyl Stearate, Polyglyceryl-3 Oleate, Butyrospermum Parkii, Triticum Vulgare Germ Oil, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Tribehenin, Magnesium Sulfate, Alcohol, Tocopheryl Acetate, Zinc Oxide, Cera Alba, Panthenol, Allantoin, Rapeseed Sterol, Lactic Acid, Achillea Millefolium Extract, Althaea Officinalis Root Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Hypericum Perforatum Extract, Balm Mint Leaf Extract, Ononis Spinosa Root Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Thymus Serpillum Extract, Bisabolol, Rosa Centifolia Flower Extract, Aacorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Lecithin

Cena: ok. 55zł / 50ml

/m/

Świetny krem

Witam uwielbiam ten krem super skład , fajnie nawilża i nie podrażnia, stosuje go zawsze na noc i wspaniale wycisza moją cerę jest dosyć tłustawy ale jest to krem na noc więc nie przeszkadza mi to polecam wszystkim którzy kochają naturalne kosmetyki tak jak ja.cena też jest ok jezeli spojrzy się na skład.krem równiez nie zapycha a mam do tego skłonności. coraz bardziej przekonuje się ze nie warto przepłacać na ekskluzywne kosmetyki pełne silikonów, chemii i parabenów.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Porządna dawka natury!

W duecie z kremem na dzień ,masz mieszanke tylu ziól i wyselekcjonowanych naturalnych składników że ładniejsze w oczach..Nie ma podraznień,zapychania..jest krem-i efekt .. Efekt wart troski jak wiecie,kazda chce z nas byc ciągle młoda i piękna:)Kremiki nie pachną ładnie,ot natura:) ale czy tu chodzi o zapach,perfumowanie,które tylko podraznia i zapycha..ważniejsze działanie!!!! i skład ,a w AnneMarie Borlind to składy są rewelacyjne!!!!..Lancome,chanel,dior tu nos ma raj, ale efekty mizerne i tylko-potrfel ubozeje:)Tłuste,tresciwe kremy ,konsystencja zbita,nie wodnista..Porządna dawka natury w tubach!!!Wydaje mi sie ze sensem jest stosowanie duetu..uzupełniają sie..Intensywnie chroniące, wzmacniające i działające dobrze na cofanie peselu:)polecam..Napisałam ze nie wiem czy kupie ponownie-ciągle cos kusi:)A rozpieszczanie mojej 39 letniej buzi to teraz must have ..starosc sie zbilza :):)