Jogurtowa, Balsam do ciała

Jogurtowa, Balsam do ciała

Delikatny balsam do codziennej pielęgnacji całego ciała. Zawiera BIOMIN(R) YOGHURT - kompleks składników naturalnego jogurtu bogaty w proteiny mleczne i biopierwiastki (wapń, cynk, fosfor) oraz dodatkowo witaminy A, E, prowitaminę B5 (D-Panthenol) i substancje odżywcze pochodzenia roślinnego. Efektywnie i głęboko nawilża, utrzymuje w skórze właściwy poziom wilgotności. Odżywia i aktywnie regeneruje naskórek, łagodzi podrażnienia. Wygładza i pojędrnia skórę, przeciwdziała utracie elastyczności. Do każdego rodzaju skóry, zwłaszcza skóry suchej spragnionej niezależnie od wieku.
Substancje aktywne: BIOMIN (R) YOGHURT, witaminy A i E, prowitamina B5 (D-Panthenol), substancje odżywcze pochodzenia roślinnego.

Skład: Aqua (Water), Isopropyl Myristate, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Ethyl Linoleate, Ethyl Linolenate, Ethyl Oleate, Lactobacillus-Milk/Calcium/Phosphorus/Magnesium/Zinc Ferment, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Stearyl Alcohol, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Triethanolamine (09.03.2007.)

Cena: kilka zł / 200 ml

Fuj!

Nigdy więcej ! Mimo,że bardzo lubię balsamy Ziai, ten jest dla mnie nie do przyjęcia. Kupiłam, nie powąchawszy wcześniej w sklepie i srogo za to zapłaciłam;) Ohydny zapach zsiadłego mleka dyskwalifikuje go już na wstępie. Inne właściwości jak nawilżanie czy odżywianie oceniam na plus, ale ze względu na smród nie jestem w stanie go używać.

dobry balsam - ale ten sklad...

skład podam, bo jakoś tak recenzje bez składów są dla mnie niepwłne: aqua, isopropyl myristate, Dicaprylyl Ether, Glicerin, Glyceryl stearate citrate, glyceryl stearate, dimethicone, Ethyl Linoleate, Ethyl Oleate, Lactobacillus-Milk/calcium/phosphorus/magnesium/zinc ferment, panthenol, retinyl palmitate, tocopheryl acetate, carbomer, polyacrylamide, C13-14, isoparaffin, Laureth-7, Stearyl Alcohol, diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, polyparaben, methylparaben, propylparaben,2-bromo-2-nitropropane-1,3- diol, Parfum (fragrance), buthylphenyl propional, Bnzyl salicytate, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, linalool, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, citronellol, limonene, alpha isomethyl Ionone, geraniol, triethaloamine
Ufff!
no i dopóki nie przyjrzałam się składowi to uważałam go za cudeńko. po zapoznaniu się ze składem nieco nieco się do niego zniechęciłam, ale cenię komfort stosowania jaki mi zapewnia i dlatego az 3 gwiazdki - mimo takiego składu

Robi wrażenie :)

Tym bardziej, iż w najśmielszych snach :D nie spodziewałam się tak rewelacyjnego działania i efektów.Konsystencja idealna, balsam świetnie się wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy, zapach faktycznie jogurtowy, delikatny wszakże, niedrażniący. A efekty :) cudowne:skóra miękka, gładka, empirycznie :D czuć odpowiednie nawilżenie, jak i odżywienie.Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to opakowanie: dla mnie- "ciapy" :D - nieporęczne- ileż to razy śliska od mych łapek tubka wyślizgiwała mi się z rąk, a ile razy odkręciłam zakrętkę zapomniawszy potem gdzie to ja byłam uprzejma ją położyć- nie zliczę nawet :DJednak zważywszy na tak świetne działanie niezbyt "szczęśliwe" opakowanie produktu staje się jedynie drobną usterką, jedną * w ocenie ogólnej "kosztującą" :p

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

świetny

Ma idealną konsystencję, nie za gęsty ale też nie za rzadki, dobrze się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy. Zapach specyficzny, ale delikatny, prawie go nie czuć, a jako, że lubię dziwne zapachy, to nawet mi się podoba. Zresztą nawet gdyby mi się nie podobał, wybaczyłabym mu to za działanie. Doskonale nawilża i odżywia nawet bardziej wysuszoną skórę na długo. Do tego przyjemnie się go używa, dzięki odpowiedniej konsystencji i wchłanianiu.

Odżywia- to nie bujda...

Dobry po zimowej "suszarce kaloryferowej". Na skórze suchej sprawdza się świetnie. Gdy już troszkę podreperujemy skórę, robi się moim zdanie zbyt cieżki. Za tę, cenę naprawde dobrze odżywia skórę. Zostanie u mnie w kosmetyczce balsamem do zadań specjalnych :) czyli do przesuszonej skóry.Ilość zużytych opakowań: 2