PhytoAktiv, Balsam do ciała do cery z problemami naczynkowymi

PhytoAktiv, Balsam do ciała do cery z problemami naczynkowymi

Lekki balsam przeznaczony do codziennej pielęgnacji całego ciała. Zawiera PHYTOTAL - specjalnie dobrany zestaw substancji aktywnych: wyciąg z kasztanowca, lipy, cyprysa oraz witaminy C, E i prowitaminę B5 (D-Panthenol). Nadaje skórze elastyczność i przyspiesza procesy jej regeneracji. Zmniejsza skłonność naczynek krwionośnych do pękania. Ujędrnia, intensywnie nawilża, odżywia i zapewnia odpowiedni poziom napięcia skóry. Łagodzi podrażnienia i likwiduje uczucie szorstkości. Polecany do każdego rodzaju skóry z rozszerzonymi naczynkami.
Substancje aktywne:
Phytotal, kompleks witamin C, E, prowitamina B5 (D-Panthenol).

calkiem, calkiem

mialam go na wiosne i zapomnialam ocenic. Balsamik ma przyjemna konsystencje i zapach jak kremu na noc, a moze i cala seria tak pachnie? Zapach jest dla mnie przyjemny. Produkt wchlania sie bardzo dobrze, lekko napina skore i nawilza. Szkoda tylko ze ma taka mala pojemnosc, bo szybko sie konczy. Zuzylam tylko jedno opakowanie, wiec o dzialaniu na naczynka nic nie moge powiedziec, bo pewnie za krotko uzywalam, a szkoda. Dobry produkt na naczynka(wedlug mnie) powinien juz po jednym opakowaniu przyniesc efekty.
Kusic mnie bardzo kusi i nawet mam mozliwosc zakupu, bo firma Ziaja ma swoja niemiecka stronke z mozliwoscia zakupow przez internet tu na terenie Niemiec.
Daje tylko 3* ze wzgledu na to ze ujedrnia i nawilza tak jak obiecuje producent, ale czy dziala na naczynka to bym sie zastanowila. Mimo wszystko przejmny produkt, wart wyprobowania.

Warto spróbować

Świetnie nawilża i odżywia skórę. Ma przyjemną konsystencję- ani za rzadką ani za gęstą. Zapach jest dość intensywny- na początku bardzo mi się podobał, z czasem zaczął męczyć. Sama nie wiem czy działa na naczynka czy nie- niby są mniej widoczne, ale może też być tak, że chcę je takimi widzieć. :)

ilość zużytych opakowań: 1

przyjemny

Gęsty, ale dobrze się rozprowadza i wchłania. Przyjemnie, delikatnie pachnie. Dobrze nawilża. Działania na naczynka nie zauważyłam, ale może za krótko go używałam, zresztą na ciele nie mam aż takich problemów z nimi, żebym tego potrzebowała. Za to zdążyłam zauważyć, że lekko napina i ujędrnia skórę.