Soraya, Care & Control Oczyszczająca, Oczyszczająco-nawilżający żel 2w1

Soraya, Care & Control Oczyszczająca, Oczyszczająco-nawilżający żel 2w1

Żel zawiera delikatnie masujące mikrogranulki, które pozostawiają skórę jedwabiście gładką, miękką i nawilżoną. Produkt głęboko oczyszcza skórę z makijażu, nadmiaru tłuszczu, kurzu i martwych komórek naskórka. Dzięki zaawansowanej recepturze wzbogaconej o kwasy owocowe, minerały morskie i wyciąg z zielonej herbaty zwęża rozszerzone pory skóry, wyrównuje koloryt i intensywnie odświeża.

Duże rozczarowanie

Żel przyjemnie pachnie, dobrze sie go roprowadza. ma łągodny zapach. Starcza na długo.
Jest przereklamowany. Wysusza skórę. Po dłuższym użytkowaniu pojawiały się nowe wypryski. Żel nic z nimi nie robił.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bardzo go polubiłam :)

Produkt kupiony w Rossmannie - jako "cena na dowidzenia" za cos około 7zł, gdyz skonczył sie moj ulubiony zel z Under Twenty, a nie miałam za dużo kasy ;)

Od razu powiedzmy sobie wprost, że zaden zel do mycia twarzy, nie zniweluje nam tradziku i tego nie mozna oczekiwac od produktu. Ma jedynie wspomagac pielengacje i usuwać z buzi bakterie i wszelkie zanieczyszczenia:
- i w tej kwestii sprawdza sie bardzo dobrze, myje jak myć powinien
-nie podrażnia i nie wysusza buzi, po myciu nie czujemy "sciagniecia" skóry
-ma fajna konsystencję
-jest niezmiernie wydajny ! starczył mi na 2 miesiace !

Ogólnie polecam do wypróbowania ;-)

Używam tego produktu od: 2-uch miesiecy

Nie polecam

Na prawdę nie polecam tego kosmetyku. Powiem szczerze, kupiłam ten produkt, ponieważ mam sucha cerę, lecz to jeszcze bardziej mi wysuszyło. Na tyle żelu pisze, cytuje : " Żel zawiera delikatnie masujące mikrogranulki, które pozostawiają skórę jedwabiście gładką, miękką i nawilżoną". To nie prawda i tyle. Jeden plus jest taki, że dobrze zmywa makijaż i to tyle.

Używam tego produktu od: (użyłam parę razy i oddałam go)
Ilość zużytych opakowań: pół

nie polecam

Kiedyś myślałam, że produkty firmy Soraya są dobrymi kosmetykami. Niestety kolejny raz się zawiodłam.. ten żal zamiast oczyszczać i nawilżać robił mi coś niedobrego z twarzą. Na początku było ok, co prawda trochę wysuszał mi twarz... ale później.. było gorzej! Skórę musiałam kilka dni doprowadzać do normalnego stanu. Była tak bardzo wysuszona..w dodatku te mikrogranulki wcale nie oczyszczają, nie wiem po co one właściwie.. bo martwy naskórek i tak zostaje. Ogólnie nie polecam, tym bardziej osobom, które już "z natury" mają suchą skórę.

Opakowanie duże i to jest na plus :)

Fajny

Szukałam jakiegoś żelu do mycia twarzy,ten był w promocji za 9,99 zł,wiec chciałam wypróbować.

+ łatwo sie pieni
+ładny zapach
+doskonale usuwa brud i makijaż
+cena promocyjna

-ciężko zmywa się z twarzy

Mimo jednego minusa,nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Połowa jednego opakowania

delikatny

PLUSY:

- BARDZO DELIKATNY ŻEL,

- NIE WYWOŁUJE PODRAŻNIEŃ INIE PRZESUSZA CERY JAK WIELE ODPOWIEDNIKÓW Z INNYCH FIRM,

- SKUTECZNIE OCZYSZCZA I ODŚWIEŻA CERĘ,

- DOBRZE SIĘ PIENI I ŁATWO GO SPIENIĆ W DŁONIACH,

- NEUTRALNY ZAPACH I KOLOR (PRZEZROCZYSTY)

MINUSY:

- GĘSTA KONSYSTENCJA CZASEM ZEŚLIZGUJE SIĘ Z DŁONI I LĄDUJE W ZLEWIE :/

OGÓŁEM RACZEJ DO CER BEZ WIELKICH PROBLEMÓW, OSOBIŚCIE OSTATNIO POPRAWIŁA MI SIĘ CERA WIĘC MI ODPOWIADA ALE NA MOJE DAWNE POWAŻNIEJSZE PROBLEMY RACZEJ BY NIE POMÓGŁ JAK MNIEMAM.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

do codziennego użytku

Żel dobrze oczyszcza twarz , nie pozostawia makijażu i brudu.Cera jest po nim gładka lecz troszkę potrafi wysuszać więc potrzebny jest delikatny krem nawilżający. Swietny do cery trądzikowej którą posiadam: odtyka pory, skóra nie przetłuszcza się tak szybko a małe krostki znikają.
Minusem jest tylko to wysuszanie skóry a to przecież preparat nawilżający.

Ilość zużytych opakowań: 1 wystarcza na długo

Uwielbiam go

Bardzo dobrze się pieni a skóra jest po nim gładziutka.Nie zamieniłabym go na żaden inny.
Bardzo dobrze jest w gorące dni włożyć go na pare minut do lodówki lub zamrażarki i wykorzystać go jako maseczke chlodzącą:)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 180 ml

Daję mocne 4

Kupiłam ten żel Sorayi, ponieważ potrzebowałam czegoś, co skutecznie oczyści moją skórę z nadmiaru sebum. Nie zawiodłam się, ale też nie jest to super-produkt, więc daję 4.

Plusy:
:) naprawdę zmniejsza widoczność porów i wygładza nierówności skóry, jak przekonuje producent
:) ma całkiem przyjemny zapach
:) dobrze się rozprowadza na twarzy, dokładnie ją oczyszcza
:) dobra cena i duża pojemność

Ani na plus, ani na minus:
- granulki- w sumie nie wiem po co są, bo ani nie peelingują, ani nie złuszczają martwego naskórka, jest ich bardzo mało, są bardzo niewielkie, więc w sumie jako peeling żel ten się nie sprawdza

Minusy:
:(wcale nie nawilża głęboko. Owszem, zaraz po użyciu skóra wydaje się być gładka i nawilżona, ale gdy w ciągu 5 minut nie użyłam kremu do twarzy, buzia była nieprzyjemnie ściągnięta i sucha.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie skończone jedno

bardzo go lubię

Bardzo lubię ten żel. Do mojej cery jest wprost idealny! :)

Plusy:
-jak na moją cerę dość długo matuje
-zmniejsza pory
-dobrze oczyszcza
-doskonale odświeża
-tani
-bardzo wydajny
-zmniejsza wypryski

Minusy:
-okropnie wysusza skórę
ale idealny jest z dobrze dobranym kremem głęboko nawilżającym :)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

a ja go lubię :)

Przeważnie stosuję kosmetyki apteczne, ale ostatnio nie mogłam dostać swojego ulubionego NUXE\' a do cery mieszanej, więc postanowiłam zakupić "coś zamiast" na chwilowy użytek. Będąc w Rossmanie zakupiłam właśnie ten żel i... chyba już nie będę przepłacać za Aroma Perfection NUXE. PO miesiącu stosowania na przemian z peelingiem morelowym antybakteryjnym (też soraya) zniknęły zaskórniki, zwęziły się pory-nawet te na nosie są niewidoczne. Myślę, że to również zasługa toniku z tej samej serii.

Plusy:
+tani
+łatwo dostępny
+baaardzo wydajny
+ogromna pojemność (180 ml)!
+nieinwazyjne granulki (wiem, że dla niektórych to może być wada, ale od złuszczania są peelingi!)
+nie pieni się
+spełnia swoje zadania: odświeża, nie pozostawia zanieczyszczeń
+cera nie jest ściągnięta (mam mieszaną przesuszoną)

wady:
- zapach (zbyt mocny)
-szczypie w oczy kiedy się dostanie

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

kiepsko

Właściwie w niczym mi nie pomógł, a nawet bym powiedziała, zę zaszkodził. Miałam wrażenie, że mnie zapycha.
Dodatkowo ciężko się zmywał.
OgOlnie sLabizna, nie polecam.

Używam tego produktu od: dawno temu