HerbikaPlant, Krem pod oczy pietruszkowy (stara wersja)

HerbikaPlant, Krem pod oczy pietruszkowy (stara wersja)

Delikatny, nieperfumowany krem o aktywnej formule odżywczej do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Likwiduje drobne zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu. Wygładza, uelastycznia i łagodnie napina skórę. Zapewnia odpowiednie nawilżenie. Lekko rozjaśnia naskórek.
Substancje aktywne:
olej z liści pietruszki, witaminy A i E, prowitamina B5 (D-panthenol).

dobre i tanie

Małe tanie cudo i tyle!
nie spodziewałam się rewelacji za 5 pln ale ten krem pod oczy pozytywnie mnie zaskoczył.Dużo lepszy i tańszy od zielonego rollona z Garniera

+tani
+konsystencja emulsji więc się szybko wchłania
+nie podrażnia
+rozjaśnia cienie, efekty u mnie były widoczne już po paru dniach
+zmarszczki stały się mniej widoczne, te drobne jakby znikły
+nawilża
+wydajny

Minusów nie zauważyłam

Zapach śmieszny, naprawdę pietruszkowy;-)

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:3/4 pierwszego opakowania

wysusza!

Jest to najgorszy krem pod oczy jaki miałam w życiu! Tak
wysuszył mi skórę, że po kremie przeciw zmarszczkowym pojawiły mi się zmarszczki! W dodatku strasznie podrażnia, oczy mam czerwone, zaraz po nałożeniu strasznie szczypie (mimo zapewnień na opakowaniu, że konsystencja zapobiega migracji składników do worka spojówkowego) i tak wchodzi do oczu. Dodatkowo oczy zaczęły strasznie mi łzawic.
Strasznie zawiodłam się na Ziaji.
Jedyne co dobrego mogę napisac o tym kremie:
- rozjaśnił mi cienie pod oczami
- cena jest baardzo niska (chociaż to może przez to jest taka jakosc a nie inna)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Niezły

Dla mnie również zaskoczenie.Kremik niepozorny,cena śmieszna,nie spodziewałam się po nim zbyt wiele. Fajnie napina i wygładza skórę pod oczami,nawilża i rozjaśnia cienie.Przynajmniej u mnie tak działa.Drobne zmarszczki przestają być tak widoczne.Dla głębokich zmarszczek na pewno za słaby,ale dla mnie w sam raz;)
Jak na razie;)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:

Manicure - pastelowe paski

Pozytywne zaskoczenie

Od dawna poszukuje dobrego kremu pod oczy z marnym skutkiem. Ten niepozorny kremik bardzo mnie zaskoczył.
Przede wszystkim delikatnie napina delikatną skórę wokół oczu i subtelnie ją rozjaśnia.
Wreszcie nie budzę się z pogłębionymi liniami wokół oczu. Z pewnością zagości na długo w mojej kosmetyczce jednak z uwagi na to że lubię eksperymentować z kosmetykami nadal poszukuję mojego KWC.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Fajniutki.

Ślicznie pachnie i nawet trochę nawilża. Skóra jest gładka i miękka.
Nadaje się bardziej do młodej cery albo takiej jeszcze bez większych zmarszczek. Polecam raczej na zimę bo to nawilżenie jest dosyć średnie...

Ale za taką cenę warto wypróbować. :)

Nienajgorszy

Liczyłam iż poradzi sobie z rozjaśnieniem cieni pod oczami. Trochę się przeliczyłam....gdyż radzi sobie z tym średnio. Konsystencja jest ok, zapach też, gorzej z działaniem. Kupiłam go, ponieważ akurat nie było innego.Jak skończę to opakowanie, zakupię inny

Używam tego produktu od:około pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo dobry!!!

Rewelacja-nic dodac nic ujac
Od dawna wiadomo ze nasze rodzime kosmetyki sa bardzo dobrej jakosci.
Potwierdza to ten wlasnie kremik.
Swietnie sie wchlania, wygladza drobne zmarszczki i rozjasnia delikatnie.
Naprawde warto go kupic

Używam tego produktu od:6m-cy

Na moje potrzeby jest akurat.

Nie potrzebuję jeszcze kremu wyjątkowo przeciwzmarszczkowego, więc do mojej oceny te właściwości kompletnie nie są brane pod uwagę.
Kremik stosuję raz dziennie, wieczorem i spisuje się on bardzo dobrze. Mimo małej ilości snu moje oczy nie wyglądają na zmęczone, skóra lekko się napięła i szczerze mówiąc kremik ten daje mi swego rodzaju komfort. Bardzo ładnie nawilżył mi skórę pod oczami. Ma dobrą konsystencję, przyjemne opakowanie i jeszcze przyjemniejszą cenę. Na pewno na jednym nie poprzestanę.
Polecam.

dykwalifikacja

Krem kupiłam skuszona obietnicami rozjaśnienia skóry i profilkatyki zmarszczek w okolicach oczu. Moim zdaniem nie ma żadnej różnicy czy nałożę specyfik Ziaji czy zwykły krem do twarzy. Nie zauważyłam żadnych z obiecywanych efektów ("intensywnego nawilżania" nie biorę pod uwagę ponieważ nie mam wysuszonej skóry wokół oczu). Może dałabym dwie gwiazdki, gdyby nie fakt, że przy dłuższym stosowaniu krem mnie uczulił- zaczerwienione, szkliste i pieczące oczy. Dyskwalifikacja...

Używam tego produktu od: pół roku- w dwóch podejściach
Ilość zużytych opakowań: ok. 3/4 pierwszego

warto spróbować

Krem pod względem konsystencji i zapachu - bardzo dobry, nie uczula (jak niektóre inne z tej firmy), wiec dla mnie w porządku, cena także na plus. Dla mojej suchej, spragnionej i alergicznej skóry po wielu uczulających kremach, to był powrót do normalności. Dopóki nie znajdę kremu który się dodatkowo upora z pierwszymi zmarszczkami to będę go stosować, bo krzywdy mi nie robi:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pół

po prostu dobry kremik

Kupiłam w czasie braku gotówki i przyznam, że nie oczekiwałam cudów za 4 złote. Liczyłam na łagodną pielęgnację bez fajerwerków i taki właśnie jest ten krem.
Przede wszystkim nie podrażnia skóry, stosunkowo prosty skład, nie robi cudów, ale delikatnie pielęgnuję.
Mam kremik w higienicznej i estetycznej, prostej tubce, (zrezygnoali już ze słoiczków). Opakowanie jak najbardziej na plus.
Nie wiem czy zmienili nieco konsystencji, bo mój wcale nie jest tlusty i szybko się wchłania, ma raczej lekka konsystencję.
Polecam warto kupić, jeśli nie ma sie wygórowanych potrzeb lub jeśli nie ma się większej gotówki.:)

Używam tego produktu od:m-c
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

fajne to to :)

Krem rzeczywiście dość tłusty, ale mi to odpowiada. Dobrze nawilża i odżywia delikatną skórę wokół oczu. Dobrze się wchłania. Jest wydajny, niedrogi. Czego chcieć więcej?