PhytoAktiv, Tonik do cery z problemami naczynkowymi (stara wersja)

PhytoAktiv, Tonik do cery z problemami naczynkowymi (stara wersja)

Bezalkoholowy tonik z PHYTOTALEM - wyciagiem z kasztanowca, lipy i cyprysa oraz prowitaminą B5 (D-Panthenolem). Dokładnie oczyszcza skórę oraz łagodzi podrażnienia. Intensywnie nawilża, odświeża i wygładza naskórek. Działa wzmacniająco na ścianki naczyń krwionośnych, zmniejszając ich skłonność do pękania. Przywraca skórze naturalne pH.
Substancje aktywne:
Phytotal, prowitamina B5 (D-Panthenol).
Polecany do każdego rodzaju cery z rozszerzonymi naczynkami.

****

Bardzo dobry tonik dla cery wrażliwej. Tak jak maseczka odświeza i nawilża cerę. Utrzymuje cerę naczynkową w dobrej kondycji. Ślicznie pachnie. Odpowiedni do codziennej pielęgnacji.
Minus za lekkie podrażnianie oczu.
Niestety zawiera parabeny.

Ilość zużytych opakowań: 5, 200ml

bardzo dobry

Mam małą skłonność do naczynek, ale z wiekiem może się ona powiększyć dlatego używam kosmetyków do cery naczynkowej zapobiegawczo. Toniki ziaji są jednymi z moich ulubionych. Lubię ogórkowy, nagietkowy, a ostatnio kupuję zawsze ten różowy, teraz jest w białej butelce z różowymi napisami. Ma niską cenę, koi, odświeża, nie wysusza, skład ok. Nowa wersja jest bez parabenów. Jest mniej wydajny niż mleczko z tej serii, ale na dwa miesiące starczy przy codziennym użyciu.
Koi skórę.
Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: trzy?

Taki sobie

Tonik do cery z problemami naczynkowi. A po jego użyciu moja cera jest jeszcze bardziej zaczerwieniona. To najbardziej mnie zdziwiło. Tonik jest średni, nie wysusza, powiedziałabym że wręcz nawilża. Kiedy moja cera została podrażniona plastrami z woskiem bądź kremem do depilacji, on naprawdę przynosił mi ulgę, łagodził podrażnienia. Jest bardzo delikatny, dlatego trudno zauważyć jego działanie, kiedy używa się paru nowych kosmetyków. Poszukam czegoś lepszego

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Bordowe usta H&M

Nic specjalnego

Tonik, przynajmniej w moim przypadku, ma silne działanie nawilżające, w czasie lata aż błyszczała mi się po nim twarz. Może taka dawka nawilżenia dobra będzie na okres zimowy, ale póki co jest na minus. Tonik nie daje uczucia odświeżenia właśnie z uwagi na to natłuszczenie. Doczyszcza wystarczająco dobrze, wystarczyło mi go odstawić na kilka dni, a pojawiło mi się na buzi kilka wyprysków, więc zapobiega im. Krzywdy mi nie wyrządził, nie podrażnia, ale też nie zauważyłam jakiegokolwiek wpływu na naczynka. Jedno mi pękło w czasie jego stosowania. Ma nie za ładny zapach, chociaż po pewnym czasie przestałam go wyczuwać i jest w buteleczce w niezbyt gustownym kolorze. Przemilczając parabeny ma bardzo dobry skład, ale co mi po nim, nie widzę jego działania. Wcześniej używałam innego toniku Ziaji i jedyna różnica, jaką zauważyłam polega na tym, że po tym toniku nie lepi mi się buzia. Według mnie ma bezpodstawnie wyższą cenę od reszty toników Ziaji, ale dalej jest niziutka, więc można go spróbować.

Używam tego produktu od: półtorej miesiąca

Fajny

Bardzo fajny produkt.

Plusy:
-nawilża skórę
-łagodzi podrażnienia
-niska cena
-koi skórę
-po użyciu cera staje się jaśniutka, ale potem wraca do normy

Minusy:
-jak na razie nie wpływa na naczynka

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Tonik jest dobry. Nie powoduje zadnych szkód na mojej twarzy. :D

+ Dobrze nawilża
+ Cena!
+ Ładnie pachnie
+ Wydajny
+ Łagodzi zaczerwienienia
+ Nie szczypie w oczy
+ Oczyszcza cere

- Opakowanie (mam trochę inne :)) gdy wsadzę go do torebki to się wylewa.

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię go ponownie bo lubie testować różne nowości.

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: ok pół ;D

Lubimy się!

Miałam okazję wypróbować ten tonik kiedy przyjechałam do domu, to stały bywalec na toaletce mojej mamy- posiadaczki cery bardzo naczynkowej, z "uśpionym" trądzikiem różowatym.
Przeczytałam skład, i... przepadłam. Już na początku składu mamy ekstrakt z lipy drobnolistnej, z cyprysa wiecznie zielonego, z kasztanowca, dalej lecytyna i pantenol.
Zauważyłam u siebie delikatne nawilżenie skóry- nie ma co liczyć na spektakularne efekty, w końcu większość toniku i tak ląduje tylko i wyłącznie na waciku, skórze dostają się śladowe ilości substancji aktywnych. Tonik łagodzi również podrażnienia, dobrze oczyszcza skórę z ewentualnych "niedobitków" po demakijażu i nie trzeba go skąpić, bo jest bajecznie tani. W tej cenie mogę go kupować w hektolitrach.
Ma delikatny, przyjemny, neutralny zapach i estetyczną, typową dla toników tej firmy butelkę.
Polecam!

Używam tego produktu od: ok. miasiąca
Ilość zużytych opakowań: testy w domu, a teraz posiadam my own butelkę ;)

Całkiem fajny

Jest to pierwszy tonik do cery naczynkowej, jakiego używam. Nie spodziewałam się cudów w kwestii pielęgnacji naczynek i być może dlatego nie zawiodłam się - tonik jest delikatny, nie podrażnia skóry, ale wpływu na naczynka nie zauważyłam. Moim zdaniem, delikatnie koi rumień.

Samo działanie toniku oceniam jako dobre - nie zapycha, ślicznie pachnie, chłodzi skórę (na pewno kupię go na lato) Odświeża skórę, ale jakoś nie tak dobrze jak nagietkowy tonik Ziaji, czy tonik Celii.

Nie jest to zły tonik, ale do mojej mieszanej cery na pewno są lepsze - ten jakoś słabo wygładza skórę, acz nie wysusza.

Używam tego produktu od: Około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Taki "chłodzik" :P

Jakiś czas temu przeczytałam artykuł o tonikach do twarzy i postanowiłam jakiś nabyć.Po wejściu do Rossmanna zauważyłam właśnie ten i zakupiłam go ;)
Jest niedrogi, pachnie delikatnie,cudownie chłodzi moje gorące policzki i to tyle.Niestety nie wygładza,skóra jest po nim troszkę szorstka ale po nałożeniu kremu wraca do swojego stanu:P Ogólnie może być :)

Używam tego produktu od: dawna..
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Ok.

Plusy:
+nie podrażnia,
+delikatny zapach,
+dobrze oczyszcza skórę,
+wydajny,

Minusy:
-nie wygładza naskórka (skóra jest raczej szorstka niż wygładzona),
-nie zauważyłam efektu nawilżenia,

Podsumowując całą serię (mleczko, tonik, krem na dzień/noc, pod oczy) stwierdzam, że regularne stosowanie całej linii przynosi tylko lekką poprawę stanu naczynek. Dla cer gdzie problem rozszerzonych naczynek nie jest jeszcze bardzo widoczny, można spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Beznadzieja

Kupiłam go od razu, jak się dowiedziałam u dermatologa, że mam skórę z rorzszeżonymi naczynkami. Zgadzam się z recenzją poniżej, bo ten tonik to kompletna klapa. Nie zauważyłam, żeby pomógł na naczynka, a wręcz wywoływał jeszcze większe ich poszeżenie i w efekcie skóra była
mocno zaczerwieniona i podrażniona. Nie zauważyłam poprawy, ale postanowiłam zużyć do końca i nigdy już do niego nie wracać.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

dobry, alle za mało skuteczny

plusy:
odświeża i oczyszcza
nawilża
zapach
opakowanie
cena
średnio wydajny

minusy:
mocno błyszczy się po nim skóra
nie redukuje zaczerwienienia
nie działa na naczyńka

Używam tego produktu od:w trakcie