Ziaja, Nagietkowa, Tonik do twarzy

Ziaja, Nagietkowa, Tonik do twarzy

Delikatny, bezalkoholowy tonik z prowitaminą B5 (D-Panthenolem) oraz wyciągiem z nagietka o działaniu wybitnie kojącym i regenerującym. Wspaniale oczyszcza i odświeża, nawilża skórę oraz łagodzi podrażnienia. Ma naturalne dla skóry pH. Polecany do cery normalnej i suchej.
Substancje aktywne:
wyciąg z nagietka, prowitamina B5 (D-Panthenol).

bez zastrzeżeń, choć do ideału mu daleko

Tonik ogólnie na plus. Jest tani, wszędobylski, wydajny.
Odświeża skórę i tonizuje. Pachnie ładnie, nie podrażnia. Ma ładną szatę graficzną, choć wolałam stare opakowanie. W nowym nie widać zużycia .

To dobry produkt, ale nie wyróżniający się niczym na tle konkurencji. Jest po prostu nijaki.

Jeśli kiedyś zabraknie mi toniku, a ten będę mieć akurat pod ręką to do niego wrócę, ale nie zachwycił mnie na tyle, bym używała go cały czas.

Używam tego produktu od: dwóch, może trzech lat
Ilość zużytych opakowań: około 4

Bardzo przyjemny, ale działa słabo

Mam wrażenie, że tonik ten jest delikatny pod każdym względem, ma delikatną, niedrażniącą konsystencję; delikatny, nienarzucający się zapach; a co najgorsze - delikatne działanie. Wiem, że może i tonik nie ma działać cudów, ale moim zdaniem powinien trochę bardziej odświeżać, moja cera jest bezpośrednio po użyciu lekko klejąca, za długo schnie, jest to minus dla kogoś, kto chce jeszcze potem nałożyć krem. Dość dobrze radzi sobie z pozostałościami makijażu, niestety jako samodzielny środek do oczyszczania twarzy nie radzi sobie wcale, koniecznie trzeba wcześniej użyć mleczka do demakijażu lub jakiegoś żelu do twarzy.
Plusy
- delikatny
- cena
- łatwość użycia
- przyjemny zapach
- nawilża
- odświeżający
- eleganckie opakowanie
Minusy
- bez rezultatu

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Lepiej dołożyć i kupić doś lepszego

Tonik jak dla mnie słaby, nie robi nic dobrego, czasem po jego użyciu wydaje mi się jakbym miała coś na twrzy - jakiś cięzki krem.
Cięzko się go pozbyć, jakiś taki wydajny w miarę jest.

Ilość zużytych opakowań: 4/5 jednego opakowania

depilacja metody

Przyjemny.

Uważam, że to bardzo przyjemny kosmetyk.
Niezły skład, ładny zapach i niska cena.
Na tę chwilę to moja ulubiona wersja składnikowo-zapachowa.

Używam dwa razy dziennie, przed nałożeniem kremu.
Sprawdza się bardzo dobrze - jestem zadowolona.
Delikatnie nawilża skórę, koi, nie powoduje podrażnień.

Niczego innego nie wymagam :)

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

Całkiem przyjemny

Tonik nagietkowy jest trzecim tonikiem od Ziaji, jaki miałam okazję wypróbować. Kupiłam podczas wakacji, w bardzo małej miejscowości, gdzie zdobycie produktu tego typu graniczy z cudem, więc wzięłam z braku-laku. I tak troszkę przepłaciłam, są one po 4-5 zł, ja za swój dałam 6 z groszami.
Od toniku wymagam lekkiego nawilżenia, żeby nie pozostawiał tłustego filmu, miło odświeżał np. w czasie upałów.
Plusy:

+Cena, bardzo tani
+Całkiem wydajny, używałam go jednak z dużą przerwą, ale i za pierwszym i drugim razem starczył na dosyć długo
+Przyjemnie odświeża
+Lekko nawilża
+Nie zostawia tłustej warstwy
+Opakowanie, ładne, solidne
+Sprawdził się do cery mieszanej

+/- Zapach, mi się średnio podobał, ale na szczęście szybko się ulatniał

Ogólnie szału nie robi, ot, zwykły, tani tonik.

Używam tego produktu od: używałam łącznie z 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Genialne, ale...

!Jestem recenzentem!
Używam toników tylko po to, żeby uregulować pH po myciu twarzy. Nie oczekuję oczyszczenia itp.
+cena
+wydajność
+dostępność
+opakowanie
+przywraca naturalne pH (widzę po zachowaniu mojej skóry)
+jakoś tam oczyszcza z rana
Minusów nie ma :)
Mam taką trochę alergiczną i wrażliwą skórę, więc muszę sięgać po specyfiki, po które \\\\\\\'normalny\\\\\\\' facet by nie sięgnął z własnej woli.
Polecam szczerze, z resztą jak wszystkie inne toniki Ziai (oprócz aloesowego, mnie uczulił).
Aha, zapomniałem, że jest jedno ALE. Tym ALE jest to, że ten tonik jednak nie robi z moją skórą niczego godnego uwagi, ale tonik nie ma takiej mocy sprawczej, więc nie oczekuję tego od niego.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Produkt, który nie podrażnia twarzy!

Ten tonik to doskonały produkt nawet do cery wrażliwej. Osobiście miałam duży problem, aby dopasować tonik do mojej cery. Zawsze albo skóra była zaczerwieniona albo opuchnięte. Teraz jest idealna. Nawilżenia, oczyszczoną, zero opuchniec oraz zaczerwień. Nawet mogę stosować go do tonizacji oczy i nic się nie dzieje. Stosuje go dopiero tydzień, ale już od samego początku nie ma skutków ubocznych. Polecam!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Nie powala...

Nie powala niestety.Cena dość ok, ale w porównaniu np z Tonikiem firmy Uroda Melisa to jak Niebo i Ziemia.Tonik Ziaji jest strasznie mało wydajny, trudno jest otworzyć buteleczke- często się zacina.Na swojej twarzy nie zauważyłam żadnego efektu nawilżenia czy też oczyszczenia.Skład jest całkiem ok, ale wyniki mierne...

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Super

Bdb tonik. Spelnia w 100% swoje zadanie. Odswieza, nawilza, nie klei sie po nim buzia. Kupilam bo mial dobre opinie. Zaplacilam niecale 5,50 w Hebe i jestem bardzo zadowolona. Jedynie zatyczka moglaby sie wygodniej otwierac. Przynajmniej sie nie wyleje w walizce, bo czasem nawet trudno go otworzyc dwoma rekoma. Opakowanie szalu nie robi, ale jakosc i dzialanie na plys. Kupie nastepny.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Bardzo dobry tonik!

Kupilam za 4,60zl w Auchan, jak za tę cenę - idealny. Nie podrażnia, nie wysusza, lekko nawilża. Jak do tej pory jest moim ulubieńcem w porównaniu do ogórkowego, który mnie uczulił i wywołał czerwone, piekące plamy.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

bardzo przeciętny

mam cerę mieszaną, ale ze skłonnościami do przesuszania, dlatego też sięgnęłam po ten tonik. Wcześniej używałam ogórkowego z Ziai i radził sobie świetnie, a ten jednak nie do końca spełnia swoje zadanie. Raczej do niego nie wrócę, nie robi w sumie nic z moja skórą, jedynie odświeża, przez co stosuję go tylko rano.
Może dla innych jest ok, ale jak dla mnie nic specjalnego i w zasadzie mogłabym się obejść i bez niego.
+ fajnie odświeża
+ przyjemny zapach
+ cena
+ dostępność

-nie zauważyłam jakichś specjalnych właściwości,bardzo przeciętny

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Jest ok

Plusy:
-nawilża
-delikatny
-dobry jako końcowy etap oczyszczania twarzy po całym dniu (mleczko+żel+tonik)
-tani
-łatwo dostępny
-zapach delikatny
-wydajny

Minusy?
W sumie tylko to że nie mogę go używać rano i wieczorem, bo wzmaga wtedy wydzielanie sebum na mojej twarzy. Toniki ogórkowy i rumiankowy nie robiły czegoś takiego na mojej twarzy.