Impactive, krem nawilżająco-wygładzający

Impactive, krem nawilżająco-wygładzający

Produkt firmy Lancome przeznaczony dla młodej cery, dostępny w dwóch wersjach (krem dla cery suchej i emulsja dla tłustej). Wygładza, nawilża i stymuluje.
Nowe, rewolucyjne odkrycie w kosmetologii, eliksir młodości chroniony ośmioma patentami. Straszny bajer ;)

180 zł / 50 ml

niezapomniany & dobry

Po pierwsze nie rozumiem czemu ten krem jest w kategorii zapomniane kosmetyki- kupuję go na lotniskach i zawsze jest w zapasie. W widać tylko u nas go zapomniano...

oceniam wersję we fluidzie.

PLUSY:

- mam skórę mieszaną skłonną do niespodzianek i mocnego przetłuszczania się, ten krem świetnie się u mnie sprawdza, jest bardzo lekki, wodnisty, zupełnie nie tłusty,

- szybko się wchłania, nie zostawia filmu a skóra jest matowa,

- można go nakładać warstwami, nie roluje się,

- skutecznie nawilża, komfort all day,

- nie uczula, nie szczypie i nie podrażnia,

- wyrównuje koloryt,

- nie zapycha ani na jotę!

MINUSY:

- jest mało wydajny,

- jego zapach mi nie odpowiada, wydaje się syntetyczny,

- jesli szybko się go nałoży i nie wsmaruje to zostawia jakby rosę na twarzy (jednak jedno przetarcie dłonią i po kłopocie).

szału nie robi

Kremik nie jest zły ale doby tez nie...juz lepsze są dermokosmetyki z apteki. Fakt że nawilża ale nie daje spektakularnych efektów. Dla mnie porównywalny z kremem HappyDerm Loreala a cena jak każdy wie jets trochę wyższa.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

rozczarowanie...

ciekawe co chroni te 8 patentow...;-)
zapach dziwny, działanie srednie, nie udało mi sie rownomiernie rozprowadzic ZADNEGO podkładu, bronzera itp jesli wczesniej posmarowalam twarz tym kremem a probowałam i bezposrednio i godzine po i w tzw. miedzyczasie
generalnie.....straszna strata kasy

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:prawie jedno

Cellulit mity

trochę rozczarowanie

Kupiłam jakiś czas temu i czekał na wielki moment otwarcia. Niestety po otwarciu przyszło rozczarowanie.
Mam wersję do skóry suchej. Bardzo fajny kremik pod warunkiem że nie nakłada się na niego podkładu. Wtedy robi się lekki dramacik. Podkład razem z warstewką kremu zaczyna tworzyć mazie, które ciężko z twarzy zetrzeć. Gdy sie stosuje tylko krem wtedy cera jest gładka i fajna.
Zapach kremu co najmniej dziwny - w sumie można się przyzwyczaić. Może to fanaberia, ale miło by bbyło jakby Lancome dodawal do pudełeczka szpatułkę. Zawsze to milej niż pchać paluchy w krem który jest dość gęsty.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

średniak

Odkupiłam jakieś pół buteleczki( wersja z pompką)od średniozadowolonej znajomej. I w sumie też jestem sredniozadowolona. Hmm..właściwie mogłabym podpiąć się pod recenzję koko, bo zgadzam się z jej opinią w 100% ( no, z wyjątkiem zdania co do zapachu-mnie sie bardzo podoba). Krem wchłania się błyskawicznie, wsiąka w skórę jak atrament w bibułę :)Troche mnie to denerwuje. lubię jak krem jest bardziej tłusty. Za to tenzostawia taki śliski film na skórze. i to tyle. Nie rozświetla, nie poprawia spektakularnie wyglądu cery. Nawilża, ale nie jakoś rewelacyjnie. Trochę przypomina mi happyderm L'oreal. Tylko, ze kosztuje wiecej. Dużo więcej.

Placebo

Krem mnie rozczarował. Kupiłam go w zeszłym roku, wiosną w nadziei, że odżywi i porządnie nawilży zmęczoną sezonem grzewczym i kuracja antybiotykami skórę. Niestety nic takiego się nie stało. Krem jest dość gęsty, dla mnie nie było to zresztą wadą. Niezbyt odpowiadał mi natomiast dość charakterystyczny zapach Impactive, ale to już rzecz gustu. Krem wchłanial się dość wolno. Po wchłonięciu nie miałam uczucia nawilżenia. Przeciwnie twarz była jakby ściągnięta. Poza tym miałam niprzyjemne uczucie, że jest na niej coś w rodzaju maski. Lubię kiedy krem pozostawia delikatny film, ale to nie był taki właśnie delikatny film, tylko lepka warstwa. Makijaż ? Podkład wałkował sie tak uporczywie, że zrezygnowałam z używania kremu Impactive na dzień i ograniczyłam się do nocy. Po skończeniu pudełeczka nie zauważyłam żadnych pozytywnych rezultatów.Skóra jak była przesuszona tak też i taka pozostała. Przyznam, że spodziewałam się więcej chociażby z uwagi na markę. Jak dla mnie placebo za spore pieniądze:)

ot i krem

Cóż, krem najzwyklejszy, przy tej cenie zawstydzająco przeciętny. Nie wymagam od kremu, w tej cenie, żeby "tańczył i śpiewał", ale wystarczy mi bym wystarczająco poczuła różnicę między produktami powiedzmy 3 razy tańszymi. W przypadku tego kremu różnicy brak. Ot, krem, przeciętny, całkiem przyzwoity nawilżacz.I tyle.

bez wyrazu

Kupiła go jak tylko pojawiy sie pierwsze reklamy, no i cóż, jest jakiś taki ...nijaki poprostu, niby pięknie pachnie, ładne opakowanie posiada i nawet nawilza lekko buzie, ale na pewno jej nie wygładza i myśle sobie nawet ż enie pomaga jej w zaden dobry sposób, na jego rzezc zrezygnowałam z rewelacyjnego kremu hydra bauty guinota i załowałam poźniej bardzo, bo lancome sie nei postarał.

Dobry dla suchej

Mam sucha skore i impactive pieknie sa wygladza. Po jego zastosowaniu mam miłą i aksamitna skore na twarzy mam daje uczucie łagodności. Dobrze sie wchłania wygladza zmarszczki, niestety tylko drobne. Czy nawilza? Chyba w mniejszym stopniu niz wygladza.Fakt ma intensywny jak dla mnie zpach ale mozna wytrzymac te róże hahahahah. Osobiscie jestem zadowolona i kupie go ponownie

wcale nie dla 'suchej'

Nie rozumiem jak Lancome moze kierowac ten krem do wlasciecielek suchej skory?! Ja mam cere mieszana z tendencja do blyszczenia i on mi sie momentalnie wchlania - skora go po prostu zasysa, wiec nie wierze zeby ten krem byl w stanie nawilzyc cere sucha. Ale wlasnie dlatego polecam go 'mieszancom'. Tylko nie na dzien a na noc. Zgadzam sie z dziewczynami ponizej - nalozenie na niego podkladu jest niewykonalne - krem jest gesty, mazisty. Ja stosuja na noc (glownie na bruzdki nosowe i czolo) i rano czolko jest ladnie wypoczete i lekko rozprasowane. Ale i tak nie ma porownania w sosunku do np. Promordiale optimum ( ktory wg mnie jest jeszcze lepszy).
Generalnie kremik jest OK i tyle

rozczarowuje

oceniam na podstawie probki kremu dla cery suchej.
Krem jest dosc zwykly (prosze obejrzec sobie liste skladnikow - glownym jest paraffinum liquidum). Dla mojej cery za slabo odzywia - buzia sciaga mi sie po aplikacji, musze nakladac druga warstwe. Dodam ze nie mam suchej cery tylko normalna w kierunku suchej. Nic mi sie nie luszczy i nie mam szorstkiej skory. Watpie wiec zeby ten krem dal sobie rade z odzywieniem i regeneracja cery naprawde suchej. Co do stymulacji - hm, znaczy ona bodaj wszystko i nic, wiec nie wnikam. Jedyna obietnica ktora producent spelnil jest wygladzenie skory. Po aplikacji robi sie gladka jak aksamit. Niestety jest to poniekad wada, gdyz na tej gladkiej powloczce niesposob nalozyc podklad. I to nawet kompaktowy, ktorego sie nie rozsmarowuje tylko naklada przez wklepywanie - podklad laczy sie od razu z silikonami pozostawianymi przez Impactive na powierzchni skory i tworzy gesta maz, smugi i wlazi w pory. Moj ulubiony podklad ktory na zadnym innym kremie (poza wysokim SPFem) tego nie robil!!!!
Zapachu i koloru sie nie czepiam - rzecz indywidulana, jednemu sie podoba drugiemu nie.

Generalnie: efekt gladkiej skory mozna uzyskac rowniez za pomoca silkionowej bazy pod podklad, ktora jest o tyle uczciwsza ze nie obiecuje odzywienia skory. Znakomite odzywienie skory mozna uzyskac za pomoca kremu o wiele tanszego (i skuteczniejszego). Jak dla mnie - ten krem to wyrzucone pieniadze, niemale na dodatek, bo kosztuje dumnych 44 euro!

jakiś taki ...hmmm

Dziwny jest.Od razu mnie trochę zdenerwował, bo jak dla mnie pachnie troszkę różami, a nie lubię tego zapachu.Dalej- konsystencja przyjemna, dosyć rzadka i lekka.Rozsmarowanie bez zarzutu, ale po aplikacji mam wrażenie, że coś zbędnego zostaje na skórze, jakaś taka wodno-pudrowa powłoczka( ? ).Da się z tym od biedy żyć,ale podkład na tym rozsmarować to już problem.Tępo to idzie i opornie.Czuję, że moja ostatnio przesuszona skóra jest po tym kremie nawet nawilżona, nie jakoś zabójczo,ale odczuwam pewien komfort, może nawet odrobinę ukojenia ;) .Trzeba przyznać, że skóra jest bardzo gładka po aplikacji, ale to za sprawą tej powłoczki, o której już wspomniałam.Obiecywana stymulacja skóry? Nie wiem na czym ma to polegać, ale i tak nie wierzę.:D Krem jest przyzwoity, nie jakiś tam hipertragiczny.Nawet przyjemnie spojrzeć w lustro po nałożeniu, moja skóra jest zdrowo, subtelnie matowa, promienna.Gdybym była młodsza( a raczej moja skóra), to mogłabym go nawet używać.Jednak -po co mam to robić, skoro jest dużo lepszych , a jednocześnie tańszych kremów?