Clinique, Long Pretty Lashes Mascara (Tusz wydłużający)

Clinique, Long Pretty Lashes Mascara (Tusz wydłużający)

Tusz wydłużający mający za zadanie wyeksponować oprawę oka u właścicielek nawet tych zupełnie niepozornych rzęs. Producent zapewnia, że maskara wydłuża je o 30%, pozostawiając równocześnie miękkimi i naturalnymi. Produkt nie tylko upiększa, ale i pielęgnuje rzęsy, dzięki wyciągom roślinnym pojawiającym się w jego składzie.

Jak większość kosmetyków Clinique, Long Pretty Lashes Mascara jest w 100% bezzapachowa, a jej formuła jest maksymalnie bezpieczna także dla alergików. Dostępna w dwóch kolorach.

BARDZO DOBRY TUSZ :)) CHYBA KWC:))

Ten tusz został mi polecony przez dermokonsultanktkę w Douglas-ie.
Kiedy ujrzałam grzebyk- odrazu powiedziałam- "Nie, to nie dla mnie", Nie mniej jednak tusz "chodził" za mną od jakiegoś czasu.Mimo nienajlepszych recenzji, skusiłam się na niego i jestem bardzo zaskona.

Atuty:

- Tusz ma idealną konsystencję,
- Grzebyk nabiera odpowiedną ilość tuszu,
- Dobrze rozdziela rzęsy
- Nie skleja
- Nie kruszy się
- Nie rozmazuje
- Nie tworzy grudek ( chyba, że zaaplikujemy 2 warstwy tuszu- wówczas mogą pojawiać się nieliczne grudki)
- Ładnie wydłuża, dając efekt naturalnych rzęs., Raczej nie polecam do krótkich rzęs.-
Optymalny efekt pogrubienia rzęs- w zależności od ilości warstw tuszu.
- I co dla mnie bardzo wazne...Tusz nie odbija się na powiekach i pod oczami w ciągu dnia.Przetesowałam ich tysiące Od Loreala po YSL, Estee Lauder, Lancome...Każdy z nich robił mi nieestetyczne ksero...
W ciągdu dnia czułam się skrępowana, czy przypadkiem już nie mam czarnej podkowy pod i nad okiem...;/
- Dobrze wyprofilowany grzebyk, dopadowany do kształtu oka
- Estetyczne, minimalistyczne, białe opakowanie- podoba mi się.

Minusy:

- Brakuje mi efektu lśniących i sprężystych rzęs, po wymalowaniu tuszem Long Pretty Lashes, rzęsy są sztywne i matowe. Ogólny efekt dobry, ale gdyby były bardziej sprężyste i lśniące- Byłby moim KWC :))
- Jeszcze jedno- ciężko maluje się dolne rzęsy.Trzeba nabrać wprawy, ale grzebyk nie ułatwia sprawy.Na pewno wygodniej maluje się dolne rzęsy klasyczną spiralką.

Generalnie kosmetyk godny polecenia.Przerósł moje oczekiwania i jak narazie najlepszy ze wszystkich, których miałam.
Nie mniej jednak odejmuję gwiazdkę za utrudnienia związane z wytuszowaniem dolnych rzęs oka, oraz brak sprężystości i efektu "mokrych" rzęs.

Dlaczego już go nie ma?

Jeśli go gdzieś znajde- dam nawet 200 zł.
Najlepszy i bezkonkurencyjny.

Zapewnia supernaturalny efekt, długich, gęstych i zdrowych rzęs. Wogóle się nie kruszy, nie kseruje, zmywa bez śladu płynem.

Można udawac ze 100% powodzeniem kobietę hojnie obdarzoną extra rzęsami.

Czemu go nie ma? Toz to jeden z najlepszych kosmetykow clinique...

gorąco polecam

Naturalny efekt - doskonały na co dzień. Rzęsy są wydłużone, lśniące, wygodny w aplikacji. Wydajny.
I najważniejsze: w ogóle się nie kruszy :) Mam cerę tłustą i pływają na mnie nawet te górnopółkowe tusze (kruszyły się Lancome, Estee Lauder).

Niestety, chyba tego tuszu już nie sprzedają :(( Przynajmniej w Warszawie jest doszczętnie wykupiony.

Używam tego produktu od: ponad półtora roku

bardzo dobry, polecam

Świetny tusz na co dzień.
- nie uczula
- wygodny w użyciu
- nie skleja rzęs
- nie zostawia grudek
- nie kruszy się i nie osypuje w ciągu dnia
- wszystkie rzęsy i rzęski są ładnie zaczernione
- nie rozmazuje się i nie robi pandy
- bardzo trwały, po roku codziennego używania nadal bardzo dobrze spełnia swoje zadanie
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

bardzo dobry

Mam długie, gęste rzęsy więc od tuszu wymagam głównie naturalnego podkreślenia. Tusz super się sprawdził, oko wygląda bardzo naturalnie, rzęsy nie posklejane, ładny kolor. Po kilku godzinach oczy wcale nie pieką, a tusz się nie sypie. Jeśli ktoś, chce naturalnego efektu polecam, na wieczór lepiej Hypnose albo L`extreme Lancome. Dodatkowym atutem jest dosyć atrakcyjna cena przy dużej wydajności.

Prawie doskonały.

Przez dłuższy czas byłam przekonana, że to będzie mój faworyt na wieki wieków. Wyglądał stosunkowo naturalnie, nie sklejał rzęs, i wydłużał je. Czyli o to właśnie chodziło.
Mimochodem trafiłam na Naturally Glossy Mascara Clinique i zdecydowanie się przerzuciłam.
W porównaniu do NGM, Long Pretty Lashes bardzo szybko wysycha w opakowaniu i trzeba go wymieniać.
Poza tym mam bardzo długie rzęsy, więc NGM pozwoliło mi uzyskać naturalny wygląd z lekko podkreślonymi rzęsami. Long Pretty Lashes nadal używam na wieczór.
LPL długo się trzyma i nie rozmazuje się nawet jak pada deszcz czy śnieg (ok raz mi się zdarzyło przy burzy śnieżnej ;) ).
Gorąco polecam paniom o krótkich, rzadkich rzęsach.
Mimo wszystko, odejmuję gwiazdkę za krótszą trwałość.

Ilość zużytych opakowań: 4? 5?

naturalny

Lubię ten tusz, bo jest naturalny i nie skleja. Wydłuża, ale bardzo lekko i naturalnie. Sama nie wiem co jeszcze napisać, tusz robi wszystko co ma robić tusz. Nie robi sztucznych efektów no i nie poprawia natury, więc jak ktoś chce sobie bardzo wydłużyć rzęsy to nie bardzo mu się to uda, ale jak tylko trochę to tak.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 i 3 teraz

Godna polecenia

Bardzo lubię mascarę Long preety lashes z wielu powodów. Wydłuża delikatnie (dając naturalny nie teatralny efekt), nie skleja rzęs, nie oblepia, nie kruszy się, wytrzymuje 10 godzin, nie powoduje ,efektu pandy, nie podrażnia oczu.
Słowem idealna mascara do naturalnego podkreślenia oczu, na dzień.

Używam tego produktu od:2 lat

bardzo bardzo ok!

Mascara godna polecenia dla wszystkich kobitek, które lubią naturalnie podkreślone rzęsy.
Wydajna, wygodna w aplikacji, nie skleja rzęs i nie pozostawia grudek. Ładnie je wydłuża i poczernia.
U mnie mascara nie opadła ani razu, trzyma się super, no panda effect :))

Używam tego produktu od:2 lat

dla wrażliwych oczu

Dla mnie tusz jest idealny. Nie powoduje podrażnień oka, nie zostawia śladów na powiece. Rzęsy są super oddzielone, uwydatnione i jednocześnie wyglądają naturalnie (ma-gia).

Używam tego produktu od:3 miesiące

Przeciętniak

Żałuję, że go kupiłam. Na pewno jego zaletą jest to, że nie skleja rzęs. Efekt jest bardzo naturalny, raczej nie wydłuża. Zupełnie przeciętny. Warty najwyżej 30 zł. Szukam dalej.

Używam tego produktu od:kilkunastu dni

super rozdzielone rzęsy

Pierwsze wrażenie to efekt naturalny z idealnie rozdzielonymi rzęsami - tak jest po pierwszej warstwie. Bez problemu można położyć drugą, nie robią się grudki, rzęsy sie nie kleją a efekt przybiera na sile i mocniej podkreśla spojrzenie.
Mam dobre wspomnienia po tym tuszu.

Używam tego produktu od: