7 Day Scrub Cream Rinse Off Formula

7 Day Scrub Cream Rinse Off Formula

Usuwa szorstki, łuszczący się naskórek i wygładza skórę. Pomaga zredukować drobne zmarszczki. Toruje drogę preparatom nawilżającym. Produkt odpowiedni dla wszystkich typów skóry.

Delikatny, dla wrażliwej cery

Peeling jest delikatny oraz nie uczula, sprawdzi się dziewczynom z wrażliwą skórą.
Nie wiem co więcej dodać o jego działaniu... W sposób mało inwazyjny i nieprzesuszający usuwa martwy naskórek.
O wiele taniej możemy znaleźć peelingi o identycznym działaniu oraz podobnym delikatnym składzie. Nie robi wielkiego WOW, jest po prostu w porządku.

Mój ulubiony

Peeling świetnie się sprawdza przy mojej skórze. Jest delikatny, kremowy a zarazem ładnie ściera naskórek. Moja skóra ma tendencje do przesuszania i on nie powoduje u mnie nieprzyjemnego "ściągania" skóry. Zapach jest przyjemny. Opakowanie ok. Jedyne co mnie w nim zawsze odstrasza jak mam go kupić to cena, spora cena jak za peeling, ale póki co nie znalazłam lepszego i zawsze do niego wracam.

Całkiem niezły.

Przy dowolnych zakupach na stronie internetowej sklepu Clinique możemy otrzymać dwie dowolnie wybrane przez nas miniatury. I tak o to poznałam ten peeling.

+ świeży zapach
+ jest na bazie kremu
+ dużo drobinek zdzierających
+ drobiny są ostre, ale nie na tyle ostre, żeby zrobić nam krzywdę
+ format podróżny zajmujący mało miejsca w kosmetyczce
+ nie sprawia większych trudności przy aplikacji i podczas masowania twarzy
+ dobrze się spłukuje
+ pozostawia cerę wygładzoną,bez suchych skórek
+ wydajny

- cena, myślę, że wygórowana.

Swoje zadanie spełnia, choć można znaleźć wiele podobnych peelingów w dużo niższej cenie. Z tego względu nie kupię więcej.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Beznadziejny

Najgorszy peeling jaki miałam - po nałożeniu ma bardzo tłustą konsystencję, marze się niemiłosiernie na skórze. Mam wrażenie jakbym posmarowała się masłem ze ścierającymi drobinkami. Brak efektu "gumkowania". Nie oczyszcza cery (nie widzę specjalnej różnicy po aplikacji - o niebo lepszy jest Exfoliating Scrub Peeling Clinique'a). BEZNADZIEJNY.
Nie polecam.

Dobry produkt.

Przyjemny w stosowaniu peeling.

+ Wydajność.
+ działanie - ładnie wygładza i niweluje suche skórki. Nie podrażnia przy tym. Zmniejszenia ilości wągrów nie zauważyłam.
+ Dość delikatny, nada się dla wrażliwców.
+ Konsystencja - nic nie spływa, a łatwo się rozprowadza.
+ Pozostawia twarz na prawdę świeżą.

- Cena.

Używam tego produktu od: pażdziernik 2015

Lubię

Cena może odstraszać, ale warto zainwestować - peeling jest bardzo dobry i bardzo wydajny. Mi starczył na rok przy używaniu 1-2 razy w tygodniu.

Peeling dobrze usuwa martwy naskórek, cera jest zdecydowanie dobrze oczyszczona i wygładzona. Przy regularnym stosowaniu widać poprawę- gładka skóra, mniejsze pory.

W zależności ile produktu nałożymy i z jaką ilością wody możemy regulować jego moc.

Ja mam delikatną skłonność do pękających naczynek i też się sprawdził.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 x 100ml

jestem na tak

Bardzo go lubię, używam od czasu do czasu, skóra po nim jest naprawdę mięciutka. Zapach niezbyt ciekawy, ale to nie jest najważniejsze. Ważne, że wywiązuje się ze swojego zadania.

Używam tego produktu od: poł roku

Dobrze oczyszcza

Na pewno nie do codziennego stosowania. Kupując go dostałam informację, że można go stosować na dwa sposoby, w zależności od wrażliwości skóry - albo codziennie przez siedem dni i potem dłuższa przerwa, albo raz na siedem dni. Ja wytrzymałam wyłącznie wariant drugi i w tej formie nawet się sprawdził, twarz była faktycznie dobrze zdarta, bez martwego naskórka. Jednak osobiście po peelingu do twarzy oczekuję znacznie szerszego działania. Poza tym cena niezbyt przystępna, są na rynku produkty z lepszym stosunkiem jakości/efektywności do ceny.
\\n
\\nZ uwagi na stosowanie raz na siedem dni, produkt schodził bardzo wolno.

Świetny!

Pierwsze z nim spotkanie to był przypadek. Wybrałam sięz koleżanką w tygodniową podróż i zapomniałam zabrać mojego peelingu ze sobą (jego nazwa poszła już w zapomnienie), tak czy tak przyciśnięta potrzebą poprosiłam przyjaciółkę, żeby użyczyła mi swojego. Tym pożyczonych peelingiem był właśnie ten cudowny Clinique! Już po pierwszym użyciu byłam nim zachwycona, w przeciwieństwie do mojej przyjaciółki. Słysząc moje OCHY I ACHY dała mi go w prezencie... I tak zaczęła się ta nasza wspólna przygoda z tym produkcikiem... Mówię produkcikiem bo to była mała tubka, teraz mam dużą 100 ml i wiem że będzie to kosmetyk na stałe uczestniczący w pielęgnacji mojej skory twarzy! Jest wydajny, nie spływa, ma malutkie drobinki które ścierają co ścierać mają, nie podrazniając przy tym skóry w ogóle. Używam 3 razy w tyg i zawsze potem nakładam krem nawilżający La Roche-Posay efekt jaki daje współpraca tych dwóch kosmetyków jest świetny!

Ilość zużytych opakowań: 1, zużywania drugiego w toku

Jestem na nie.

Peeling jest bardzo "ostry", podrazniający buzię niestety.
Zostawia dziwny "film" na buzi. U mnie sie nie sprawdził wcale, a szkoda. Jego konsystencja też mi nie pasuje, jest bardzo gęsty. Po jego użyciu mam wrażenie, że skóra nie jest oczyszczona.

Używam tego produktu od: 1 duże w trakcie
Ilość zużytych opakowań: 2 tygodni

Bardzo bardzo przeciętny

W moim odczuciu peeling ten jest naprawdę przeciętny, moja mieszana cera lubi porządne drapaki, wtedy mam pewność że zdarłam całe zło z twarzy. Clinique jak dla mnie jest za delikatny, drobinki za słabe.złuszczenie przeciętne.Nie czuje dogłębnego oczyszczenia po nim wręcz przeciwnie jakiś dziwny film zostawia - co mi przeszkadza..
Produkt jest kremowy przez co wydajny, bezzapachowy, nie podrażnia. tubka mogłaby mieć wygodniejsze otwarcie. Za tą cenę nie spełnił moich oczekiwań. Marka Clinique chyba całkiem wypadnie z mojej kosmetyczki i łazienki - nie mogę się zgrać z żadnym produktem tego producenta. Kolorówka słaba, pięlęgnacja też przeciętna. Szkoda kasy.

Ilość zużytych opakowań: 30ml

Bardzo fajny

Fajny produkt. Świetnie oczyszcza skórę i nadaje jej delikatny film. Nie podrażnia i nie drażni zapachem. Na plus na pewno to ,że jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 30ml