Clinique, 7 Day Scrub Cream Rinse Off Formula

Clinique, 7 Day Scrub Cream Rinse Off Formula

Sprawdź ceny produktu

Usuwa szorstki, łuszczący się naskórek i wygładza skórę. Pomaga zredukować drobne zmarszczki. Toruje drogę preparatom nawilżającym. Produkt odpowiedni dla wszystkich typów skóry.

Bubel

-totalnie nie przypadł mi do gustu ten produkt, chyba pod żadnym względem tak naprawdę,
-nie pachnie, ale tak naprawdę ma taki mało wyczuwalny, nieprzyjemny chemiczny zapach, apteczny trochę,
-bardzo drażni oczy - rzecz jasna nie przecierałam nim oczu, ale kiedy tylko znalazł się w pobliżu albo nawet daleko, np. na policzku, to oczy zaczynały mi łzawić, zużyłam go do końca, ale na pewno nie wrócę,
-jego działanie określiłabym jako bardzo słabe, jak ktoś chce sobie delikatnie oczyścić twarz - wystarczy żel, scrub powinien jednak działać konkretniej,
-konsystencja gęstego kremu z drobinkami, które w odczuci są plastikowe (ale nie wiem, jakie są naprawdę, mówię tylko o wrażeniach),
-te drobinki są wyjątkowo nieprzyjemne pod palcami, tak się ślizgają,
-z całą pewnością nie drapią, w ogóle odnoszę wrażenie, że tylko tak się turlają bez sensu,
-cena nieuzasadniona, w Internecie można go kupił połowę taniej niż stacjonarnie, ale to wciąż o wiele za dużo jak na tę jakość (a raczej jej brak),
-gorszy od wszystkich znanych mi drogeryjnych scrubów,
-chyba jeden z najgorszych produktów Clinique jakich używałam,
-w żaden sposób nie oczyszcza porów,

-/+wydajność standardowa,

+opakowanie ładne, minimalistyczne, jak to Clinique,
+nie ma problemu z dostępnością

Nie polecam, szkoda pieniędzy.

Bardzo fajny produkt.

Mam go i używam i nie zamienię na żaden inny. Jak tylko czuję jakieś krostki na buzi to od razu robię peeling i on to pięknie wyciąga. Na nosie mam rozszerzone pory i on tego do końca nie wyciąga ale wiadomo, peelingiem się nie da tu trzeba zabieg zrobić . Stosuję na suchą skórę, masuję okrężnymi ruchami, po chwili wydobywa się jakby olejek nie wiem co to za składnik ale fajnie nawilża, natłuszcza i uelastycznia skórę. Potem zmywam wodą. Skóra jest czyściutka nie przesuszona, pory oczyszczone, żadnych zaczerwienień chociaż mocno masuję. Drobinki są małe tak jak lubię i jest ich bardzo dużo to też ważne. Na koniec daję jeszcze na zakończenie oczyszczania maseczkę na noc Clinique to rano buzia pięknie promienieje zdrową cerą. Stosując 3 kroki pielęgnacji nie potrzeba za często stosować peelingu ale na początku mojej drogi z Clinique to ten peeling stosowałam 2 razy w tygodniu. Można go używać solo bez pozostałych kosmetyków Clinique, on niczego nie potrzebuje w sumie.

Porażka

-jeden z niewielu kosmetyków Clinique, które totalnie się u mnie nie sprawdziły,
-nie mam jakiejś super zanieczyszczonej cery, raczej normalnie, trochę brudnych wągrów i to wszystko, niestety scrub nic z nimi nie zrobił,
-konsystencja mało peelingująca, krem z drobinkami, nie zdziera,
-nie jest to też konsystencja, którą przyjemnie czuć pod palcami,
-drogi, nie mam pojęcia skąd ta cena, bo szału nie robi,
-brak zapachu,
-nie jest wydajny, bo człowiek tylko dokłada i dokłada w nadziei, że podziała lepiej,
-po zmyciu go z twarzy w zasadzie nie widzę efektu, odnoszę wręcz wrażenie, że zwykłe żele myją lepiej,

-/+to nie tak, że marka nie umie zrobić dobrego peelingu, bo ten nowy różowy z serii Pep-cośtam jest rewelacyjny,

+bardzo ładne opakowanie,
+lubię proste grafiki Clinique,
+dobrze się wydobywa z opakowania

Słaby.

W mojej ocenie ten peeling ma w sobie zbyt mało drobinek, żeby miał szansę coś zdziałać. Owszem, jest ich trochę, ale jednak za mało i są średniej wielkości. Czujesz je niby pod palcami, ale nie czujesz jak złuszczają. Po aplikacji wygładzenie daje bardziej kremowe podłoże produktu. Złudne oczywiście. Generalnie jestem rozczarowana tym kosmetykiem biorąc pod uwagę jego cenę.
W porównaniu z peelingami korundowymi, zwanymi czasami mikrodermabrazją, firm Yoskine czy Ziaja, Clinique 7 Day Scrub wypada naprawdę słabiutko. A przypomnę, że jest dużo droższy. Czasem dziesięciokrotnie. Zużyłam go wzbogacając właśnie korundem, bo solo nie dawał odczuwalnych efektów. Co do zapachu, to peeling pachnie niezbyt ładnie. Tak zielono, surowo. Ale też delikatnie, tak że zapach ten w niczym nie przeszkadza.
Na pewno do niego nie wrócę, bo nie trzeba zbyt dużo, żeby znaleźć coś lepszego, a dużo tańszego.

Nic specjalnego

-niezbyt przyjemny dla naszych dłoni po nałożeniu, ściera je,
-bezzapachowy,
-dość ciężko wychodzi z grubego plastiku, zwłaszcza pod koniec trzeba się namęczyć,
-praktycznie nie ma możliwości wydobycia go do końca,
-wysoka cena,
-mam trochę porów na nosie i brodzie, troszkę na policzkach, nie były jakoś wybitnie oczyszczone,

-/+ dosyć przeciętna wydajność, zależy kto ile potrzebuje/lubi używać na raz,
-/+ przeciętnie ściera martwy naskórek, to nie jest zdzierak nad zdzieraki,
-/+ konsystencja gęsta, co może korzystnie wpływać na wydajność, ja jednak nie uważam tego za zalety, raczej mało znaczący szczegół,

+estetyczne opakowanie, wygodnie zamykana tuba, napisy się nie ścierają,
+dobrze i szybko się zmywa z twarzy, nie zalega

Jest wiele lepszych pilingów w lepszych cenach, więc nie wrócę do niego. Gdyby jednak trafił mi się w jakimś zestawie, bo kilka razy już tak było, zużyję na pewno. Przede wszystkim przeszkadza mi brak zapachu i dość wysoka cena, bo cudów jednak nie czyni.

Delikatny i nawilżający

Dostałam w prezencie ten produkt. Jest to super wydajny peeling do codziennej pielęgnacji twarzy. Delikatne drobiny i kremowa konsystencja. W dodatku nie uczula ani nie podrażnia. Po zastosowaniu tego produktu, nie muszę nakładać tłustego kremu na twarz. Ładnie oczyszcza twarz, zauważyłam zmniejszenie ilość zaskórników
Gdybym miała sama sobie kupić, to bym tego nie zrobiła, cena jest kosmiczna chodź ma cudowne działanie. Idealnie nadaję się na prezent

Delikatny, dla wrażliwej cery

Peeling jest delikatny oraz nie uczula, sprawdzi się dziewczynom z wrażliwą skórą.
Nie wiem co więcej dodać o jego działaniu... W sposób mało inwazyjny i nieprzesuszający usuwa martwy naskórek.
O wiele taniej możemy znaleźć peelingi o identycznym działaniu oraz podobnym delikatnym składzie. Nie robi wielkiego WOW, jest po prostu w porządku.

Mój ulubiony

Peeling świetnie się sprawdza przy mojej skórze. Jest delikatny, kremowy a zarazem ładnie ściera naskórek. Moja skóra ma tendencje do przesuszania i on nie powoduje u mnie nieprzyjemnego "ściągania" skóry. Zapach jest przyjemny. Opakowanie ok. Jedyne co mnie w nim zawsze odstrasza jak mam go kupić to cena, spora cena jak za peeling, ale póki co nie znalazłam lepszego i zawsze do niego wracam.

Całkiem niezły.

Przy dowolnych zakupach na stronie internetowej sklepu Clinique możemy otrzymać dwie dowolnie wybrane przez nas miniatury. I tak o to poznałam ten peeling.

+ świeży zapach
+ jest na bazie kremu
+ dużo drobinek zdzierających
+ drobiny są ostre, ale nie na tyle ostre, żeby zrobić nam krzywdę
+ format podróżny zajmujący mało miejsca w kosmetyczce
+ nie sprawia większych trudności przy aplikacji i podczas masowania twarzy
+ dobrze się spłukuje
+ pozostawia cerę wygładzoną,bez suchych skórek
+ wydajny

- cena, myślę, że wygórowana.

Swoje zadanie spełnia, choć można znaleźć wiele podobnych peelingów w dużo niższej cenie. Z tego względu nie kupię więcej.

Beznadziejny

Najgorszy peeling jaki miałam - po nałożeniu ma bardzo tłustą konsystencję, marze się niemiłosiernie na skórze. Mam wrażenie jakbym posmarowała się masłem ze ścierającymi drobinkami. Brak efektu "gumkowania". Nie oczyszcza cery (nie widzę specjalnej różnicy po aplikacji - o niebo lepszy jest Exfoliating Scrub Peeling Clinique'a). BEZNADZIEJNY.
Nie polecam.

Dobry produkt.

Przyjemny w stosowaniu peeling.

+ Wydajność.
+ działanie - ładnie wygładza i niweluje suche skórki. Nie podrażnia przy tym. Zmniejszenia ilości wągrów nie zauważyłam.
+ Dość delikatny, nada się dla wrażliwców.
+ Konsystencja - nic nie spływa, a łatwo się rozprowadza.
+ Pozostawia twarz na prawdę świeżą.

- Cena.

Używam tego produktu od: pażdziernik 2015

Lubię

Cena może odstraszać, ale warto zainwestować - peeling jest bardzo dobry i bardzo wydajny. Mi starczył na rok przy używaniu 1-2 razy w tygodniu.

Peeling dobrze usuwa martwy naskórek, cera jest zdecydowanie dobrze oczyszczona i wygładzona. Przy regularnym stosowaniu widać poprawę- gładka skóra, mniejsze pory.

W zależności ile produktu nałożymy i z jaką ilością wody możemy regulować jego moc.

Ja mam delikatną skłonność do pękających naczynek i też się sprawdził.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 x 100ml