Gąbeczki do nakładania podkładu

Gąbeczki do nakładania podkładu

Pojemność 2 szt

Miękka i śliska tekstura gąbki pozwala na jednolite i łatwe rozprowadzenie podkładu w płynie lub kompakcie.

gąbki
do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie wiadomo do czego.

Rozwaliła mi się gąbeczka/puszek od pudru (Max Factor Creme Puff) i wtedy kupiłam ten zestaw. Jakie było moje zdziwienie, gdy wyjęłam je w domu z opakowania i okazało się, że w dotyku przypominają bardziej zbitą gąbkę do nakładania podkładu.

Ale postanowiłam mimo wszystko spróbować no i wnioski są jasne: nie ma szans, żeby nałożyć nimi puder w kamieniu czy sypki.

Dalej testowałam je z podkładem i tu też poszło słabo. Gąbka tak wchłania podkład, że musiałam wycisnąć go z 5 razy więcej niż w przypadku typowej gąbeczki do podkładu, żeby cokolwiek nanieść na twarz. Wszystko oczywiście zostało w gąbce, więc potem to wypłukałam. To po prostu marnowanie podkładu.

Poza tym gąbeczka jest bardzo sztywna i przez to nie nadaje się za bardzo do nakładania podkładu w załamaniach twarzy (np. w okolicach oczu czy przy nosie).

Myślę, że jedynie zastosowanie tych gąbek może być do kompaktów, ale ja nie stosuję takich produktów, więc póki co gąbki czekają na lepsze czasy w szufladzie.

Na plus muszę zaliczyć ich bardzo dobrą jakość i trwałość. Jakkolwiek by ich nie wygiąć, na koniec i tak wrócą do pierwotnego kształtu.

Plusy:
+bardzo trwałe

Minusy:
-bardzo sztywne
-nie nadają się do nakładania pudrów w kamieniu czy sypkich
-nie nadają się do nakładania podkładu

Oceniam na 3 gwiazdki, bo sądzę, że do kompaktów mogą być super, ale producent powinien napisać to na opakowaniu, bo inaczej wprowadza ludzi w błąd.

TRAGEDIA

kupiłam je bo gąbeczka dołączona do mojego pudru rozsypała się:P normalnie bym kupiła nowy ale postanowiłam, że zużyje to co zostało na brzegach i potrzebowałam coś taniego żeby wykończyć ten puder zanim kupie nowy...

niestety trafiłam na to coś..jednym słowem TRAGEDIA
śliska powierzchnia na którą nawet nie da sie nabrać pudru. gąbki są twarde, nie da się lekko zgiąć żeby dokładnie rozprowadzić..nie wiem co :P cokolwiek uda nam się na nie nabrać :P
plusy? są mocne, trwałe wręcz niezniszczalne :P

obydwie wylądowały w koszu.

Używam tego produktu od:1 raz
Ilość zużytych opakowań:1 gąbka

fatalne

Właśnie ta śliska powierzchnia mi nie pasuje w gąbkach do makijażu :( Ja lubię takie porowate, które rozprowadzają tyle podkładu ile trzeba, a te tego nie robią, o wiele lepiej posłużyć się palcami. Poza tym na skutek kilkukrotnego użycia gąbki same się "zwijają" i odkształcają :(

Manicure - velvet nails

Gąbka jak gąbka...

Całkiem miłe :) gąbki, średniej jakości. Kupuję je pewnie trochę z przyzwyczajenia. Nie na darmo, mówią że to druga natura. Muszę wypróbować inne. Trwałość mają niezłą, jakość...hm...wydaje mi się że są "nierówne". W kazdym opakowaniu są troche inne, dziwne.Ilość zużytych opakowań: 3 może 4