Lip Care, Wazelina kosmetyczna do ust (różne rodzaje)

Lip Care, Wazelina kosmetyczna do ust (różne rodzaje)

Wazelina o działaniu ochronno - odżywczym:
- polecana do codziennej pielęgnacji i ochrony ust przed szkodliwym
działaniem czynników atmosferycznych i środowiskowych (gwałtowne zmiany temperatury, silny wiatr)
- wygładza, nawilża i delikatnie natłuszcza usta;
- zapobiega łuszczeniu, wysuszeniu i pękaniu naskórka
- delikatnie nabłyszcza wargi
- regularnie stosowana wyraźnie poprawia wygląd ust
- przyjemnie pachnie.
Dostępna w kilku wariantach zapachowych np. czekolada, poziomka, róża, wanilia.

Świetna i tania!

Ja swoją kupiłam w biedronce, i nie żałuję zakupu! Swietnie nawilża (lepiej od nivea i carmex) i ma cudny waniliowo ciasteczkowy zapach! W smaku gorzka. Minus za opakowaniem szkoda że nie ma w sztyfcie. Konsystencja idealna, niezbyt tłusta i długo się trzyma.

warto ją mieć

Usta mam wymagające, więc co trochę testuję różne pomadki, balsamy, które mają być och i ach, upiększać, nawilżać, powiększać, regenerować, no cuda na kiju.
Obietnice spektakularne, a efekty już niekoniecznie. I wtedy wracam do zwykłej wazelinki, która natłuszcza, wygładza i chroni usta, robi co ma robić, bez szumnych obietnic.
Tę konkretną zakupiłam nudząc się w kolejce do kasy w Biedronce. Wersja czekoladowa.
Robi co ma robić i pomaga w awaryjnych sytuacjach. Zostawia usta nawilżone i błyszczące, a do tego z pięknym zapachem czekolady. Zgrabne, małe malutkie pudełeczko. Trzeba nakładać paluszkiem, ale da się to przeżyć.
Wychodząc z domu, wolę mieć pomadkę w sztyfcie, bo bardziej higieniczna w stosowaniu, ale w domu - wazelinka jest ok:).

Czasem najlepsze są najprostsze wyjścia...

Fajniutkie

Poziomkowa i czekoladowa wazelina pachną nieziemsko. Wazelina zabezpiecza usta przed czynnikami zewnętrznymi, nawilża, zmiękcza usta. Metalowy słoiczek jest niesamowicie uroczy i nie boje się, że otworzy się w torebce. Konieczność nabierania palcem to dla mnie mały, ale wybaczalny minus. Gdyby wazelina była dostępna w formie sztyftu, stałaby się moim hitem.

Idealna

Miałam poziomkową i się sprawdziła. Jest idealna na popękane wysuszone usta. Świetnie nawilża, wystarczy troszkę jej nałożyć, jest wydajna. Cena jej jest dość niska i produkt praktycznie wszędzie dostępny.

domowe sposoby na wagry

Słabo

Może gdybym nie miała porównania z innymi produktami do pielęgnacji ust, ocena byłaby lepsza.
Ładnie pachnie (poziomka), świetne opakowanie (na pewno wykorzystam, jak w końcu uda mi się pozbyć zawartości) , sporo zapachów do wyboru, łatwo dostępna. Ale znika z ust w zastraszającym tempie. Staram się ją wykorzystać na noc, zanim zasnę już mam uczucie suchych ust. Zaraz po aplikacji też szału nie ma. Większość moich pomadek jest produktem "cięższym" niż ta wazelina.

Mała rzecz a cieszy :)

Próbowałam różnych, bezbarwnych pomadek ochronnych ..niestety efekt był żaden.
Przyjaciółka poleciła mi właśnie tą wazelinę do ust i przyznam ,że u mnie sprawdza się genialnie :)

Obecnie mam czekoladową ale chętnie wypróbuje inne :)

POLECAM !

Genialna

Małe pudełeczko, a tyle radości :) Za niewielką cenę mamy świetny balsam do ust o tak smakowitych zapachach, ze chciałoby się je zjeść. Wazelina świetnie nawilża i natłuszcza usta, na wiele godzin pozostawiając je ukojone. Zapobiega pękaniu i pierzchnięciu nawet w mroźne i wietrzne dni.

cudne i tanie <3

bardzo fajne wazelinki, do dorwania za naprawdę drobny pieniążek. cudnie pachnie, fajnie się nakłada. opakowanie porządne, metal nie wygina się. usta nawilżone, ładny połysk. polecam :D

Niesamowite zapachy

Można kupić już za 4 zł w Biedronce. Do wyboru cała gama kolorów w cudownych, owocowych i kwiatowych zapachach. Bardzo przyjemnie się wazelinkę nakłada i rozprowadza. Samo działanie też bardzo na plus bo nawilża doskonale i na długo. Nie wchłania się szybko. Wygodnie się korzysta z opakowania, odkręcane opakowanie jest lepsze niż w masełkach Nivei. Bardzo przydatne do stosowania w domu i ogromnie wydajne

Dobra wazelina

Bardzo lubię tą wazelinę głównie ze względu na ładny poziomkowy zapach. Zapach jest trochę chemiczny i przy dłuższym stosowaniu może drażnić. Nawilża usta, nie podrażnia, wygładza. Ma gęstą konsystencję przez co długo się utrzymuje. Jest wydajna i tania. Ma ładne i praktyczne opakowanie. Już przymierzam się do kupienia kolejnej z tej serii.

Chemiczny zwyklak

Posiadałam 3 wersje- poziomkową, różaną i pomarańczową. Czekoladową testowałam. Od wazeliny oczekuję połysku, natłuszczenia i nawilżenia- w końcu to tylko wazelina więc nie liczmy na cuda. Ma pełnić funkcję ochronną ;)
+Ochrania i natłuszcza usta
+Wygładza i nadaje połysk
+Zmiękcza
+Jest wydajna

-Zapachy. Przez jakiś czas nawet mi się podobały- zwłaszcza poziomka jako mało oklepany w kosmetykach zapach. Jednakże są sztuczne i chemiczne a po jakimś czasie zwyczajnie drażnią i męczą powonienie
-Opakowanie. Słoiczki topornie się odkręcają, odginają się a wtedy korzystanie z nich to katastrofa

Reasumując chyba wolę zwykłą wazelinę bez dodatków zapachowych. Działanie to samo, cena niższa, bez wkurzających aromatów. Jeżeli nie przeszkadzają Ci mało naturalne aromaty to wypróbuj poziomkę. Róża jest konfiturowa i babcina. Pomarańcza mdła . Czekolada dusząca i czekoladopodobna.

Najlepsza poziomkowa

Moją ulubioną wersją jest ta poziomkowa,jest cudowna, obłędnie pachnie,bardzo słodko,ładnie nawilża,stosuje głownie przed pomadkami by nawilżyć usta i po użyciu płynnych pomadek. Wazelina jest bardzo wydajna .Cena niska,na pewno kupie ponownie.

Bardzo dobre :)

Kupiłam je kiedyś w Biedronce - zdecydowałam się na wersję poziomkową i czekoladową - wydały mi się najciekawsze. Bardzo fajnie nawilżają usta, sprawdzą się w każdej sytuacji. Zapachy bardzo fajne, nie są jakoś bardzo chemiczne. Jedyną wadą jest według mnie opakowanie - słoiczek jest miękki, łatwo brudzi się pod zakrętką (nie wygląda to estetycznie), nalepka z nazwą też dość szybko traci na urodzie - odłazi (nierówno, pęka, brudzi się). Mimo to z pewnością wrócę po inne wersje, bo produkt jest naprawdę dobrej jakości :)