Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lip Care, Wazelina kosmetyczna do ust (różne rodzaje)

Lip Care, Wazelina kosmetyczna do ust (różne rodzaje)

Cena już od 5,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wazelina o działaniu ochronno - odżywczym:
- polecana do codziennej pielęgnacji i ochrony ust przed szkodliwym
działaniem czynników atmosferycznych i środowiskowych (gwałtowne zmiany temperatury, silny wiatr)
- wygładza, nawilża i delikatnie natłuszcza usta;
- zapobiega łuszczeniu, wysuszeniu i pękaniu naskórka
- delikatnie nabłyszcza wargi
- regularnie stosowana wyraźnie poprawia wygląd ust
- przyjemnie pachnie.
Dostępna w kilku wariantach zapachowych np. czekolada, poziomka, róża, wanilia.

Genialna

Małe pudełeczko, a tyle radości :) Za niewielką cenę mamy świetny balsam do ust o tak smakowitych zapachach, ze chciałoby się je zjeść. Wazelina świetnie nawilża i natłuszcza usta, na wiele godzin pozostawiając je ukojone. Zapobiega pękaniu i pierzchnięciu nawet w mroźne i wietrzne dni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504926].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabo

Może gdybym nie miała porównania z innymi produktami do pielęgnacji ust, ocena byłaby lepsza.
Ładnie pachnie (poziomka), świetne opakowanie (na pewno wykorzystam, jak w końcu uda mi się pozbyć zawartości) , sporo zapachów do wyboru, łatwo dostępna. Ale znika z ust w zastraszającym tempie. Staram się ją wykorzystać na noc, zanim zasnę już mam uczucie suchych ust. Zaraz po aplikacji też szału nie ma. Większość moich pomadek jest produktem "cięższym" niż ta wazelina.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547681].usefull || 0 }}% pomocna.

Mała rzecz a cieszy :)

Próbowałam różnych, bezbarwnych pomadek ochronnych ..niestety efekt był żaden.
Przyjaciółka poleciła mi właśnie tą wazelinę do ust i przyznam ,że u mnie sprawdza się genialnie :)
Produkt mocno nawilża usta a przy tym jest tani i bardzo wydajny .
Obecnie mam czekoladową ale chętnie wypróbuje inne :)

POLECAM !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545226].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna i tania!

Ja swoją kupiłam w biedronce, i nie żałuję zakupu! Swietnie nawilża (lepiej od nivea i carmex) i ma cudny waniliowo ciasteczkowy zapach! W smaku gorzka. Minus za opakowaniem szkoda że nie ma w sztyfcie. Konsystencja idealna, niezbyt tłusta i długo się trzyma.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502331].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

cudne i tanie

bardzo fajne wazelinki, do dorwania za naprawdę drobny pieniążek. cudnie pachnie, fajnie się nakłada. opakowanie porządne, metal nie wygina się. usta nawilżone, ładny połysk. polecam :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471527].usefull || 0 }}% pomocna.

Niesamowite zapachy

Można kupić już za 4 zł w Biedronce. Do wyboru cała gama kolorów w cudownych, owocowych i kwiatowych zapachach. Bardzo przyjemnie się wazelinkę nakłada i rozprowadza. Samo działanie też bardzo na plus bo nawilża doskonale i na długo. Nie wchłania się szybko. Wygodnie się korzysta z opakowania, odkręcane opakowanie jest lepsze niż w masełkach Nivei. Bardzo przydatne do stosowania w domu i ogromnie wydajne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454147].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra wazelina

Bardzo lubię tą wazelinę głównie ze względu na ładny poziomkowy zapach. Zapach jest trochę chemiczny i przy dłuższym stosowaniu może drażnić. Nawilża usta, nie podrażnia, wygładza. Ma gęstą konsystencję przez co długo się utrzymuje. Jest wydajna i tania. Ma ładne i praktyczne opakowanie. Już przymierzam się do kupienia kolejnej z tej serii.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445181].usefull || 0 }}% pomocna.

Chemiczny zwyklak

Posiadałam 3 wersje- poziomkową, różaną i pomarańczową. Czekoladową testowałam. Od wazeliny oczekuję połysku, natłuszczenia i nawilżenia- w końcu to tylko wazelina więc nie liczmy na cuda. Ma pełnić funkcję ochronną ;)
+Ochrania i natłuszcza usta
+Wygładza i nadaje połysk
+Zmiękcza
+Jest wydajna

-Zapachy. Przez jakiś czas nawet mi się podobały- zwłaszcza poziomka jako mało oklepany w kosmetykach zapach. Jednakże są sztuczne i chemiczne a po jakimś czasie zwyczajnie drażnią i męczą powonienie
-Opakowanie. Słoiczki topornie się odkręcają, odginają się a wtedy korzystanie z nich to katastrofa

Reasumując chyba wolę zwykłą wazelinę bez dodatków zapachowych. Działanie to samo, cena niższa, bez wkurzających aromatów. Jeżeli nie przeszkadzają Ci mało naturalne aromaty to wypróbuj poziomkę. Róża jest konfiturowa i babcina. Pomarańcza mdła . Czekolada dusząca i czekoladopodobna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1427336].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza poziomkowa

Moją ulubioną wersją jest ta poziomkowa,jest cudowna, obłędnie pachnie,bardzo słodko,ładnie nawilża,stosuje głownie przed pomadkami by nawilżyć usta i po użyciu płynnych pomadek. Wazelina jest bardzo wydajna .Cena niska,na pewno kupie ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399906].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobre :)

Kupiłam je kiedyś w Biedronce - zdecydowałam się na wersję poziomkową i czekoladową - wydały mi się najciekawsze. Bardzo fajnie nawilżają usta, sprawdzą się w każdej sytuacji. Zapachy bardzo fajne, nie są jakoś bardzo chemiczne. Jedyną wadą jest według mnie opakowanie - słoiczek jest miękki, łatwo brudzi się pod zakrętką (nie wygląda to estetycznie), nalepka z nazwą też dość szybko traci na urodzie - odłazi (nierówno, pęka, brudzi się). Mimo to z pewnością wrócę po inne wersje, bo produkt jest naprawdę dobrej jakości :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340536].usefull || 0 }}% pomocna.

Wazaliniara

Balsamy do ust stosuję nałogowo. Najchętniej sięgam po te z Yves Rocher i oczywiście w międzyczasie po nowości. Mam tego naprawdę wiele, w każdej kurtce, torebce, w szafce nocnej, łazience, u siebie, w domu rodzinnym.
No istny arsenał.

Oceniam wersję waniliową:
+ przyjemny słodki waniliowy zapach
+ idealny produkt na zimę
+ ładnie nabłyszcza usta
+ chroni przez mrozem i wiatrem
+ jest wydajny
+ w przystępnej cenie

Zastosowanie:
- tradycyjnie na usta
- stosuję także do smarowania skórek przy paznokciach
- do pielęgnacji suchej skóry na łokciach
- mieszam z kolorowymi pomadkami, tworząc balsamy koloryzujące
- na końcówki włosów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1339351].usefull || 0 }}% pomocna.