Spiced Green Tea EDP

Spiced Green Tea EDP

Cieplejsza, zdecydowanie bardziej zmysłowa wersja, znanego już od dośc dawna zapachu Green Tea. Zapach doskonały na chłodniejsze dni, rozgrzewający korzennymi nutkami, ale ciągle świeży i energetyzujący, co stanowi paradoks wśród perfum.
Zmieniło się także opakowanie. Wzornictwo pozostało to samo, ale chłodna zieleń ustapiła miejsca słonecznemu pomarańczowemu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytryna, pomarańcza, czarna herbata, zielona herbata
nuta serca: anyż, jaśmin, imbir, biały cyklamen, kardamon
nuta bazy: paczula, wanilia.

Cena: ok. 120zł / 50ml

pomyłka

wielka pomyłka perfumeryjna ( moim zdaniem). o ile green tea i 5ta aleja są znośne dla nosa, miłe, aczkolwiek przeciętne, tak to paskudztwo jest nie do zniesienia. Wole perfumy w wyższej pułki, ale zaciekawiona promocją, gdzie 100 ml tego czegoś kosztowało niecałe 40 zł pokusiłam się o spryskanie nadgarstka. Od razu wiadomo było czemu tak tanio. Pierwsze nuty - u mnie pieprz i lukrecja - są oszałamiające ( w negatywnym słowa tego znaczeniu) i na nieszczęście - ciężko się pozbyć tego zapachu (jedyny plus, choć nie dla mnie, to trwałość) Nie polecam, choć pewnie znajda się zwolenniczki i tego dziwoląga :)

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Obrzydliwy!

Najohydniejszy zapach jaki kiedykolwiek wąchałam! Psiknęłam nim karteczkę w Rossmannie i krzyknęłam głośno \"o fuj!\", koleżanka odskoczyła a druga uciekła na Rimmela. Zapach jest drażniący, nie do noszenia na sobie. Jako przyprawa może byłby ok ale jako perfumy stanowczo mówię mu NIE!!!

Używam tego produktu od: psiknęłam raz i nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań: 1 ml

Mój Skarbek

Miłość od pierwszego niucha. Kupiłam w promocji w Ross. za 49 zł. Chodził za mną od 2 miesięcy.
Zapach etno , zero słodyczy,o wiele ciekawszy niż sama green tea, cieplejszy i trwalszy.Zmysłowy, lecz nie nachalny. Może odpowiednim słowem byłoby ,,zakręcony" ? Nie dający o sobie zapomnieć.
Idealny dla osób lubiących styl etno,to takie zapachowe ,,Pożegnanie z Afryką" ....Zdecydowanie mój ukochany :)

Używam tego produktu od:1 tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

TOP 10 męskich perfum

nie!

Kupiłam skuszona niską ceną (20 zł) w drogeri a teraz żałuję... i chyba wiem dlaczego taka "przecena".
Początkowo fajny, ciekawy gorzki zapach herbaty a potem to już tylko gorzej...
Zapach staje się niestety mocny, nieznośny, czuć paprykę i pieprz.
Nie polecam!
Estetyka opakowania : co tu dużo pisać toporna i brzydka.
Jak na razie leży sobie na półce, czasem stosuje by zabić nieładne zapachy papierosów w pokoju, taki odświeżacz powietrza...Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op. które leży na półce

Wewnetrzny fuj ;)

Po rozpyleniu jest nieźle - zielona herbata kardamonowa, ciepło, pikantnie i orzeźwiająco jednocześnie, ale już po kwadransie pojawia się gorzkie, nieświeże, brudne zielsko. Nuta, która w dużej ilości wystepuje też w Sunflowers lub Ardnbeauty. :eek: Nie lubię takich zapachów, dziękuję...
Buteleczka nieładna

edit: po użyciu sporej ilości dłużej utrzymuje sie zapach zielonej herbaty z kardamonem (tylko czasem czuć ogórka konserwowanego), ale trwałość delikatnie mówiąc nie powala - po pięciu godzinach prawie nic już nie czuć

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:testy

'Popieprzona' herbatka

Kupiłam zaintrygowana dopiskiem "Spiced" w nazwie i nie był to zły zakup. Zapach bowiem jest śliczny, ma w sobie i nutkę zielonej herbaty, i czegoś pikantnego. Te orientalne przyprawy zostały naprawdę bardzo dobrze dobrane, bo zapach tworzy jedną zgraną całość i pięknie stopniowo rozwija się na skórze. Jedyny minus to to, że nie utrzymuje się zbyt długo, jednak jestem w stanie mu to wybaczyć. Po raz kolejny E. Arden pokazała, że jej herbatki są niezastąpione ;)

Ilość zużytych opakowań: pół flakonu

a mi się podoba

Wydaje mi się, że ten zapach można albo lubić, albo nie. Ciężko być mu obojętnym. Na pewno jest bardzo oryginalny i nie typowy. Ciężko pomylić go z czymś innym. Na początku jest mocny, zapach mocnej niesłodzonej herbaty. Jednak z czasem się rozwija, robi się lżejszy i delikatniejszy. Dochodzą do tego cytrusy, wyczuwam pomarańczę albo cytrynę. Ja go bardzo lubię, jest świeży i do stosowania na co dzień.
Cena i pojemność- 100 ml sprawia, że psikam się tym do woli i nie muszę oszczędzać.
Także:
trwałość- przeciętna.
cena- śmieszna, częste promocje w SP albo R. W cenie regularnej za 100-120/ 100 ml raczej bym się nie k.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

inny

Podoba mi się! Zapach delikatny, ale nie tak banalny jak klasyczna herbatka, chociaż i w tym przypadku trwałość pozostawia wiele do życzenia, to jednak wydaje się być trwalszy, może właśnie za sprawą tych przypraw. Ma w sobie coś oryginalnego, czego do tej pory nie znalazłam w innych zapachach, zwyczajnie inny od wszystkich, niepowtarzalny i trudny do pomylenia z jakimkolwiek innym zapachem. Taki z pazurem, ale jednocześnie świeży i delikatny. Idealny na koniec lata / początek jesieni:)

Używam tego produktu od:

herbata+papryka

Dla wielbicieli czarnej, mocnej herbaty i papryki wszelkiego rodzaju. Mi sie podoba. Taki przyprawowy swiezak. Trwałosc niska, ale ładnie sie rozwija. Na poczatku czuc głownie ostrą herbate jakby z papryka wlasnie, a z czasem zapach rozwija sie na kwiatwo-warzywny (i to w pozytywnym sensie:))Używam tego produktu od:kilka mies
Ilość zużytych opakowań:1x30ml

Cudo :)

Kupiłam seteczkę za 40 zł w Super Pharm :D Wybieraliśmy z TŻ,dlugo się nie zastanawiałam.Jemu ten zapach bardzo się podoba.
Zapach jest cudowny-na początku czuję Earl Greya,aromatyczna,czarną herbatę.Potem jest gorzka,intensywna zielona herbatka,lekko pomarańczowa.Następnie niestety zapch słabnie,czuc te bazowe nuty,ale bardzo delikatnie.
Trwałośc-pozostawia niestety wiele do życzenia :( Ja muszę się nim mocno i dośc często psikac (co ok.2 h,ale kilka mocnych psików).Za to wielki minus.
Opakowanie-proste,ale ładne.Troszkę toporne (100 ml to duża butelka,mogła by byc zgrabniejsza).Podoba mi się,ale nie powala.
Cena-no cuż,mi się udało upolowac w dobrej cenie ;)
Przyznam bez bicia-moja ocena jest troszkę zawyżona przez wzgląd na zapach,który z TŻ uwielbiamy :) Jednak powinna byc jeszcze z * mniej za trwałośc i opakowanie ;)

Ilość zużytych opakowań: w takcie 100 ml

Mój codzienny

Zakupiłam,bo podobała mi się klasyczne herbatka ;) tena zapac jest trochę mocniejszy i dłużej się utrzymuje.

Na mnie zapachy Arden utrzymują się długo.

Nie mogę się wypowiedzieć na temat dominujących nut,bo się na tym nie znam,ale zdecydowanie czuć trochę korzennych przypraw w tej herbatce ;)

Zapach świetny na dzień,na wieczór wolę mocniejsze akcenty jak Sunflowers.

Podsumowując nie radzę kupować w ciemno,bo tak jak Sunflowers jest to zapach, który się albo bardzo kocha( jak ja) albo nienawidzi.

Cena śmieszna za 100ml 60 zł :D

Ilość zużytych opakowań:jedno 100 ml w trakcie

Mocna herbata

Poczatek to bardzo mocna, czarna herbata bez cukru z dodatkiem cytryny, ale cytryna jest delikatnie wyczuwalna i musze przyłozyc nos do nadgarstka, zeby ja poczuc. Po pewnym czasie dochodzi swieza pomarancza i czuje cos na ala kształt zielonej herbatki.
Reszty nut, jak anyzku, imbiru i innych przypraw nie czuje na szczescie, bo za nimi nie przepadam. Po przyłozeniu nosa do nadgarstka wyczuwam jakies przyjemne owoce, nie potrafie jednak ich sprecyzowac.
Całosc jest swieza i taka soczysta nie ma w sobie ani grama cukru i dobrze, bo zapewne zapach straciłby swoj urok. Podoba mi sie nawet, ale zanim kupie porzonnie sie nad nim zastanowie

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy