Eris, Nawilżający puder w kremie

Eris, Nawilżający puder w kremie

Dla cery normalnej lub suchej. Zawira w skłądzie kompleks naweilżający Glucam i naturalne filtry UVA i UVB. Poprawia koloryt cery, maskuje drobne niedoskonałości, nadaje jej zdrowy koloryt - naturalny bądź pastelowy.

Cena: ok. 13 zł

Sredni

Puder jak puder. Znalazłam go w szafce u mamy, nie uzywała go, a mi ssię skonczył stary.
Jak dla mnie słabo kryje, a jak się go da więcej, to tworzy się tzw "maska" na twarzy. I bardzo szybko traci swoją moc.
Plusem jak dla mnie jest to, że dobrze komponuje się z moją cerą.
Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pól jednego

Tylko pod oczy :)

Zgadzam się z opiniami-bardzo średni podkład. Tworzy maskę i w ogóle sztuczny efekt, bleh :/. Ale znalazłam na niego sposób- używam koloru naturalny słoneczny pod oczy. Mam cienie pod oczami, a ten kolor świetnie je rozjaśnia. Myślę, że sprawuje się w tej roli lepiej od korektorów rozświetlających, dośc drogich zresztą i o małej pojemności. Mi jedna tubka tego podkładu wystarcza na ponad rok :D. Eris pod oczy + puder Rimmela Stay Matt = delikatny makijaż :D. Spróbujcie mojej opcji...;)

Używam tego produktu od:3 lat

Raczej juz nie :(

Hmmm... Juz go nie kupie. Na poczatku po nalozeniu wygladal na twarzy jak maska i nalezalo wlozyc wiele wysilku zeby wygladal w miare normalnie. Znikal ze skory zdecydowanie zbyt szybko.
Jedyny plus to kolor i cena.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

dobry

Bardzo zdziwiło mnie tak wiele negatywnych recenzji... Ja lubię ten podkład. Ma lekką konsystencję, stapia sie ze skórą, w miarę dobrze kryje, nie tworzy maski na twarzy, chyba faktycznie lekko nawilża.
Jest dosyć trwały. Mogę się przyczepić jedynie do trochę pomarańczowego koloru "jasnego", ale dla mnie chyba każdy podkład jest zbyt marchewkowy ;) Wielką zaletą kosmetyku jest jego cena-niecałe 10 zł! Polecam :)

no nie i juz!

Tak to jest wyslac kogos z poleceniem 'kup mi jakis fluid'. Wiem ze okreslenie 'jakis' nie jest precyzyjne i moze to moja wina jednak gdy uzylam tego czegos dostalam szalu. Fluidow wszelakich uzywam z zadka i przewaznie tylko dla efektu zmatowienia lub po ciezkiej nocy dla ujednolicenia kolorytu. Ten oto fluid nalozony jakims cudem (jak jakos kolezanka napisala 'popackaniu' na twarzy) spowodowal ze cala moja twarz nawet bez takich tendencji zaczela sie niemilosiernie swiecic. Czolo, nos - wysoki polysk. Zostalo mi do wyboru posypywac juz i tak nienaturalnie wygladajaca twarz pudrem sypkim lub zmycie tego. Wybralam zmycie.

Jest tani owszem ale i tak szkoda czasu, pieniedzy - nawet tych niewielkich.

Moja mama ktora zdecydowala sie na nalozenie tego na dzien caly po zmyciu ujarzala na swej twarzy sliczne plamy - czyzby uczulenie??

hmmm

kupiłam go dawno kiedy jeszcze mało wiedziałam o podkładach, chyba w jakims supermarkecie... uwazam ze jest to zwykły podkład do "packania" po twarzy, po prosty pozostaje na twarzy przez jakis czas, ujednolica koloryt. nie maskuje plam, wyprysków, cieni. rzeczywiscie nawilza.bardziej przypomina mi wiec nawilzający krem koloryzujący. nie uzywam go , bo oczekuje wiecej.

wyróżnię się..

jestem BARDZO ZDZIWIONA tak negatywnymi opiniami,co do tego podkładu!! ja go poprostu KOCHAM uzywam juz bardzo dlugo, koloru "naturalny słoneczny" i uwazam,ze jest boski.
sprawia,ze moja cera wyglada jednolicie i swieżo, kryje bardzo dobrze, u mnie się trzyma wyśmienicie. nakładam go ok6 i ok 15 jeszcze go mam ,bez zadnych poprawek,naprawde jest super. nie schodzi,nie tworzy plam,smug jest CUDOWNY.

nie taki najgorszy

Nie jest taki zły, ale i za specjalny też nie, poprostu wart swojej ceny. Z rozprowadzaniem nie miałam żadnych problemów, wręcz przeciwnie, całkiem dobrze się rozprowadzał. Kryje ani za mocno i ani za lekko czyli o.k. Co do trwałości, to faktycznie cienki bolek z niego, ale ścierając się nie zostawia plam i nierówności i jednak trochę nawilża.

kiepski

daje dwie * za kolor, bardzo mi pasuje, mialam odcień naturalny i na mojej twarzy wyglądał rzeczywiście naturalnie:-)
na tym się zalety kończą.
po nałożeniu twarz bardzo sie świeci, więc konieczny jest puder sypki. ja uzywam pudru Luminelle, ktory z innymi podkladai wygląda dobrze a z tym fatalnie. pory sa strasznie podkreślone, a po 2-3 godzinach robi się maska. Ogolnie to nie wart nawet tych 10zl.
Chociaż na mojej koleżance wygląda świetnie...

eee...

Kosmetyk ma odpowiednią konsystencję i nie ma zapachu. Dobrze rozprowadza się go na skórze ale nie chce się w nią wtopić; nic nie nawilża i prawie co nie kryje. Na mojej koleżance tak zachęcająco wyglądał że go kupiłam ale to podkład raczej nie dla mnie – nie matuje ale nie musi bo ma nawilżać więc dobrze ale nie daje efektu promienności i lekkości a wręcz przeciwnie są po nim smugi. Z kolorem ciężko w ogóle źle go dobrałam ale te wszystkie odcienie są pomarańczowe bez względu na nazwę; kosztuje około 10 zł ale i tego mi szkoda...Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.

nie polecam

oj,żałuje,bardzo żałuje,że się na niego skusiłam :( ma same wady,kolorystyka taka sobie,jakosc to juz wogole pozostawia dużo do zyczenia...nie można go rozprowadzić,bo jest zbyt tępy,jak już się z nim pomęcze i w końcu nałoże,to efekty są mizerne :( zbiera się w zakamarkach na mojej twarzy...bleee...

Kiepski

Kupiłam kiedyś "na szybko" bo jest tani, ale nie warto: kiepsko się rozprowadza, nie można nałożyć cienkiej warstwy (za gęsty), jest bardzo widoczny na twarzy, słabo kryje a do tego po krótkim czasie zamiast efektu nawilżenia miałam efekt przetłuszczenia skóry. I kolor był niespecjalny (miałam odcień "naturalny"). Bardzo nietrwały!