Nature Box, Szampon z olejem z awokado

Nature Box, Szampon z olejem z awokado

Szampon Nature Box ze 100% tłoczonym na zimno olejem z awokado. Regeneruje zniszczenia i wygładza włosy po same końce.

Bez siarczanów*, silikonów, parabenów i sztucznych barwników.
84%** składników pochodzenia naturalnego.
Opakowanie wykonane w 25%
z plastiku z recyklingu.
Formuła wegańska.

*bez surfaktantów z grupy siarczanów, **w tym woda

Świetny szampon!

Jestem bardzo mile zaskoczona efektem stosowania produktów linii Nature Box! ❤ Nie oczekiwałam spektakularnych efektów, ponieważ moje włosy po rozjaśnianiu stały się wyjątkowo suche i trudne w rozczesywaniu. Jednak po użyciu szamponu i odżywki, włosy niemal natychmiast po wyschnięciu stały się gładkie i miękkie, a także pięknie dociążone ???? Dodatkowo żel pod prysznic i balsam do ciała Nature Box cudownie pachną i nadają skórze odpowiednie nawilżenie, bez pozostawiania tłustej warstwy :)

Nature Box

Co do kosmetyków Nature Box jestem na tak!
Zawsze tuż po umyciu włosów jakimkolwiek szamponem i przed nałożeniem odżywki są strasznie poplątane. Po umyciu ich szamponem z awokado nie były one tak poplątane, a po nałożeniu odżywki były już zupełnie gładkie w dotyku. Mega dla mnie był też balsam. Zapach świeży, przyjemny. Ogólnie polecam

Moje włosy bardzo dobrze przyjęły zmianę szamponu (zwykle jak zmieniam to pojawia się łupież). Bardzo ładnie pachnie i nie trzeba nakładać go dużo. Po pierwszym zastosowaniu widziałam dużą zmianę w wyglądzie moich włosów-są lśniące, gładkie, miękkie, ładnie pachną. Myślę że pozostanę przy tam szamponie na długo. Bardzo dziękuje że mogłam przetestować ten szampon :) ♥

Recenzja

Bardzo dobry produkt moje włosy są odżywione miękkie i pachnące napewno bym sięgneła jeszcze raz po ten szampon i poleciła bym go przyjaciółce.

* opinia dodana dnia: 2018-08-30 20:27

Pozytywnie

Szampon pozytywnie mnie zaskoczył. Włosy po nim są miękkie, delikatne i wyraźnie nawilżone. W dodatku ślicznie pachną i łatwo się rozczesują.

* opinia dodana dnia: 2018-08-22 15:16

Świetne Produkty :))

produkty Nature Box są wyjątkowe ponieważ świetnie nadają się do moich włosów o zabiegach keratynowego prostowania. szampon oraz odżywka nie niszczą efektów zabiegu dzięki swoim naturalnym składnikom i brakiem silikonów oraz parabenów . Świetnie je nawilżają przy czym również wzmacniają.
Natomiast balsam oraz żel mają cudowną konsystencje i świetnie się rozprowadzają . Nawilżają ciało przy czym pozostawiają długi oraz intensywny cudowny zapach awokado .
Z pewnością będę je polecała moim najbliższym oraz wszystkim znajomym a sama z chęcią będę z nich korzystała regularnie . To jedne z lepszych produktów jakie miałam okazje wypróbować .

Totalnie naturalne odświeżenie.

Codziennie myję włosy, doskonały skład szamponu na taką okazję. Uczucie odświeżenia i delikatny zapach. Brak składników drażniących, wielki plus.

* opinia dodana dnia: 2018-08-22 18:35

nature box

super kosmetyki na pewno poolece innym i sama kupię ;) polecam innymsuper kosmetyki na pewno poolece innym i sama kupię ;)polecam innymsuper kosmetyki na pewno poolece innym i sama kupię ;) polecam innymsuper kosmetyki na pewno poolece innym i sama kupię ;)polecam innym

Cudo ????????

Produkty o delikatnym słabo wyczuwalnym zapachu . Świetny skład włosy po umyciu są gładkie w dotyku i sypkie niczym po wyjściu z salonu. Widocznie odzywione . Jestem oczarowana produktem. Z przyjemnością sięgnę po inne kosmetyki tej firmy.

Gorąco polecam produkty nature box. Wcześniej miałam bardzo matowe i suche włosy teraz zauważyłam poprawę stały się bardziej lśniące i nawilżona.

* opinia dodana dnia: 2018-08-29 16:48

Moje włosy go lubią

Szampon warty polecenia. Już po pierwszym użyciu byłam zadowolona z jego skuteczności, zapachu, konsystencji i wydajności. Ale nauczona doświadczeniem, po entuzjastycznej reakcji po pierwszym użyciu postanowiłam dać sobie czas na "przyzwyczajenie" włosów do tego produktu i sprawdzenie, czy po kilkunastu myciach nadal będę zadowolona. No i co tu dużo mówić - reakcja bez zmian. Wygląda na to, że moje włosy polubiły ten szampon. Jestem bardzo ciekawa innych szamponów z tej serii.

Fajny

Ładne opakowanie duża pojemność to zapewne atuty tego szamponu który ma piękny zapach Jest rzadszej konsystencji niż szampony jakie do tej pory miałam dość mocno się pieni i świetnie oczyszcza włosy Jest delikatny w swym działaniu z naturalnych składników Za wcześnie aby pisać o efektach bo 2 tygodnie to jeszcze za mało jak na razie szampon nie spowodował u mnie łupieżu i fajnie pomaga w rozczesywaniu włosów