Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Pharmaceris A, Puri - Sensipil, Delikatny peeling enzymatyczny

Pharmaceris A, Puri - Sensipil, Delikatny peeling enzymatyczny

Cena już od 18,97 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Peeling polecany dla skóry delikatnej, nadwrażliwej, podatnej na podrażnienia i alergię, szarej oraz zmęczonej.
Działanie:
Zawarte w peelingu naturalne enzymy proteolityczne doskonale usuwają martwe komórki naskórka bez konieczności tarcia. Peeling wygładza i lekko rozjaśnia skórę wyrównując jej koloryt. Formuła wzbogacona została o higroskopijne cząsteczki wzmacniające właściwości nawilżające peelingu. Preparat regeneruje skórę zwiększając jej zdolność do przyswajania substancji aktywnych zawartych w kremach.
Zaawansowane formuły IMMUNO-PREBIOTIC oraz LEUKINE-BARRIER ukierunkowane są na regulację systemu immunologicznego skóry i łagodzenie podrażnień. Stymulują wzrost ochronnej, fizjologicznej mikroflory naskórka, zmniejszając nadwrażliwość skóry. Aktywnie zapobiegają podrażnieniom, zaczerwienieniom, świądowi oraz pieczeniu, wpływając na zdrowy wygląd i stan skóry.

enzymatyczne
Cera
wrażliwa
hipoalergiczna
krem
w tubce
50 – 100ml

Bardzo dobry

Jakiś czas temu postanowiłam zmienić pielęgnację skóry twarzy i zrezygnowałam z peelingów z drobinkami na rzecz tych enzymatycznych. Jestem posiadaczką cery mieszanej w kierunku suchej i nie mogłam się uporać z suchymi skórkami w okolicach nosa szczególnie, Po tym peelingu, który stosuję 2-3 razy w tygodniu, a zaraz po nim nakładam maskę z glinki mój problem zniknął. Peeling jest dość delikatny, dlatego trzeba stosować go regularnie, bo inaczej trudno będzie zobaczyć jakieś efekty. Jedyne co mi w nim przeszkadza to wydajność, bo trzeba go całkiem sporo nałożyć, aby poczuć, że w ogóle nałożyło się coś na twarz, dlatego odejmuję pół gwiazdki ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403536].usefull || 0 }}% pomocna.

może być

Jest dosyć skuteczny, ale czasem nie daje rady i muszę usunąć naskórek mechanicznie np. ściereczką muślinową (wtedy, kiedy mocno łuszczy się skóra). Nie jest zbyt drogi i jest wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948948].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy!

Posiadam cerę suchą i wrażliwą. Próbowałam kilku peelingów, ale ten okazał się najlepszy. Wygładza i nawilża, skóra przestała się łuszczyć. Jest też bardzo wydajny. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926201].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Nic nie robi.

Dla mojej mieszanej skóry jest za słaby, lubię peelingi enzymatyczne ale ten nic nie robi, dosłownie nie widzę żadnej różnicy przed i po użyciu. Dlatego też nigdy go już nie kupie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[909528].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Kupiłam go na internecie w tańszej cenie. Ogólnie jestem zadowolona. Ma konsystencje wodnistą, więc jest dość wydajny. Łatwo się go rozprowadza, w zasadzie jest bezzapachowy. Mam skóre naczynkową, ze skłonnościami do przesuszania się i jednocześnie błyszczenia strefy T. Przyznam że co prawda nie usunął on wszystkich moich suchych skórek, jednak skóra po nim jest miękka, nawilżona i odpowiednio napięta. Nie podrażnia mojej skóry i nie uczula.
Plusy:
>sprawia że skóra jest aksamitna, miękka w dotyku
>nie uczula
>jest wydajny
Minusy:
>cena
>nie do końca radzi sobie z wszystkimi skórkami

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[857352].usefull || 0 }}% pomocna.

zbyt delikatny jak nawet na enzymatyczny

Produkt nie uczula naszej skóry, na pewno jej nie zaszkodzi: nie zatyka porów, nie wysusza skóry, ma przyjemną konsystencję i zapach.....ale.....poza tym niewiele więcej. Ja nie czuje żadnego oczyszczenia, złuszczenia, no może jakieś krótkotrwałe nawilżenie. Na pewno nie jest wart swojej ceny, chociaż podejrzewam, że dla skrajnych atopowców może być strzałem w dziesiątkę.
Pozdrawiam

Ilość zużytych opakowań: 1 nie skonczylam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[856132].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zamienię na żaden inny

Z moją cera mieszaną już wiele razy przekonałam się, jak bardzo muszę uważać w doborze kosmetyków (zarówno tych do makijażu jak i do pielęgnacji skóry).
Jednak ten peeling okazał się strzałem w dziesiątkę.
Jest bardzo delikatny, po nim moja skóra nie jest sztucznie napięta i przede wszystkim pozostawia ją nawilżoną i odżywioną.
Jest to jeden z lepszych peelingów jaki używałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[833265].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatny.

Jakiś czas temu przerzuciłam się na peelingi enzymatyczne, ze względu na rozszerzone naczynka, z którymi muszę obchodzić się delikatnie.
A że lubię markę Pharmaceris, zdecydowałam się na ten produkt.
Peeling rzeczywiście ładnie radzi sobie z oczyszczaniem cery, jednocześnie nie podrażnia ani nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych.
Ponadto jest to produkt apteczny, polski, w dosyć przystępnej cenie, choć wiadomo- każdy może mieć inne zdanie ;)
Wiadomo, jeżeli ktoś ma cerę normalną lub tłustą i lubi dokładnie \'wyszorować\' twarz, to nie doceni działania tego kosmetyku.
Dla alergików lub osób z wrażliwą cerą będzie super ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[743511].usefull || 0 }}% pomocna.

dla alergików- super.

Nie jestem w stanie jednoznacznie ocenić skutecznosci tego peelingu w skali 1-10, ale mogę go polecić głównie ze względu na:

- cena ok,
- nie podrażnia, jest idealny dla wrażliwej cery,
- bardzo wydajny,

Jest to moj faworyt, poniewaz zatrzymał szaleństwo mojej cery. Podrażnienia zniknely. Dalej bede obserwowac :).

Używam tego produktu od: 1mies
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[715152].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest dobrze.

Nie mam dużego doświadczenia z peelingami enzymatycznymi wcześniej używałam jedynie Saampar i Lirene. Ten podoba mi się dużo bardziej niż dwa poprzednie. Mam bardzo wrażliwą i naczyniowa cerę i chyba dlatego na mnie działa. Po nałożeniu czuję lekkie szczypanie. Gdy go zmyje wacikiem buzia jest rozjaśniona, promienna i miękka. Podoba mi się ten efekt. Będę szukać dalej, ale do tego peelnigu zawsze mogę bezpiecznie wrócić. Plusem jest również ogromna wydajność i bardzo niska cena w stosunku do jakości. Polecam.
Edycja:

Im dłużej go stosuję tym bardziej go lubię. Przyznam, że przy regularnym stosowaniu, daje super efekty. Skóra jest zdecydowanie gładsza i jaśniejsza. Myślę, że szukanie peelingu idealnego zakończyłam:) Dodam jeszcze, że jeśli ktoś nie ma wrażliwej cery to peeling raczej go nie zadowoli. Sprawdza się przy cerze wręcz nadwrażliwej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[684592].usefull || 0 }}% pomocna.