System Professionals, Color Touch Plus (Farba profesjonalna bez amoniaku)

System Professionals, Color Touch Plus

Dzięki profesjonalnej formule farba zapewnia włosom żywy kolor i przepiękny połysk.
Formuła wyrównuje strukturę włosów i umożliwia lepszą przyczepność pigmentów Color Touch odbijających światło. Rezultat to do 50% bardziej żywy kolor.
Farba zawiera profesjonalny kompleks wydobywający połysk dzięki któremu osiągniesz spektakularne efekty podczas usługi demi permanentnej koloryzacji. Keratyna oraz naturalny wosk wzmacniają, odżywiają i przygotowują włosy na żywy, długotrwały rezultat kolorystyczny.
Ponad 65 odcieni, trwałość koloru aż do 24 myć.
Do 50% więcej połysku. Nie zawiera amoniaku.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 3

Dla mnie super, warto spróbować

Jestem bardzo zaskoczona trwałością produktu, szczególnie po przeczytanych tutaj opiniach odnośnie słabej trwałości tej farby, ale wiem, pewnie wiele osób myli ct z ctplus. Zafarbowałam włosy dokładnie tydzień temu, wybrałam kolor 66/07, nie pamiętam teraz nazwy odcienia, ale jest on z linii ciemnych blondów. I tak, niestety wzięłam do siebie również opinię znalezioną w sieci, by kupić oksydant 1,9% ponieważ podobno większa moc % nie ma sensu. Zdziwiłam się więc, kiedy na ulotce przeczytałam, by stosować TYLKO z 4%. Koszt tego błędu mam cały czas na głowie, ponieważ włosy mam ciemne bardzo. Kolor ogólnie jest ładny, ciemny ale naturalny. Jednak czekam by mi się wypłukał, a to idzie póki co bardzo opornie... Od koloryzacji myłam już kilkukrotnie włosy i może delikatnie jaśniejsze są teraz, a nie o taki efekt mi chodziło. Miałam lekko rozjaśniane włosy, ponieważ zawsze farby fryzjerskie, nawet ciemniejsze, stosowałam z 6%oksydantem. Wcześniejsze farbowanie było wykonywane już dawno, więc dorobiłam się znacznych odrostów, chciałam wykorzystać okazję, by wrócić do naturalnych włosów, jednak na przeszkodzie stanęły 1 siwki, które zauważyłam w swojej czuprynie. Moim celem była farba bardzo zbliżona do naturalnych włosów, by odrosty przestały być widoczne a włosy mogły w spokoju rosnąć, no ale nie trafiłam z odcieniem, Następnym razem, wybiorę oksy 4%, albo coś z palety średnich blondów (problem w tym, że ctplus ma ubogą paletę) albo po prostu spróbuję użyć zwykłego color touch. Aha, nie mogę zapomnieć o pochwale, bo włosy nie wypadały po farbowaniu, cały czas są miękkie i ładnie błyszczą. Na pewno z ct polubię się na dłużej :) Dodam na koniec jeszcze, że małym minusem jest to, że przy tym kolorze zauważam pod pewnym kątem czerwonawe refleksy, ale sama już nie wiem czy to wina włosów, czy samej farby, mam jednak nadzieję, że będzie się wypłukiwać systematycznie, równomiernie i wraz z tą czerwienią :)

Używam tego produktu od: 1 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030365].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Ulubiona

Color touch czy color touch plus zdradzałam kilkukrotnie jdnak zawsze pokornie do niej wracam. Moje włosy naturalnie są ciemne tonera używam jedynie żeby nadac im połysk i pogłębić ich nauralny kolor. Używam odcienie 44/07 mieszając go od czasu do czasu z innymi brązami. Efekt bardzo naturalny, zdrowy połysk wllosy po tej farnie są jak po odżywce. U mnie przy dobrze dobranym kolorze nie ma praktycznie odrostu. Myślę że poostane wierna.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście może więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984512].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 27

Absolutnie KWC!

Tak ładnego koloru włosów jeszcze nie miałam. Średni brąz z CT okazał się strzałem w 10, wygląda mega naturalnie i co równie ważne- nie daje czerwonawych refleksów. Jeżeli do tego dodać równomierne spłukiwanie się i świetną kondycję włosów po farbowaniu, to wychodzi na to, że jest to farba idealna!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[544649].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 45

bardzo dobre krycie

Farba ma rewelacyjne krycie. Moje włosy po dwukrotnej dekoloryzacji miały intensywny pomarańczowy kolor. Farba pokryła jednolicie włosy, które miały aż trzy ostre odcienie. Wystarczy dobrać odpowiedni odcień, dokładnie nałożyć i farba spełni oczekiwania.
Kondycja włosów- bez zmian.

Ogólnie oceniam farbę jako bardzo dobrą i moja ocena nie bierze pod uwagę tego, że farba będzie się spłukiwać z rozjaśnionych włosów bo jest to dość naturalny efekt.

Używam tego produktu od: jedno farbowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[489688].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 42

Dla mnie doskonała

Mam ciemne, brązowe włosy, które od jakiegoś czasu siwieją, szczególnie na czubku głowy (w tej chwili w ok. 40%). Przez parę lat używałam Castingów L\'Oreala - ale zaczęły mi włosy wypadać garściami. Zrozpaczona zaczęłam szukać alternatywy - przeczytałam gdzieś opinię fryzjera, który zaproponował klientce właśnie Wella Color Touch Plus - nie mylcie ze zwykłym Color Touch! co widzę tu w recenzjach.
Nie chcę używać farby, chcę jak najdłużej unikać agresywnych środków - włosy niestety nie lubią tego. WCTP jest łagodnym kremem koloryzującym, który stopniowo wypłukuje się z włosów. Moje włosy zareagowały pozytywnie - nie wypadają - a używam tego specyfiku regularnie co 1,5-2 miesiące od 2 lat. Po farbowaniu są lśniące (nie zapominam przy tym o mocniejszych odżywkach, też profesjonalnych - koloryzacja, nawet tak łagodna, to w końcu chemia, nie cudów!), kwestia dobrania dla siebie właściwego koloru, paleta jest spora - a potem spokój. Farba schodzi u mnie w ciągu ok. 6 tygodni - głównie od czubka głowy - tam gdzie siwieję najmocniej, dół jest ok. Jedna tubka wystarcza mi na dwa farbowania - mam włosy kręcone do ramion. Kupuję zestaw (krem plus emulsja utleniająca) na allegro i sama nakładam - kupiłam tamże także miseczkę i pędzel do farbowania dosłownie za kilka złotych, więc cała procedura nie sprawia żadnych kłopotów - trzeba tylko zaopatrzyć się w rękawiczki. Nigdy, przenigdy nie wrócę do farb sklepowych. Dla mnie to KWC, mimo że cena w stosunku do Castinga jest wyższa o ok. 10 zł - nie zamienię się, never! U fryzjera koszt byłby zdecydowanie wyższy - ale ta koloryzacja, to naprawdę żadna filozofia. Polecam gorąco.

Ilość zużytych opakowań: ok. 12

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[485628].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

NIEEEE

włosy miały się błyszczeć i pięknie pachnieć tymczasem mam spalone włosy które wypadają...;-(
Trzymałam to na włosach niecałe 25 min. więc chyba za bardzo nie przesadziłam. Po dwóch tygodniach od zafarboowania podaczas mycia włosy nadal okropnie mi śmierdzą chemią.
Miałam kolor 55/65 -na moich ciemnych włosach wyszedł bardzo intensywny (czerwono-fioletowy), wypłukuje się szybko na szczęście hehehe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[445431].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

KWC... prawie...

Wszystko mi się w tej farbie podoba... zapach, cena, konsystencja (mam porównianie z farbami loreala i matrix). i została bym przy niej gdyby nie czerwony odcien ciemnego brązu 3/0!!! w słoncu mieni się na czerwono!! bardzo mi się to nie spodobało...
mimo wszytsko polecam!! farba sama osbie jest super

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[429311].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 15

dobry... krem tonujący

Tak naprawdę to należy chyba zacząć od tego że Color Touch to nie tyle farba co krem tonujący. Co od razu wskazuje, że efekt nie będzie tak trwały ja to jest w przypadku farby. Tak więc nie rozumiem osób, które zarzucają tu kiepską trwałość.

Jak dla mnie jest to fajny produkt, jeśli włosów nie farbujemy cały czas, tylko od czasu do czasu. Ja jednak wolę farby Koleston Welli, ale tylko dlatego, że po prostu wolę farby za ich większą trwałość.
Color Touch to tak naprawdę jego łagodniejszy odpowiednik, efekty są równie doskonałe, różnica polega na tym, że Color Touch jest nieco mniej trwały, a dzięki temu jest bezpieczniejszy dla włosów. Tak to właśnie jest w przypadku kremów tonujących.
Cena jak na produkt profesjonalny jest do zaakceptowania :) W lokikoki.pl można ją kupić za 32zł

Używam tego produktu od: farbowałam włosy 1 raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[426541].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Dobra, godna polecenia

Od razu podkreślam, że nigdy nie stosowałam tego kosmetyku sama, ponieważ farbuję włosy u fryzjera. Po platynowym blondzie postanowiłam zostać czarnulką. Na początku fryzjerka użyła tradycyjnej farby wella. Oczywiście kolor się spierał. Nie chciałam więcej katować włosów farbą, dlatego następna koloryzacja odbyła się przy użyciu color touch. Oczywiście pierwsze kilka koloryzacji nie było zbyt udanych, ponieważ kolor spierał się już po tygodniu z czarnych do brązowych. Obecnie po pół roku i ok. 7 koloryzacjach mam piękny czarny kolor, który prawie się nie spiera, a włosy utrzymują blask do następnego farbowania. Zdradzają mnie tylko odrosty :)
Dodatkowo Color Touch ABSOLUTNIE NIE NISZCZY WŁOSÓW !
Uwierzcie mi, po eksperymentach kolorystycznych miałam włosy jak sianko...ehhh bardziej jak WATĘ. A po koloryzacji tym kosmetykiem nie pogorszył się ich stan. Napewno to również kwestia odpowiedniej pielęgnacji, ale farbując włosy na blond mimo tej samej pielęgnacji miałam włosy w o wiele gorszym stanie, a obecnie są prawie idealne, więc Color Touch im nie szkodzi, a farbuję włosy co 4 tyg..
Nie dam 5 gwiazdek, ponieważ ostatnio fryzjerka zafarbowała mi czuprynę odpowiednikiem z Matrixa i efekt koloryzacji jest dokładnie ten sam, więc Color Touch to nie ewenement.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: tak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[420310].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 16

Napisanych recenzji: 62

Namiastka fryzjera w domu

Welle Touch poleciło mi kilka różnych fryzjerów, którzy na codzień używają innych produktów, więc była to osobista rada, a nie wynikająca z politki salonu.

Farba jest idealna. super, równe pokrycie (a nie plamy jak zdażało się w przypadku kilku farb), bardzo ładny kolor i przyjazna dla włosów. jedno opakowanie starcza mi na 2-3 farbowania (średniej długości włosy, trochę dłuższe niż do ramion).

Póki co nie znalazłam żadnych minusówUżywam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[400559].usefull || 0 }}% pomocna.