Odżywka ekstraziołowa regenerująca z kompleksem witaminowym do włosów suchych i normalnych (stara wersja)

Odżywka posiada właściwości kondycjonujące, ma regenerować włosy, przyspieszać ich wzrost, pogrubić, wzmocnić i zmniejszyć ich łamliwość. Ułatwia rozczesywanie włosów, nadaje im witalność i połysk. Szczególnie polecana dla osób o włosach suchych i wrażliwej skórze.
Producenci sugerują, że w przypadku zastosowania niewielkiej ilości, można jej nie spłukiwać.

bardzo dobra

bardzo lekka nie skleja włosów
stosuję ją jako odzywka bez spłukiwania i sprawdza się świetnie
ładny ziołowy zapach

Na pewno będę do niej wracać.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Nie dla mnie

Zachęcona dobrymi opiniami i składem zgodnym z CG kupiłam tą odżywkę w sklepie zielarskim. Jak za taką pojemność cena wysoka 10 zł.
Odżywka taka sobie, jak dla mnie troche za leista. Lubię czuć taką śliskość na włosach a po użyciu tej odżywki włosy są szorstkie jakbym wcale odżywki nie nałożyła.
W związku z konsystencją odżywka bardzo mało wydajna, opakowanie wystarczyło na około 4 użycia.

Może dla cienkich włosków się nada bo nie powinna obciążać.
Osobiście nie kupię jej ponownie

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

To nie to

W porównaniu do wersji dla włosów tłustych - kompletnie niefunkcjonalna.

Otóż jest jeszcze bardziej tępa od bracianej wersji więc na włosy suche to może wręcz zaszkodzić. Nie nawilża, nie zmiękcza, przetłuszcza za to skórę głowy.

Włosy potem trzeba potraktować jakimś sprayem ułatwiającym rozczesywanie bo się kołtunią.

Nie wrócę do niej, tylko do wersji dla tłuściochów bo tamta była idealna.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1 duże

makijaż kreska

Zalezy jak uzywana

Osobiscie uwazam ta odzywke za calkiem dobra ale tylko uzywana w jeden sposob.
Probowalam nia myc wlosy***> rzecz niemozliwa, trzeba wylac tego cale litry a mnie ona kosztowala 9.90, wchlania sie od razu po nalozeniu na wlosy mokre. Naklada sie wiecej i chyba mozna tak w jedno mycie zuzyc polowe buteleczki;p Czyli do mycia odpada pomimo, ze nadaje sie.
Nakladanie po umyciu szamponem(splukiwana)***> stosowalam po szamponie fitomedu czyli delikatnym a jednak wlosy sa po niej w ten sposob beznadziejne. Znowu sie wchlania. Odczuwam po niej niedosyt nawilzenia moich wlosow.
Genialnie sprawdza sie za to jako odzywka nakladana po umyciu wlosow bez splukiwania. Nakladam tego tylko troche na rece i wcieram we wlosy i skore glowy. Wlosy sa miekkie wtedy, puszyste, lsniace i latwo sie rozczesuja(splatane siano to moj glowny problem), mnie szybciej opadaja. Jednak moje wlosy takie po prostu sa i opadaja po wszystkim.
Generalnie polecam ja bez splukiwania, mysle ze dobrze dziala na wlosy, jest naturalna odzywka bez silikonow.
Mysle jednak ze nie moze zostac dla wlosow suchych jedyna pielegnacja. Potrzeba tu jeszcze jakiejs porzadnej maski. Moze naturalne rownie zoltka, olej rycynowy i nafta?
Używam tego produktu od:pare miesiecy z przerwami
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

troche za słaba

+naturalny skład
+brak silikonów i zbędnej chemii
+fajny zapach
+nie obciąża

+/- ciekawa konststencja, mi sie skojarzyła z jakimś mleczkiem do ciała

- niewydajna (starczyła na 3 tyg. a mam włosy do połowy szyji)
- mam wrażenie ze jest dość słaba( mocno zniszczonych włosów nie zregeneruje i nie nawilży wystarczająco)
-odklejające się etykietki
-trudno dostępna
Używałam ją razem z szamponem i on znacznie bardziej przypadł mi do gustu, ale uważam ze warto ją wypróbować :) pewnie kiedyś do niej kiedyś wróce w ramach oczyszczania się ze silikonów, chyba ze znajde inną lepszą bezsilikonową odżywkę

Używam tego produktu od:ok.3 tyg.

rewelacja!

Na fali mowienia nie silikonom zdecydowalam sie przejsc na naturalne kosmetyki do wlosow, wobec ktorych jedyna moja zbrodnia jest farbowanie:D Nie musze ich ukladac, prostowac itp. Ta odzywka w porownaniu z silikonowymi zabojcami to prawdziwe wybawienie: wlosy sa zauwazalnie zdrowsze, mniej wypadaja. latwiej sie rozczesuja i mniej sie przetluszczaja. Jest bardzo wydajna, ma delikatny ziolowy zapach. Tysiac razy lepsza od Goldwell czy Loreal. Oczywiscie jak ktos musi prostowac wlosy czy uzywa pianek lub lakierow to Fitomed moze byc za slaby, zeby odzywic wlosy. Ale warto wyprobowac.

Używam tego produktu od: ok 2 ms
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Właściwie 4,5*

Dla mnie bardzo dobra. Nie spłukiwałam jej, w związku z czym miewałam problemy z rozczesaniem włosów (ale to własny wybór), a w zamian:
- włosy świetnie się po niej układają
- zdecydowanie zmniejsza wypadanie włosów
- ewidentnie przyspiesza ich porost
- wzmacnia
- zapach nie mój, ale do zniesienia

ŚWIETNA

Używam jej razem z szamponem do włosów suchych i normalnych tejże firmy więc mogę ocenić działanie jako duetu:) Ogólnie - wspaniałe:):):)
Dotychczas nie zdawałam sobie sprawy z tego jak wiele potrafią zdziałać zioła, bo używałam szamponów marketowych z silikonami, które tylko obciążały moje i tak cienkie i pozbawione puszystości włosy. Po tej odżywce moje włosy odżyły - nabrały objętości, wigoru, są wspaniale nawilżone i błyszczące, a przecież do tej pory miałam włosy i tak w całkiem dobrej kondycji (nie farbuję włosów ani nie poddaję ich zabiegom stylizacyjnym na codzień).
Opakowanie nie jest najpiękniejsze na świecie, ale co mi tam skoro zawartość jest taka jaka być powinna;), troszkę jest rzadka, ale można nauczyć się dozowania. Ładnie pachnie natomiast największym minusem jest wydajność - żadna odżywka nie zeszła mi tak szybko jak ta, ale trudno - coś za coś;) Poza tym bardzo trudno ją nabyć:( Na szczęście ja znalazłam już swój sklep z kosmetykami Fitomed i zamierzam zawsze się tam zaopatrywać, a mam go po drodze do i z pracy;)
Gorąco polecam:):):)

Używam tego produktu od:początku lipca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Jak mydło

Kupiłam na fali wizażowej popularności Fitomedu. Cóż - przejechałam się tym razem. Zamówiłam od razu pół litra, skoro takie cudo... same rozumiecie ;) przy pierwszym nakładaniu miałam bardzo poważne wątpliwości czy nie wlali mi tam mydła w płynie. Zapach, konsystencja, kolor - wszystko to wygląda jak mydło słabej jakości. Produkt jest bardzo niewydajny jeśli stosuje się go bez spłukiwania - leisty, szybko spływa z włosów, trzeba się sporo napompować przy prysznicu. Nie ułatwia rozczesywania i nie zabezpiecza końcówek, po raz pierwszy miałam wrażenie że ściera się w ciągu dnia z włosów i nie zostawia żadnej warstwy ochronnej na nich. Jestem bardzo zawiedziona, z pewnością nigdy już nie wrócę do Fitomedu.

Świetna!

Ja także stosuję ją w duecie z szamponem ziołowym fitomedu. Działaniem tej pary jestem zachwycona. Dotąd stosowałam wyłącznie szampony i odżywki drogeryjne i miałam permanentnie przesuszone włosy. Po tygodniu z fitomedem moje włosy są zdecydowanie mniej suche, bardziej błyszczące i lepiej się układają. Odżywka nie obciąża włosów, przyjemnie się nakłada i łatwo spłukuje, a do tego cudownie pachnie ziołami. Same zalety.
Polecam.

Taka sobie

Uzywam jej w parze razem z szamponem tej samej firmy. Zawsze splukuje - nie odwazylabym sie pozostawic jej na wlosach, choc nie wydaje mi sie silnym specyfikiem. Jest raczej lekka. Nie zauwazylam jakichs szczegolnie spektakularnych efektow jej dzialania, ale moje wlosy nie sa zniszczone ani przesuszone. Niewykluczone, ze gdyby wymagaly regeneracji, odzywka ukazalaby swoje uspione poki co mozliwosci :p:
Owszem jest przyjemna - mile wygladza wlosy, po jej zastosowaniu sa blyszczace i miekkie, wygladaja zdrowo, ladnie sie ukladaja. Jest tez dosc wydajna, tania. Pachnie niezwykle delikatnie. Konsystencja moglaby byc gestsza jesli o mnie chodzi. Jest poprawna. To tyle.

Może być

Spodziewałam się czegos dużo lepszego, niestety trochę mnie rozczarowala ta odżywka, owszem włosy regeneruje, ale jak dla mnie strasznie je obciąza, producent zaleca nawet nałożyć niewielką ilośc bez splukiwania, ale wlosy mialam dosłownie w strąkach, zbyt ciężka jak dla mnie...