Nature Box, Pielęgnacyjny żel pod prysznic z olejem migdałowym

Nature Box, Pielęgnacyjny żel pod prysznic z olejem migdałowym

Żel pod prysznic Nature Box ze 100% tłoczonym na zimno olejem migdałowym nadaje skórze uczucie miękkości i chroni ją przed przesuszeniem.

pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie.
Bez parabenów i sztucznych barwników.
91%* składników pochodzenia naturalnego. Opakowanie wykonane w 25% z plastiku z recyklingu.
Formuła wegańska.

*w tym woda

Skóra
wrażliwa
łagodzące
w butelce
>250ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water, Eau) · Sodium Laureth Sulfate · Cocamidopropyl Betaine · Sodium Chloride · Glycerin · Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride · Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil · Cocos Nucifera (Coconut) Oil · Parfum (Fragrance) · Coco-Glucoside · PEG-7 Glyceryl Cocoate · PEG-40 Hydrogenated Castor Oil · PEG-60 Hydrogenated Castor Oil · PEG-120 Methyl Glucose Dioleate · Caprylyl/Capryl Glucoside · Citric Acid · Sodium Benzoate · Sodium Salicylate

Chyba nie taki naturalny

Żel kupiłam razem z kremem do włosów z tej serii. Krem spisał się dobrze żel niekoniecznie. Sam skład nie wzbudził mojego zachwytu( SLS Peg-7 i inne )żel myje ciało dobrze wyczuwalny jest zapach migdałów( olejku) i to by było na tyle nie zauważyłam żeby w szczególny sposób nawilżył moje ciało czy dał uczucie miękkości żel jak każdy inny

Poprawny!

Produkt ten bardzo dobrze domywa.Nie jest obciążający dla ciała.Umila każdy prysznic swoim niezastąpionym zapachem.Warto również wspomnieć,że jest bardzo wydajny.

Żel nature box

Skóra jest oczyszczona i świeża. Zapach piękny, polecam. Dobrze się pieni, jest moim ulubieńcem jeśli chodzi o żele pod prysznic. Jest delikatny

* opinia dodana dnia: 2018-08-24 12:50

Znakomity produkt

Żel pod prysznic ma znakomity zapach. Produkt ma bardzo fajną konsystencję dzięki czemu nie trzeba go za bardzo dużo użyć podczas jednego użycia.

* opinia dodana dnia: 2018-08-22 13:28

Używa produktu od: próbka

Cudowny zapach, idealne mycie

Po myciu, na skórze pozostaje uczucie świeżości, nawilżenia, dokładnego umycia, lekka formuła, pienienie, zapach, gładka skóra, wszystko na plus

* opinia dodana dnia: 2018-08-23 19:44

Żel pod prysznic z olejem migdałowym

Moja skóra stała się delikatna, oczyszczona i świeża.Jestem zadowolona z jego stosowania z wielką przyjemnością sięgnę po ten produkt jeszcze raz.

* opinia dodana dnia: 2018-08-27 12:21

ŻEL - migdał 24/dobę ;)

Świetny, długotrwały zapach. Kosmetyki są dość wydajne. Żel pod prysznic sprawia, że skóra jest delikatna i świetnie pachnie przez dłuuuugi czas :)

* opinia dodana dnia: 2018-08-28 08:04

Super

Delikatny i przyjemny zapach który utrzymuje się dość długo. Dobrze oczyszcza skórę ładnie się pieniąc Skóra po nim jest gładką i niewysuszona.

* opinia dodana dnia: 2018-08-22 15:12

Cudowny zapach

Żel pod prysznic ma idealną konsystencję, ładnie się pieni i ma cudowny zapach. Ciało jest mięciutkie i gładkie w dotyku oraz idealnie nawilżone.

* opinia dodana dnia: 2018-08-23 17:04

Nature Box, pielęgnujący żel

Żel marki Nature Box jest dobry.Bardzo fajnie się pieni nawilża na dosyć długi czas. Jest ergonomiczny.Zapach utrzymuję się dłużej niż w przypadku szamponu i odżywki.Dobrze sprawdza się u osób z delikatną i wrażliwą skórą.Nie ma probnlemu ze zmyciem, nie podrażnia, nie wysusza, nie uczula.Spełnia oczekiwania nawet wymagających osób.Posiada naturalny skład i biodegradowalne opakowanie w 25%.

Czego chcieć więcej

W sumie co tu dużo pisać.. Żel spełnił moje oczekiwania w 100%. I do tego ten zapach ;)
Od żelu wymagam aby dobrze się pienił no i dodatkowo nie wysuszał skóry. W tym przypadku producent dotrzymał słowa i żel rzeczywiście nawilża skórę już podczas mycia. Z czystym sercem mogę go polecić nawet osobom z wrażliwą skórą.

Używa produktu od: próbka

Zel pod prysznic Nature Box

Żele pod prysznic to moje ulubione kosmetyki. Zapachy migdałowe i jogurtowe to zdecydowanie moje ulubione. Zel jest bardzo wydajny, wystarczy mała ilość aby uzyskać masę piany. Zel dobrze myje i pielęgnuje ciało.