Nature Box, Nadający blasku szampon z olejem z moreli

Nature Box, Nadający blasku szampon z olejem z moreli

Szampon Nature Box ze 100% tłoczonym na zimno olejem z moreli. Pozostawia włosy odżywione, miękkie i lśniące. Bez surfaktantów z grupy siarczanów, bez silikonów, parabenów i sztucznych barwników. 83% składników (w tym woda) pochodzenia naturalnego.
Opakowanie wykonane w 25% z plastiku z recyklingu. Formuła wegańska.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
nabłyszczające, wygładzające
Skóra głowy
normalna

Dobry szampon do włosów

Szampon w wygodnej butelce, która jest przezroczysta i możemy obserwować jak ubywa nam produkt. Szampon dobrze się pieni i bardzo przyjemnie pachnie. Dobrze myje włosy choć nie jest to typowy szampon oczyszczający. Nie placze włosów. Produkt wydajny . Nie obciąża włosów.

Włosy miłe w dotyku

Z szamponem bardzo się polubiliśmy! Oprócz takich drobnych zalet jak zapach, opakowanie, konsystencja, ma kilka tych, które ostatecznie mnie przekonały: dobry skład, dobra piana mimo delikatnych spieniaczy i przede wszystkim to, jaki miły efekt daje moim przetluszczającym się włosom! Nie obciąża, a jedynie sprawia, że są miękkie i miłe w dotyku... kiedyś jeszcze pewnie do niego wrócę, na razie chętnie spróbuję pozostałe z serii!

Polubiliśmy się

Naprawdę przyjemny szampon. Przede wszystkim - pięknie pachnie! Zniewalający zapach, który utrzymuje się przez pewien czas na włosach po umyciu. Fantastyczna sprawa! Ładnie się pieni, skutecznie oczyszcza skórę głowy. Nie jest to najwydajniejszy kosmetyk pod słońcem, ale przyzwoicie daje sobie radę w tym zakresie. Przy okazji cena jest całkiem korzystna za tak naturalny skład. Warto się na niego skusić, chociażby ze względu na ten przepiękny, słodki zapach moreli. :)

Cudowny

Jestem zachwycona tym produktem.

- pieknie pachnie, zapach dlugo utrzymuje się na włosach

- bardzo dobrze się pieni, wystarczy wielkość 5zlotowki produktu aby umyc moje długie, gęste włosy

- w połączeniu z odzywka ulatwia rozczesywanie wlosow, nie plącze ich

- ma całkiem dobry skład

- jest wydajny

- można go kupić w wielu miejscach

- cena

Miłe zaskoczenie

Zachęcona wieloma pozytywnymi recenzjami produktami Nature Box i bumem na oleje zakupiłam szampon. Okazał się miłym zaskoczeniem. Włosy są wyraźnie odżywione, lśniące i gładkie. Przymierzam się do kolejnych zakupów produktów tej linii.

Mój ulubieniec! :)

Szamponu Nature Box używam już od dawna. Dla mnie jest absolutnym hitem - poczynając od cudownego zapachu, fajnej poręcznej butelki, świetnego efektu na włosach :) Moje włosy są często przesuszone, trudno mi je rozczesać, dobrze ułożyć. Po innych szamponach problem z niesfornymi włosami tylko się pogłębiał, aż w końcu wypróbowałam Nature Box! Nie dość, że po umyciu włosy pięknie pachną, to stają się lśniące, odżywione, bardzo łatwo jest mi je ułożyć. Jak najbardziej warty swojej ceny!

Pięknie pachnie, nic nie robi

Jak w tytule... Podobnie jak wszystkie produkty z serii morelowej, szampon pięknie pachnie i na tym kończą się jego zalety. Butelka jest bardzo ciężka w otwarciu mokrymi rękami. Szampon, podobnie jak wszystkie naturalne szampony, nie pieni się dobrze i trzeba używać dużej ilości, aby cokolwiek zdziałać. Zdecydowanie nie nawilża włosów, mam wrażenie, że wręcz je lekko wysusza. Stosuje go razem z odżywką z tej samej serii i ona również nic nie daje.

Piękny zapach, dobrze oczyszcza ale nie nawilża

Jest duże i dość ciężkie. Łatwo się nalewa szampon na dłoń chociaż przy otwieraniu jego trzeba dość dokładnie przyłożyć rękę do wieczka aby je otworzyć. Nie wyślizguje się. Dzięki temu, że jest miękkie szybko można wlać kosmetyk na dłoń. Dość ciekawą ma konsystencję, bo ten szampon jest jak delikatnie żelowy olejek. Leje się jak woda, ale niewiele jego potrzeba aby świetnie się pienił. Piana na włosach jest skrzypiąca, nie jest gęsta i kremowa. Łatwo nakłada się na włosy. Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy jak i włosy.
Pachnie naprawdę super! Rześko i owocowo. Niesamowicie przypadł mi do gustu ten zapach. Używałam ten szampon kiedy miałam mocniej przetłuszczone włosy, bo bardzo dobrze je myje i domywa. Szybko się pieni. Łatwo jak i bez problemu się spłukuje. Włosy są świeże i ładnie pachnące. Niestety ale po tym szamponie delikatnie kołtunią mi się włosy i widzę, że mają po nim taką tendencję. Używałam go na zmianę z innymi kosmetykami tylko w tedy kiedy widziałam, że moje włosy potrzebują mocniejszego oczyszczenia.Nie zauważyłam aby ten produkt jakoś nawilżał, raczej bardziej wygładza. Włosy mam naprawdę w dobrej kondycji i zawsze mi się mocno błyszczą. Przy tym kosmetyku zauważyłam, że są mniej "lejące" niż wcześniej. Jest przyzwoicie wydajny. Z pewnością starczy na dłużej. Delikatnie koi skórę głowy po nałożeniu, nie podrażnia. Uwielbiam to jak oczyszcza ten kosmetyk ale szkoda, że nie odżywia włosów a je wygładza przez co ciężej się je rozczesuje i się puszą.

Jest ok

Większość szamponów mnie uczula, w tym przypadku nic złego się nie dzieje. Dodatkowym plusem jest to, że włosy mniej się przetłuszczają podczas stosowania tego szamponu. Jest to też produkt wydajny, niewielka ilość dobrze oczyszcza skórę głowy.

+ za skład

Produkt kupiłam ze względu na skład .
Szampon ma całkiem dobry skład, nie zawiera SLS-u, silikonów, odpowiedni dla vegan i nie testowany na zwierzętach - czyli dla mnie strzał w 10!
Zapach mocno owocowy - morelowy, dość intensywny.Produkt dobrze się pieni i nie trzeba używać go zbyt wiele przez co rośnie jego wydajność, stosowałam go w duecie z maską z tej samej serii.
Efekt zaskoczył mnie bardzo pozytywnie - włosy łatwo się rozczesywały, były wygładzone. Po wysuszeniu nie były przyklapnięte - wręcz przeciwnie stały się sypkie i odbite od nasady. Szampon z olejem z moreli wydobył naturalne piękno włosa, jego blask i jestem tym efektem zachwycona.
Nie zauważyłam, żeby skrócił sie czas pomiędzy kolejnymi myciami - szampon nie spowodował szybszego przetłuszczania, wręcz przeciwnie sprawił, że moje włosy pozostały świeże na dłużej.
Do tego zapach długo utrzymywał się po umyciu. Moje oczekiwania jak i obietnice producenta dotyczące blasku, odżywienia zostały spełnione.
Cena jest ok w stosunku do jakości.

Nie dla mnie

Niestety, szampon nie spełnił moich oczekiwań. Po wyschnięciu włosy są tępe, ciężko się rozczesują i są matowe. Plusem jest to, że czuć ,że są dobrze oczyszczone, zdają się aż skrzypieć przy poruszaniu (tego akurat bardzo nie lubię). Zdaję sobie sprawę że sam szampon nie zdziała cudów bez odżywki jednak nawet przy użyciu tej której używam w sytuacjach kryzysowych niewiele się poprawiło. Włosy lepiej się rozczesały, ale nie były nawilżone i błyszczące. Spuszyły się jak u pudelka a to nie o to chodzi. I może nawet bym dokupiła tę dedykowaną z serii, jednak po kilkudziesięciu użyciach zauważyłam bardzo mocne podrażnienie skóry głowy- stała się zaczerwieniona, łuszcząca i swędząca. Niestety, ale to przelało czarę goryczy.
Mam bardzo wrażliwą skórę głowy, dlatego też wydawało mi się że produkt z tak dużą zawartością substancji pochodzenia naturalnego spełni chociaż ten jeden punkt i nie doprowadzi do załamania równowagi o którą tak długo walczyłam.

Wakacje pod prysznicem

Rewelacyjny szampon.
Jest dość wodnisty, przez co może nie być zbyt wydajny, ale pięknie myje głowę i super się pieni i cuuuudownie pachnie. Mam po nim mięciutkie włosy, a nie często się to zdarza bo mam suche i zniszczone włosy.
Jestem pod wrażeniem niestety cena nie zawsze jest fajna i czekam zawsze na promocje