Pure.Liquid Mineral Foundation (Mineralny podkład w płynie)

Pure.Liquid Mineral Foundation (Mineralny podkład w płynie)

Pure.Liquid Mineral zapewnia pełny, nieskazitelny makijaż. Pozwala skórze oddychać, dając zdrowo wyglądające wykończenie, które stapia się z odcieniem skóry.
Nie zatyka porów. Bez talku. Bez olejków. Bezzapachowy.
W Polsce dostępne jest opakowanie z dozownikiem - pompką.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Ethylhexyl, Methoxycinnamate, Glycerin, Isotridecyl Isononanoate, PEG-9 Polidimethylsiloxethyl Dimethicone, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone/Poliglycerin-3 Crosspolymer, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Disodium Stearoyl Glutamate, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Acrylates Copolymer, Propylparaben, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Aluminium Hydroxide, PEG-9, Ethylparaben, Butylparaben [ /- MAY CONTAIN: CI 77891 / Titanium Dioxide, CI 77499, CI 77492, CI 77491 / Iron Dioxides], (F.I.L D28659/1).

Tragedia!

Na początek wielkie podziękowania dla procenta za wycofanie tego produktu.

Skuszona słowem "mineral" zakupiłam produkt, który się okazał totalną klapą

- nie kryje
- zostawia tłusty film
- skóra się świeci
- ściera się, jest wszędzie!

+ jeden plus za piękny zaapach!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040205].usefull || 0 }}% pomocna.

raczej lipa

Fluid ten poleciła mi kosmetyczka, która ratowała moją twarz po wysuszających kuracjach.
Nie jest wart swojej ceny, nawe jak jest w mega mega promocji.

Nie robi nic oprócz podkreślania suchych skórek, wchodzenia w każde załamanie i w pory, ścierania się. Po zastosowaniu czułam, że moja skóra była szorstka, jakbym miała na niej piasek. Poza tym szybko schodził z twarzy. Gdy jeszcze na niej był, cały czas czułam, że go właśnie mam :P

Ogólnie zbyt dobrze nie zakrywał żadnych niedoskonałości i skóra mi się po nim świeciła bardziej niż bym nie miała podkładu.

Pewnie nadaje się dla osób o idelanie gładkiej, nawilżonej skórze.

U mnie się nie sprawdził.

Jedyne co robił to faktycznie w ogóle nie zatykał porów i dobrze się rozprowadzał, nie ciemniał. Wydajny

Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990303].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Ten podkład kupiłam kiedyś pod wpływem sympatii do marki. I to był błąd. Ten podkład to makabra, tragedia..po prostu bubel! Mam cerę mieszaną...podkład miał nie zapychać, być lekki...
Miałam wrażenie, że podkład nie trzymał sie twarzy, strasznie sie świecił, schodził przy najmniejszym dotknięciu twarzy...wyglądał jak zważony..bardzo nieestetycznie. Nic dało przypudrowanie go... Najgorszy produkt od Maybelline.

Używam tego produktu od: Używałam kilka lat temu przez ok. dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983900].usefull || 0 }}% pomocna.

Konturowanie Smashbox

Jak najbardziej TAK

Używam tego podkładu od dobrych paru lat i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona.

Jeżeli chodzi o plusy tego kosmetyku to ;
-fajnie nawilża cerę
-dopasowuje sie do kolorytu skóry
-nie tworzy efektu maski - chyba,że przesadzi się z aplikacją ;)
-dosyć wydajne opakowanie
-cena jest ok

Jego minusami są :
-lekko się świeci (ale gdy nałożę puder prasowany uzyskuję mat)
-dosyć krótko się trzyma
-mały wybór kolorów

Podsumowując, produkt ten jest bardzo fajną opcją podkładu dziennego, jednak na wieczór polecam coś bardziej kryjącego. Ideałem nie jest ale fajnie spełnia podstawowe wymagania. Polecam .

Używam tego produktu od: 3 lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877962].usefull || 0 }}% pomocna.

gorzej byc nie może

Podkłady maybelline są dość nierówne, ale tym razem jest naprawdę źle.. Pierwszy raz trafiłam na podkład, który wogóle nie stapia sie ze skórą, a ogólne wrażenie jest takie, że firma wypuściła go pod zachęcającą i popularną nazwą \\\'mineral\\\' na szybko bez dostatecznego wypróbowania składników i tego jak sie ze współpracują.
Trwałość oceniłabym jako bardzo słabą, kolory tez niezbyt zachęcające -jeżeli ktos tak jak ja uzywa tylko w chłodnej tonacji to wybór jest ograniczony do 01 sand beige, a i jemu daleko do beżu.

Używam tego produktu od: uzyłam raz
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[875580].usefull || 0 }}% pomocna.

nie jest zły, ale...

Nie mogę go skrytykować, że zły, że słaby, że kiepski itd. To po prostu podkład nie dla mnie. Ale zacznę od plusów:

- fajny jasny, neutralny odcień ( Ivory ), który nie ciemnieje
- nie podkresla suchych skórek, nie wysusza, ba, może nawet ciut nawilża
- wygodne opakowanie z pompką ( niby nic, ale każdy, kto miał w swoich zbiorach podkład typu Estee Lauder Double Wear czy Revlon colorstay BEZ pompki, potrafi docenić tak banalną rzecz jak pompka w opakowaniu:-D )
- delikatna, płynna konsystencja - łatwo się rozprowadza, nie zasycha itp.

Plusów niby kilka jest, ale....

- Dla mnie to bardziej krem pielęgnujący niż podkład; nie ma krycia, nie ma matu, nie ma trwałości, no nic. To już BB Cream z Garniera ( wersja dla tłustej skóry ) jest bardziej podkładem niż to cudo...

Od podkładu szukam jednak czegoś innego, niż to co oferuje mi produkt Maybelline. Mimo tego, nie mogę tego podkładu ocenić jako złego. Może dla suchoskórej;), gładkiej, idealnej buźki będzie wymarzony...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, od czasu do czasu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[832814].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony

Mam suchą cerę i to jedyny podkład, który nie doprowadza mojej skóry do stanu pustyni :) dobrze kryje, utrzymuje się długo, nie tworzy tzw. efektu maski. Dodatkowo skóra oddycha i jest zdrowa. Jedynym minusem jest dostępność :/ nie wiem co się stało, że nie widzę go w drogeriach. Może po prostu zmieniło się opakowanie. Jest bardzo wydajny. Jednak nie ma takiego szału co do cenu specyfiku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[805752].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielkie NIE

Kupiłam go za namową sprzedawczyni. Poradziła mi go na moją mieszaną skórę jako lekki, niezapychający ale trwały podkład.

Strata pieniędzy, totalna. Zerowe krycie, rzadki nijaki, błyszczy się strasznie! Zawsze, do każdego podkładu używam prasowanego pudru Rimmela ale i on nie pomógł. Zmarnowane pieniądze. Dodatkowo moja koleżanka po tym jak zauważyła go u mnie w łazience powiedziała: "O też go miałam. Było trzeba zapytać. Strasznie się świecił. Pozbyłam się go"

Jeden plus to kolor, jasny i bez różowego pigmentu.

Używam tego produktu od: krótko
Ilość zużytych opakowań: pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[802324].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie...

Podkład oprócz tego że nawilża cere, nie robi poza tym nic innego. Za te pieniądze można równie dobrze kupić krem do twarzy i stosować go zamiast fluidu ( w tym przypadku). Zero krycia, chociaż dla niektórych to plus gdy nie widać że kobieta nosi makijarz. Ten produkt jednak, zachowuje się tak jakby go wcale na twarzy nie było. Jakby nie został w ogóle użyty. Oddałam go znajomej, nie było sensu się z nim męczyć

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[794911].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem

Całkiem przyjemny podkład, nie wyrządził mi krzywdy na twarzy, ale też nie wywołał efektu wow.
Lekki, słabo kryjący, raczej dla osób posiadających gładką cerę.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[779056].usefull || 0 }}% pomocna.