Photo'Perfexion Fluid Foundation (Podkład wygładzający i korygujący cerę)

Photo'Perfexion Fluid Foundation

Marka Givenchy proponuje nowy podkład Photo Perfexion, obiecując razem z nimi nieskazitelny wygląd skóry.
Inspirowany cyfrowym obrazowaniem produkt koryguje i maskuje niedoskonałości. Podkład działa jak wygładzający korektor, dodając jednocześnie blasku. Lekka formuła wyrównuje koloryt i retuszuje. Kompleks udoskonalający cerę, dzięki perełkom krzemionki, mice, ekstraktom roślinnym z cukrami i potasem oraz wyciągowi z bluszczu nawilża i odświeża. Herbata Kombuchka pobudza skórę i aktywizuje lipogenezę, a duża koncentracja saponiny pobudza mikrocyrkulację i dba o zdrowy blask i kolor. Kompleks rozświetlający z optycznymi drobinkami i składnikami roślinnymi wspomagają efekt odbijania światła i naturalne zdolności fluorescencyjne skóry.

rozświetlające
fluidy
w buteleczce, z pompką

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 97

po prostu bardzo dobry

Nie przesadzałabym z tym złowrogim zapychaniem skóry jak w recenzji poniżej. Na podstawie - fakt tylko własnego doświadczenia -mogę śmiało powiedzieć ze krzywdy mi żadnej nie zrobił (używam go już ponad 2 lata). A moja skóra jest skłonna do zapychania się więc zawsze zwracam na to dużą uwagę przy wyborze podkładu.

Podkład jest lekki, nie zapycha :), czuję że skóra pod nim oddycha (czasem przy testowaniu podkładu czuję że moja skóra jest zaszpachlowana) - a to w kategorii podkladów light nie zawsze ma miejsce. Oczywiscie jak ktoś chce mieć lekki podkład to trudno oczekiwać super krycia - i tak właśnie działa ten podklad - kryje lekko, ale wystarczająco żeby wyrównać koloryt skóry i ukryć rozszerzone pory. Dobrałam ładnie kolor (jestem blada, uzywam perfect vanilla), może jakiś tam efekt rozswietlenia jest, czego chcieć więcej :).

Nie wiem czy użyję ponownie, bo lubie testować nowe rzeczy - teraz mam na oku nowy podkład Chanel.

Ilość zużytych opakowań: drugie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1141791].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Działa, ale kosztem zdrowej cery

Produkt jako fluid sprawdziłby się doskonale gdyby nie fakt, że zatyka pory. Nie przypuszczałam, ze tak drogi fluid moze miec tak fatalny skład. Nie zwracałam uwagi na składniki do czasu az pojawiły się na mojej twarzy okropne zaskórniki zamknięte, którymi lekarka była przerażona, uznała, ze musi byc to wina złego kosmetyku. Przeanalizowałam składniki i co sie okazało?

Fluid ten ma w składzie...OCTINOXATE. Substancje zakazaną na obszarze Unii Europejskiej... Wyprodukowany w USA. Składnik ten powoduje wysypkę trądzik i zapalenie mieszków włosowych.

Dlatego nie kupiłabym ponownie tego produktu i nie polecam innym - pomimo, ze ładnie wyglada po nałożeniu jest lekki, przyjemnie pachnie, pokrywa ale nie tworzy maski, to jednak moze zniszczyć nawet najpiękniejsza cerę..

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka w szklanej butelce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035737].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 344

Dobry

Podkład ten dostałam w prezencie. Jest to najlepszy podkład jakiego używałam. Ma praktycznie same zalety. Jest bardzo lekki, niewidoczny na twarzy. Nie zapycha porów, ani w żaden sposób nie obciąża cery. Twarz wygląda po nim jak po Photoshopie. Fakt, nie kryje bardzo mocno, raczej średni, ale współgra z każdym korektorem. Mam kolor najjaśniejszy, który jest dla mnie idealny. Podkład ma śliczny zapach i bardzo ładne i wygodne opakowanie. Do tego jest bardzo wydajny. Używam 3 miesiąc i nadal jest 1/2 buteleczki. Niestety jego pojemność to 25 ml przy cenie 215 zł, wiec cena jest dość wysoka. Ale podkład ten łączy pielęgnację z makijażem, filtr 20 i PA+++ rekompensuje cenę. Używając go nie używam żadnego innego filtra i nie mam żadnych przebarwień, czy podrażnień z powodu słońca, a moja skóra jest dość wrażliwa na słońce. Dodatkowo ostatnio uczuleniem reaguje na każdy krem z filtrem wyższym niż 15, więc krem ten jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Uważam, że wart jest swojej kosmicznej ceny. Polecam!

Edycja 10.09.2015:

Muszę odjąć jedną gwiazdkę temu podkładowi ponieważ znalazłam lepszy. przy użyciu którego mam mniej zapchane pory, a więc to podkład Givenchy był sprawcą lekkiego ich zapchania.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028225].usefull || 0 }}% pomocna.

Trik Mistrza Marzena Górak

Napisanych recenzji: 5

Ok

Potrzebowałam czegoś lekkiego . W Sephorze pani doradziła mi właśnie ten podkład . Fluid wyrównuje koloryt skóry . Nasza cera rzeczywiście wygląda jak po photoshopie. Podkład dość długo utrzymuje się na twarzy. Nie ciemnieje , ani nie znika z naszej skóry.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992421].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 220

Szału nie robi

Mam mieszane uczucia - rozprowadza się topornie, smuży, szybko zasycha - nie mam doswiadczenia z takimi topornymi podkladami, wiec strasznie sie z nim męczę.

Krycie jest po prostu ŻADNE - po prostu wyrownuje koloryt cery, ale wszystko spod niego przeswituje... Nie wymagam od niego wielkiego krycia - chcialabym LEKKIE - otrzymuję NIEISTNIEJACE...

Po kilku godzinach staje sie widoczny na twarzy, zbiera sie w zalamaniach, nie wyglada dobrze ani naturalnie.
Tyle o wadach.

Zaleta jest jedna, ale wielka - MEGA wygladzenie, porów na skorze NIE MA, znikają! Po prostu jak photoshopowy filtr na twarzy, cos pięknego, buzka jak z obrazka (jesli zakorektorujemy niedoskonalosci :)).

Wykonczenie bardziej matowe niz blyszczace, ale to taki lekki, naturalny mat, w sumie ładnie wyglada. I co jeszcze mnie w nim urzeklo - absolutne niewchodzenie w pory, co robi wiekszosc podkladow na mojej twarzy.

Najjasniejszy kolor jest ok dla mojej bladej twarzy, choc mialam podklady, ktore były lepiej dopasowane kolorystycznie ;)

Sa plusy i minusy - jak mowie gładkosc cery po nalozeniu jest niesamowita, ale tępe rozprowadzanie i efekt ciasta po 3 godzinach mnie troche odstraszaja.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: próbki z Sephory

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815098].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 137

Napisanych recenzji: 393

hmmm ...

Mam mieszane uczucia co do tego podkładu. Z jednej strony tak, a z drugiej nie bardzo.
Na tak jest to, ze jest lekki oraz buzia ładnie wygląda po nałożeniu, przez jakies 4-5 godzin.
Na nie jest to, ze z każda godzina podkład bardzie znika, a pojawia się więcej sebum na twarzy w strefie T.
A takze to, ze mało kryje, chociaż gdyby był kryjący nie wyglądałby tak naturalnie.
Juz nawet bym wybaczyła to krycie, ale kurcze, znikanie w ciagu dnia to dla mnie dyskwalifikacja niestety.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[799848].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 115

dobry, ale nie b. dobry:)

Świetny, delikatny, bardzo lekki podkład na wiosnę i lato:)Bardzo dobrze wtapia się w skórę, równie dobrze ujednolica kolor cery, dając efekt raczej matowy i gładki w dotyku. Nienachalny zapach, dozownik działający bez zarzutu, szklana buteleczka, pzowalacjąca ocenić poziom ubytku fluidu. Niezbyt trwały, potrafi zniknąć ok. godz. 17.00, ale znika równomiernie, nie tworząc przy tym mało estetycznych plam. Nawilża, nie podkreśla suchych skórek, nie wchodzi w zmarszczki. Właściwie nie kryje - zwykłe przebarwienie przerasta jego możliwości. Można dodawać kolejne warstwy, lecz wymaga to sporej precyzji - mimo iż tak lekki, kolejne warstwy wyraźnie się odcinają. Filtr przeciwsłoneczny to strzał w dziesiątkę. Podsumowując: lekki, niezobowiązujący podkład na lato, dla cer bezproblemowych i przyzwoicie nawilżonych. Osobiście mam w tej kategorii inne KWC, stąd tylko 3,5 gwiazdki.

Edit: Niestety, coraz bogatsze doświadczenie z podkładami każe mi zweryfikowac swoją opinię - ocenę obniżam zaledwie do dwóch gwiazdek. Pasjonujące przygody z kolejnymi fluidami obnażyły wady Givenchy: ,iał to byc lekki, półtransparentny, nawilżający podkład, idealny na cieplejsze dni. Nic z tego - być może jesienią i zimą będzie lepiej, póki co - w wyższej temperaturze podkład ten schodzi w ciągu kilku godzin, dodatkowo wysduszając cerę. Kryje topornie. Zdecydowanie podkład dla nielicznych wybranych, obdarzobnych idealną, skrajnie nawilżoną cerą:).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[780441].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 307

fajny podkład ale dla idealnych cer

Podkład ma swoje wady i zalety. Jeśli chodzi o plusy:
- odcień idealnie pasuje do mojej karnacji; duża gama kolorystyczna dla tzw. baldziochów, każdy znajdzie coś dla siebie,
- ładnie wyrównuje koloryt cery, ale nie zakryje większych problemów, typu przebarwienia, itp.,
- lekka, przyjemna konsystencja,
- nie tworzy smug,
- nie tworzy maski,
- skóra pod nim oddycha,
- skóra wydaje się wypoczęta,
- nie wchodzi w załamania, zmarszczki,
- nie podkreśla suchych skórek,
Według mojej oceny nie nadaje się do skór, które mają coś do ukrycia, bo jedna warstwa tego podkładu temu nie sprosta.

Ogólnie jest to bardzo przyjemny podkład, szczególnie sprawdzi się w sezonie wiosenno - letnim.

Używam tego produktu od: używałam w lecie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[747116].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

ideał

Idealny, pięknie kryje to co trzeba, cudownie pachnie. Nie wysusza twarzy, twarz jest idealnie wygładzona, nie świeci się, ale promienieje. Cena jest wysoka, ale warta wydania. Dla mnie idealny kolor, mam bardzo jasną karnację i ciężko znaleźć mi podkład który nie tworzy ciemnej plamy. Najjaśniejszy z tej serii był świetny.

Używam tego produktu od: rok temu jedno opakowanie, ale zaraz gdy skończę ten podkład co mam kupuję.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[713379].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 59

bardzo dobry

Bardzo dobry podkład. Daleko mi do cery idealnej ale ten podkład wydobywa z niej wszystko co najlepsze. Jest dość lekki a przy tym przyzwoicie kryjący, bardzo ładnie wyrównuje kolor cery i dobrze ukrywa rozszerzone pory. Cera jest wygładzona, nie podkreśla suchych skórek (chyba że skóra byłaby już bardzo przesuszona), nie wchodzi w jakieś drobne zmarszczki tylko je jakimś cudem ukrywa, nie matowi ale nie ma konieczności stosowania po nim już żadnego pudru. Przy większych problemach do ukrycia można albo nałożyć dwie warstwy i nadal wygląda to całkiem nieźle albo poratować się korektorem. Kolory dobre, nawet dla bladych choć dla całkiem "białoskórych" nie wiem czy znajdzie się odcień. Generalnie to najlepszy podkład jaki dotąd używałam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[705675].usefull || 0 }}% pomocna.