Lirene Dermoprogram, Family, Balsam nawilżający do opalania SPF 30 - wysoka ochrona

Skóra pod doskonałą ochroną. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych balsamu dba o odpowiednią kondycję skóry i pozwala cieszyć się słońcem.
System fotostabilnych filtrów UVA i UVB chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania.
Masło kakaowe i witamina E neutralizują wolne rodniki i zachowują młody wygląd skóry.
Ekstrakt ze słonecznika odżywia skórę i ma działanie fotoochronne.
Alantoina wygładza i sprawia, że skóra staje się delikatna.

Zero opalenizny

Posmarowanie się tym balsamem gwarantuje, że się w tym miejscu w ogóle nie opalicie. Posmarowałam sobie nim tylko ramiona, żeby się nie spiekły i teraz jestem w plamy;/ bo w tym miejscu nawet delikatnie mnie słońce nie wzięło. Na pewno nie polecam osobom, które chciałyby uzyskać zdrową, delikatną opaleniznę. Ten produkt nadaje się tylko dla tych, którzy absolutnie (nawet trochę) nie chcą się opalić.

Używam tego produktu od:miesiąca

świetny

Jak dla mnie balsam ma same plusy:
- filtry działają odpowiednio ,
- balsam przyjemnie pachnie,
- ma fajną konsystencję ,
- szybko się wchłania,
- opakowanie jest poręczne i ładne,
- jest wydajny .

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

bardzo do bry filtr

Fitr ten wzięlam na azjatyckie wojaze, gdzie zar lal sie z nieba codziennie. Mam bardzo jasna i wrazliwa skore, a krem spisal sie na medal.
Nie smarowalam nim twarzy, tylko samo cialo. Zaplacilam okolo 25-35zl i bylo go bardzo trudno dostac, bo byl luty.
Ladnie pachnie, ma poreczne, plaskie opakowanie. Nie uczula. Nakladalam z reka na sercu pare razy w ciagu dnia i wcale sobie go nie zalowalam. Starczyl mi na 3 tygodnie. Ochrona super! Nie opalilam sie w ogole. Co najlepsze, nie lepil sie i wchlanial sie w miare szybko. Skora jest miekka i gladka, wypielegnowana. Polecam i mysle, ze kupie ponownie, bo wlasnie na takiej ochronie mi zalezy. Zero opalenizny!!

Używam tego produktu od:używalam przez 3 tygodnie

świetny

Uwaielbiam te kosmetyki, jak zresztą większość z nich tej firmy. Używam ich generalnie na okrągło i w lecie i teraz. Teraz, jako ochraniacz przed słońem, bo moja buźka ma tendencje do plam posłonecznych. Mają bardzo dobre filtry, bo od dawna nie mam już żadnych problemów z cerą. Dobrze się wchłania, nie bieli, lekko natłuszcza. Swietny ochraniacz.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

najlepsze

Zacznę od tego, że moim faworytem jest właśnie Lirene, bardzo przypadły mi do gustu kosmetyki tej firmy. Mleczko faktycznie chroni skorę przed poparzeniem, pielęgnuje ją i ma cudny, delikatny zapach, wygodne opakowanie, takie w sam raz do torebki, bo nie zajmuje dużo miejsca i jest płaskie, ładniutkie zresztą też. Mleczko dobrze się rozsmarowuje i jest mega wydajne.
Dla mnie jeszcze fajniejsza jest emulsja z dozownikiem tej firmy, która ma leciutką konsystencję i nadaje się świetnie na twarz( chociaż mam cerę mieszaną).
Szczerze polecam obydwa!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy