Żel ziołowy łagodny do higieny intymnej (stara wersja)

Żel ziołowy łagodny do higieny intymnej (stara wersja)

Żel jest preparatem o charakterze naturalnym; ma zapobiegać stanom zapalnym oraz ich nawrotom, wzmacniać barierę ochronną naskórka chroniąc przed mnożeniem się drobnoustrojów. Bardzo delikatnie myje, łagodzi i oczyszcza nie powodując podrażnień

ochronne, łagodzące
żele
żel
100 – 250ml

Żel do higieny intymnej ziołowy Fitomed

Ziołowy żel do higieny intymnej Fitomed znajduje się w 200 ml, przeźroczystej butelce wyposażonej w wygodny dozownik, ułatwiający aplikację oraz zabezpieczający przed wydostaniem się go na zewnątrz i wnikaniem bakterii do środka. Tworzywo, z którego wyprodukowane zostało opakowanie pozwala na kontrolowanie ilości produktu. Żel ma piękny bursztynowy kolor i przyjemny, ziołowy zapach. Zawarty w nim ekstrakt z mydlnicy lekarskiej powoduje wytwarzanie naturalnej i lekkiej piany, delikatnie oczyszczającej skórę okolic intymnych. Dzięki niemu skóra pozostaje na długo odświeżona i czysta. Już niewielka ilość kosmetyku wystarczy do dokładnego oczyszczenia delikatnych okolic intymnych, ponieważ jest on niezwykle wydajny. Żel w swoim składzie zawiera wyciąg z korzenia mydlnicy lekarskiej, liścia szałwii, echinacei, korzenia prawoślazu oraz babki lancetowatej. Tak wiele występujących w nim ziół wykazuje działanie oczyszczając, antybakteryjne i osłaniające. Dzięki temu macie pewność, że Wasza skóra stanie się czysta, świeża i bez podrażnień. Przeprowadzone badania dowodzą, że może on być stosowany także przez osoby o wrażliwej skórze. Nie powoduje podrażnień, zaczerwienień czy świądu, przez co polecany jest przez specjalistów w profilaktyce, zapobieganiu stanom zapalnym i codziennej higienie. Produkt dostępny jest w ofercie sklepu Fitoteka, w bardzo atrakcyjnej cenie, zaledwie 10 zł. Jeśli więc poszukujecie kosmetyku w rozsądnej cenie, który pozwoli Wam czuć się świeżo i czysto każdego dnia, bez ryzyka infekcji to jest on stworzony z myślą o Was. Gorąco polecam. Z pewnością nie pożałujecie.

żel do higieny intymnje

Do tej pory używałam jednej marki gdyż dostawałam uczulenia. Jednak po Tym produkcie nie wystąpiło. Starcza na długo. Nie podrażnia. Zapach i kolor mocno zaparzonej herbaty ziołowej.

bardzo dobry

Według obietnic producenta żel powinien delikatnie myć skórę i nie powodować podrażnień lecz działać oczyszczająco i dezynfekująco. Bardzo delikatnie myje okolice intymne, nie powoduje żadnego pieczenia wręcz łagodzi i pielęgnuje. Świetnie oczyszcza i odświeża. Dla mnie bomba :)

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Zaufany produkt.

Bardzo lubię ten żel do higieny intymnej. Ja nie mam problemu z jego dostępnością, gdyż zamawiam go na Doz.pl, a później odbieram u siebie w aptece, więc ok. Poza tym żel świetnie i na długo odświeża, jest wydajny. Starcza mi na 3 miesiące. Naprawdę nie trzeba go wiele, gdyż pieni się doskonalne. Pachnie ziołowo. Jest nie drogi bo kosztuje mniej niż 10 zł za 200 ml. Tak więc nic tylko go polecać. Porzadny produkt!!!

Ziołowa pielęgnacja

Opakowanie to przezroczysta buteleczka, jak w większości produktów Fitomed. Zamknięcie wygodne i higieniczne, bo na "klik". Producent na odwrocie przekazuje nam wszystkie najważniejsze informacje. Na uwagę zasługuje dobry, naturalny skład produktu.
Żel do higieny intymnej ma podobny zapach do żeli do mycia twarzy. Przyjemny, słodkawy, lekko ziołowy. Produkt ma herbaciany odcień i żelową konsystencję, którą bardzo dobrze się aplikuje.
Żel bardzo dobrze myje delikatne okolice intymne. Pozostawia przyjemne uczucie świeżości na długo. Jest delikatny jak płatki róży, więc nie powoduje szczypania, podrażnień czy jakichkolwiek innych niedogodności. Przy ewentualnych podrażnieniach potrafi działać łagodząco. Urzeka swoją subtelnością i tym, że dba o okolice intymne. Idealny do codziennej higieny. Kompleksowo dba o delikatną skórę okolic intymnych. Nadaje się do skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień.
Wydajność bardzo dobra. Żel aksamitnie się pieni. Cena niewielka, bo około 10 zł. Stosunek jakości i wydajności do ceny jest więc niski. Produkt jak najbardziej bezpieczny, zapach i odcień powstają za sprawą naturalnych składników. Im mniej chemii w przypadku tak delikatnej skóry tym lepiej ;)

Żel do higieny intymnej - fitomed

Opakowanie to lekka, buteleczka z zamknięciem typu klik z niewielkim otworem. Buteleczka jest przeźroczysta, dzięki czemu widzimy ile produktu jeszcze nam pozostało.

Żel pachnie ziołowo, ale jest to dość przyjemny zapach. Kolor żelu jasno brązowy o dość płynnej konsystencji.

Doskonale się pieni, skutecznie oczyszcza okolice intymne, nie powoduje uczulenia,ani podrażnień.

Co do samego żelu nie mam żadnych zastrzeżeń myje, oczyszcza, zapewnia komfort, czystość i świeżość , polecam jak najbardziej.

Mam zaufanie.

Fitomed kojarzy mi się z porządną, godną zaufania firmą bazującą na naturalnych ekstraktach i ziołach. Z kosmetykami, które leczą ,a nie tylko obiecują i ładnie pachną.
Cechy:
- buteleczka bez pompki, ale wygodna
-ciepły bursztynowy kolor
- przyjemny zapach
- zielarski skład
- nie podrażnia
- nie uczula
- nie wysusza
- łagodzi podrażnienia, uczucie pieczenia
- wspomaga leczenie dolegliwości intymnych
- koi miejsca intymne przy infekcjach
- dobry skład
- niestety, trudno dostępny

Polecam!

+ świetna, gęstą konsystencję,
+ bursztynowy kolor
+ śliczny, nie meczący zapach
+ wydajny i wystarcza na bardzo długo.
+ bardzo dobrze oczyszcza
+ delikatny
+ nie uczula i nie podrażnia
+ wprowadza doskonałe uczucie świeżości
+ łagodzi podrażnienia wywołane w ciągu całego dnia

Żel ziołowy łagodny do higieny intymnej Fitomed

Żel w bezbarwnej buteleczce, dzięki czemu kontrolujemy zawartośc
Bardzo dobrze spełnia swoją rolę
- dobrze oczyszcza
- nie podrażnia
- nie wysusza
- wydajny
- ładny zapach
- dobra konsystencja

Delikatny i skuteczny

Żel jest naprawdę świetny. Skutecznie myje, łagodzi podrażnienia, spełnił wszystkie moje oczekiwania.
Skład naprawdę fajny, mamy pewność, że jest w nim wiele ekstraktów roślinnych oraz generalnie łagodne detergenty, w tym naturalne saponiny, a także coś nawilżającego i łagodzącego.
Dobrze się pieni, potrzeba go jednorazowo naprawdę niewiele. Podoba mi się w nim dosyć rzadka konsystencja, zwłaszcza że butelka ma dziubek i dozujemy dokładnie taką ilość żelu jakiej potrzebujemy.
Zapach rewelacyjny, mocno ziołowy, bardzo naturalny. Pachnie podobnie jak większość produktów myjących Fitomedu.
Wydajność według mnie również bardzo na plus. Używałam go przez całe wakacje wraz z mamą i siostrą, co wydaje mi się być sporym osiągnięciem. :)
Jest to taki produkt, o którym niewiele trzeba mówić, po prostu jest bardzo dobry, nic dodać, nic ująć. Bardzo przyjemnie mi się go używało. Zdecydowanie kupię ponownie. Polecam na 100%!

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

super płyn

Produkt nie jest zbytnio wydajny , używam go może od miesiąca i już mi się kończy. Produkt robi wszystko to co powinien. Niestety ma rzadką można powiedzieć wodnistą konsystencje która właśnie odpowiada za jego wydajność gdyż wylewa się przez palce i nie można wydobyć tylko tyle produktu ile nam potrzeba.

Skład produktu jest bardzo przyjemne. Dlatego jakie było moje zdziwienie , że tworzy taką pianę. Produkt tak jak pisałam sprawdza się dobrze. Myję , nie powoduje podrażnień a co zauważyłam nawet łagodzi delikatne stany zapalne.

The Only One!

To mój faworyt wśród żeli do higieny intymnej. Odkąd go kupiłam nie szukam już dalej.
Potwierdzam jego naturalność i łagodność, odświeża, koi, chroni przed infekcjami, NIE PODRAŻNIA co wcale nie jest takie oczywiste wśród "delikatnych" żeli intymnych innych producentów.

Ma delikatny, ledwo wyczuwalny zapach i żelową, dość płynną konsystencję. Jest średnio wydajny i jedyne czego bym mu życzyła to butelka z atomizerem, ale nie wpływa to na moją ocenę.

Polecam wszystkim, zwłaszcza tym zniechęconym kolejnymi chemicznymi "zdzierakami".

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Trzy opakowania