Delikatny płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

Delikatny płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu skutecznie usuwa wodoodporny i trwały makijaż, bez pozostawiania na skórze tłustego filmu. Łagodna formuła wzbogacona ekstraktem z rumianku łagodzi delikatną skórę wokół oczu oraz zmniejsza podrażnienia. Zawarta prowitamina B5 doskonale nawilża skórę, nadaje jej gładkość i elastyczność.
Faza ciemna to bardzo delikatny płyn, który odświeża i nawilża skórę, a faza jasna bogata w delikatne oleje, skutecznie zmywa makijaż wodoodporny i długotrwały bez pozostawiania na skórze tłustego filmu.
Nie powoduje podrażnień skóry i spojówek, nie zawiera detergentów i substancji zapachowych.
Polecany również dla osób o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Isopropyl Myristate, Isohexadecane (and) Polyisobutane, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Panthenol Chamomilla Recutita Extract, Sodium Chloride, C.I. 42090 (18.02.2012)

Cena: 5,50zł / 120ml

• Aqua,
  • C Yclomethicone,
  • Isopropyl Myristate,
  • Isohexadecane (and)Polyisobutane,
  • Phenoxyethanol-(and)Ethylhexylglycerin,
  • Panthenol Chamomilla Recutita Extract,
  • Sodium Chloride,
  • C.I. 42090 (18.02.2012)

Przeciętniak, tylko do lekkiego makijażu.

Płyn z półki przeciętnych.

+ Jest dość tani, łatwo dostępny i całkiem wydajny.
+ Nie podrażnia oczu, nie uczula.
+ Ma wygodne opakowanie.
+ Łatwo się miesza.
+ Spełnia swoją podstawową rolę, tzn zmywa makijaż oka. Ale...

- dość słabo radzi sobie z makijażem wodoodpornym. Wbrew temu co producent obiecuje na opakowaniu, taki makijaż stawia mu opór. Tu wymaga jednak mocniejszego czasem wręcz pocierania oka wacikiem.

Stosowałam go zatem tylko w te dni, kiedy nosiłam zwykły, nie wodoodporny makijaż.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

nie zmywa makijażu wodoodpornego

Wacik nasączony płynem prawie czysty, a wodoodporna kreska Misssporty i tusz Essence tkwi na oku. Trzymanie wacika minutę i pocieranie niewiele daje. Kreska w końcu zaczyna odpadać płatami, ale w niektórych miejscach trzyma zawzięcie.

Nie podrażnia mnie i jest tani, może dla osób z innymi tuszami i linerami będzie dobry.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie i nie wiem po co mi on

prawie jak Ziaja

Płyn przypomina mi kosmetyk ZIaji, nawet opakowanie bliźniaczo podobne. Nie mogę powiedzieć, aby płyny specjalnie różniły się. Oba zmywają dobrze makijaż, ale tylko ten lekki, naturalny. Tam gdzie pojawia się mocniejsza kredka czy tusz, to niestety wymaga kremowego mleczka do demakijażu, a nie tego typu płynu, którym trzeba naprawdę długo trzeć skórę, aby zmyć mocną czerń. Tutaj ten płyn nie sprawdza się w ogóle. Nadaje się natomiast do lekkiego makijażu i tu mogę go polecić.
+wydajny
+niska cena
+praktyczne opakowanie
+spełnia swoją funkcję

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

idealny

To jest mój hit, nie znalazłam od niego lepszego. Noszę soczewki, dlatego ważne jest dla mnie, aby demakijaż do oczu był łagodny i nie powodował zmian.

+nie podrażnia skóry
+dobrze zmywa makijaż
+nie pozostawia tłustych śladów
+nie podrażnia oczu
+tani
+łatwo dostępny

- brak!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Dobry za niewielkie pieniądze.

Produkt, którego dość długo szukałam stacjonarnie i finalnie musiałam kupic go przez internet.

+ Małe i wygodne opakowanie.
+ Wydajność.
+ Nie podrażnia.
+ Śmieszna cena w porównaniu do jakości.
+ Doskonale usuwa makijaż.

- Pozostawia lekko tłusty film, ale dla mnie nie jest to problemem, bo zawsze stosuję dodatkowo tonik.

- Mała stacjonarna dostępność.

Dla mnie identyczny jak dwufazowa Ziaja ;)

Używam tego produktu od: styczeń 2015

Dobry, ale nie idealny

+cena
+ładnie radzi sobie zmywaniem makijażu oczy i ust
+dostępny (ja akurat kupiłam go w naturze)

-lekko podrażnia -Jeżeli dłużej przetrzymuje wacik przy oku(nie staram "trzeć oka" ).
-pozostawia lekki film. Ja i tak dalej myje twarz mleczkiem więc i to zmyje.

bardzo fajny

Już od ponad roku używam zawsze tego płynu bo bardzo go polubiłam.Fajnie usuwa tusz i lekko natłuszcza skórę wokół oczu.Cena też możliwie mała czyli taka jakie lubię ;) i starcza nawet na długo :)

Używam tego produktu od: ok. 2 lata
Ilość zużytych opakowań: conajmniej 5

prawie

Plyn kupilam ze wzgledu na cene. Kupilam go za niecale 6 zlotych.
Jesli chodzi o dzialanie to rzeczywiscie jest delikatny. Warstwy nie lacza sie zbyt szybko, spokojnie mozna nabrac potrzebna ilosc plynu zanim to sie stanie. Niestety zdarza mu sie nie domyc makijazu oczy, co czasem widze nastepnego dnia rano. Nie maluje oczu bardzo mocno, tym wieksza jest to wada.
Opakoanie nie powala designem, ale i tak wszystkie kosmetyki trzymam w szufladzie wiec bardzo mi to nie przeszkadza.
Calkiem przyjemny plyn, jednak nie kupie go wiecej, bo nie spelnia do konca swojej funkcji.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Jeden z najlepszych

Bardzo lubię kosmetyki Mariona, więc postanowiłam przetestować także i ten. Nie zawiodłam się.

Plusy:
+ nie podrażnia,
+ bardzo wydajny,
+ delikatny,
+ dobrze zmywa makijaż oczu,
+ delikatnie nawilża skórę,
+ nie pozostawia tłustego filmu,
+ cena, grosze za tak dobrą jakość,
+ praktyczne, ładne opakowanie,
+ łatwość nakładania kosmetyku na wacik.

Minusy:
- brak!

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Dwa całe opakowania

Dostateczny, nie polecam

Zazwyczaj używałam płynu dwufazowego z ziaji no i mam teraz porówananie, że zmiana na Marion byla złą decyzją :/
Kupiłam w sumie z ciekawości, przy okazji jakiejś promocji w Naturze,ale wiem że kolejny raz się nie skusze ;)

+zmywa makijaż wodoodporny
+poręczne opakowanie
+cena

- ZAWSZE po użyciu piekły/szczypaly mnie oczy jakbym przejechała sobie czymś z alkoholem :P (moze mam uczulenie na jakiś skladnik)
-zbyt duża "dziurka" przez którą nalewa się kosmetyk na wacik, trzeba uważać przy używaniu

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania

Na pewno nie delikatny :(

Na płyn natrafiłam szukając jakiejś dwufazówki. Z racji tego, że cena była bardzo niska postanowiłam zaryzykować.

Minusy:
- po pierwszym użyciu miałam wrażenie, że wypali mi oczy mimo tego, że jest przeznaczony dla wrażliwych oczu
- niby ma zmywać makijaż wodoodporny, a nie radzi sobie ze zwykłą maskarą

Plusy:
- niska cena
- nie pozostawia tłustego filmu
- bardzo dobrze zmywa makijaż z twarzy (podkład)

Dla mnie ten produkt nie nadaje się do stosowania w okolicach oczu. Najzwyklejszy płyn lepiej radzi sobie z demakijażem. Produkt zużyłam do demakijażu twarzy, do tego spisał się fenomenalnie :)

Całkiem, całkiem...

Skusiłam się na niego ze względu na niską cenę. Ze zmywaniem make-up radzi sobie nieźle.

Plusy:
+wydajność
+dobrze zmywa
+nie podrażnia
+cena

Minusy:
-pozostawia skórę tłustą